Jak pracownicy GDK pożegnali swoją dyrektorkę [WIDEO]

  • 18.12.2019, 12:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak pracownicy GDK pożegnali swoją dyrektorkę [WIDEO]
Pogrzeb Marii Zalewskiej rożnił się od tego typu uroczystości. Tym co wyróżniało, to była muzyka świecka, która pojawiła się na cmentarzu komunalnym w Gryfinie. Między innymi w ten sposób żegnali swoją dyrektorkę pracownicy Gryfińskiego Domu Kultury.

Z głośników popłynął głos ś.p. Marii Zalewskiej. Zaśpiewały wspólnie zespoły ludowe "Gardnianki" i "Borzymianki". W imieniu pracowników głos zabrała wicedyrektor Monika Drabik. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sp. Maria Zalewska została pochowana na cmentarzu w Gryfinie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O uroczystości pogrzebowej pialiśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34884,tlumnie-pozegnalismy-marie-zalewska-nad-grobem-zabrzmialy-jej-piosenki

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Taras
Taras 25.12.2019, 15:25
Gdyby nie jej śmierć i to wszystko wokół to do dziś bym nie widział kto kieruje GDK. Z całym szacunkiem ale chyba niektórych przeceniamy po śmierci.
szydło
szydło 26.12.2019, 20:45
Jakoś tak wyszło.
efer
efer 21.12.2019, 13:09
GDK to cały sztab zaangażowanych w różne projekty ludzi a nie jedna osoba, nie ma ludzi niezastąpionych.
:(
:( 19.12.2019, 08:22
:(
Gryfinianka
Gryfinianka 18.12.2019, 17:28
Dziękuję bardzo redakcji o udostępnienie nagrań z pożegnania Mariolki.Pięknie powiedziane, jakim to była dobrym i szlachetnym człowiekiem.Szkoda że takich ludzi jest coraz ,mniej w naszym społeczeństwie.Żegnaj Marysiu.
rzep
rzep 18.12.2019, 15:41
Miło, że tak zapadła w pamięć.
Zenia
Zenia 18.12.2019, 13:46
Pięknie !
imbis
imbis 18.12.2019, 13:40
Godne pożegnanie!
emka
emka 18.12.2019, 13:29
Własnie dobrze, że zostało to poprawione, bo nie tylko Gardnianki ale i Borzymianki!
cytat
cytat 18.12.2019, 13:13
Monika czyj wiersz czytała na poczatku swojego wystąpienia?
zxc
zxc 18.12.2019, 17:49
"Kolęda dla nieobecnych" Szymon Mucha
Ewa
Ewa 18.12.2019, 21:39
Jest przepiękna kolęda,do tych słów, z muzyką Preisnera, od 19 lat słucham jej ze łzami w oczach. Kolędy na koniec wieku.
memento mori
memento mori 18.12.2019, 13:06
z powietrza trzeba było robić te zdjecia...
ucho nie oko
ucho nie oko 18.12.2019, 13:18
Tu nie obraz jest ważny, a dźwięk
łezka
łezka 18.12.2019, 13:05
Wzruszające!
uczestnik pogrzebu
uczestnik pogrzebu 18.12.2019, 12:58
Bardzo ładnie pożegnali. To było wzruszajace.

Pozostałe