Brutalna interwencja policjantów w Nowym Czarnowie. Grozi im wydalenie ze służby w gryfińskiej policji

  • 11.01.2020, 15:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brutalna interwencja policjantów w Nowym Czarnowie. Grozi im wydalenie ze służby w gryfińskiej policji fot. rpo.gov.pl
Funkcjonariusze niewłaściwie użyli siły fizycznej podczas przeprowadzonej interwencji - wskazuje na to zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i wykonana analiza. Komendant powiatowy policji w Gryfinie 7 stycznia 2020 r. w godzinach porannych otrzymał informację o przeprowadzonej w poprzednim dniu interwencji przez policjantów w Nowym Czarnowie.
Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego szef gryfińskich policjantów podjął decyzję o wszczęciu przeciwko obu funkcjonariuszom postępowań dyscyplinarnych i zawieszeniu ich w służbie.
 
Czynności prowadzone są w kierunku wydalenia policjantów ze służby.
 
O sprawie powiadomiona została prokuratura oraz Biuro Spraw Wewnętrznych Policji.
 
Zachowanie funkcjonariuszy jest nieakceptowalne. Dla osób, które nie przestrzegają przepisów prawa nie ma miejsca w szeregach Policji - oświadcza komendant powiatowy policji w Gryfinie insp. Ireneusz Winnicki.
 
Aktulizacja z 13.01.2020 r.:
Są już pierwsze decyzje prokuratury i sądu w tej sprawie. Igryfino informuje o tym jako pierwsze tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.... 22
.... 22 17.01.2020, 07:39
Niedobre... Niegrzeczne... Psiaki.. Teraz w schronisku wyląduja... A mogły nie gryźć... 🤣🤣🤣
aha
aha 16.01.2020, 12:57
Czyli o sprawie było wiadomo już 5 dni temu!
Stolik
Stolik 13.01.2020, 19:22
Gdzie był Tomek strażnik wsi?
Ewelina
Ewelina 12.01.2020, 21:04
Brawo dla odważnych!!!
Bis
Bis 12.01.2020, 21:36
A kto według ciebie jest niby odważny w tej sytuacji?
Knagulec
Knagulec 12.01.2020, 19:30
MO, Mogą obić, ORMO Oni również mogą obić, ZOMO Zwłaszcza oni mogą obić
Harpung
Harpung 12.01.2020, 12:46
Policja musi byc!! Musi byc lad i bezpieczenstwo
R
R 12.01.2020, 09:56
Dla was to by było najlepiej by nie było policji .Swawola wam w głowie i bezkres zachowania .JAK TRWOGA TO SZUKACIE POLICJI . Specjaliści od sądu i nagonki cali wy .
jak w filmie
jak w filmie 12.01.2020, 00:48
W amerykańskiej policji od razu strzelają jak nie wykonują poleceń!
Kanadyjczyk
Kanadyjczyk 12.01.2020, 12:35
I tak powinno byc, a nie ,ze policjant troszke puknal to wielkie ceregiele.Niedlugo to bedzie strach wyjsc na ulice ,jak nie mozna puknac za bardzo.
Pełko
Pełko 12.01.2020, 12:54
Kanadyjczyk a skąd wiesz, że "policjant trochę puknął"? Jesteś tym policjantem?
psiar***
psiar*** 12.01.2020, 00:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Lolo
Lolo 11.01.2020, 23:40
Oboja pobili haha
cipsy
cipsy 11.01.2020, 22:52
ci psy przyszli
Aniolek
Aniolek 11.01.2020, 22:45
Jakby nie bylo policji , to balabym sie wyjsc z domku,, ale jak widze mundury to jestem grzeczna.
Knagulec
Knagulec 12.01.2020, 09:30
Ty stara k..
Ss
Ss 11.01.2020, 22:30
***ć z hukiem bez zastanowienia. Potem się dziwić że nie mamy zaufania do Policji. Czują się bezkarni i nadużywą władzy.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.01.2020, 22:22
Ćpun nawet dobrze lania przyjąć nie umie. Pan O. Dostał z liścia i już skargę składa. Żenada
Andrzej
Andrzej 12.01.2020, 17:44
Cpun ,nie cpun ,nie istotne naduzywanie wladzy,jest ! A ty co bys zrobil ? Cieszyl sie z tego i bys zostawil nic nie zrobil, jak z calym twoim zyciem.
Gość
Gość 12.01.2020, 08:58
Pan O. To nie mężczyzna tylko Ciota.... Zwykły pedał był..
Daniel
Daniel 12.01.2020, 17:25
Gość mówisz o sobie pedale przedstaw się cioto
Pogromca
Pogromca 12.01.2020, 23:36
Daniela 
Łukasz
Łukasz 11.01.2020, 22:45
Żenada że cię stary splodzil cpunie
Knagulec
Knagulec 12.01.2020, 23:35
Jechać z k....
Łukaszek O. Się obraził....
Łukaszek O. Się obraził.... 12.01.2020, 17:35
Mieszkaniec
uważam, że
uważam, że 12.01.2020, 21:37
Każdy obywatel ma prawo żądać zadośćuczynienia.
Zle
Zle 11.01.2020, 21:40
I teraz nie 21 wakatow a 23 :)
niedlugo zamkna komende xD
Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu 11.01.2020, 21:33
Słońcu może Dzielnicowy danego rewiru którrzy mu podlegają będą się bali bo kolesiostwo jest na pomoc od dzielnicowego swego rewiru nie ma co liczyć rzekonalam się już nieraz .Szacunek dla Pana Komendanta tacy policjantów nie powinno być .
gratki
gratki 11.01.2020, 21:14
Super działanie panie komendancie, eliminować czarne owce a będzie dobrze
Co się dzieje w tej sprawie ?
Co się dzieje w tej sprawie ? 11.01.2020, 20:26
Całkiem niedawno policjanci wtargnęli do mieszkania w bloku przy komendzie policji i dwukrotnie postrzelili jednego z uczestników uroczystości domowych. Powód: siedział przy stole i miał w rękach nóż i widelec, którym jadł białą kiełbasę i sałatkę. A o zdarzeniu cicho sza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oboy i Bucze (bracia)
Oboy i Bucze (bracia) 11.01.2020, 20:07
Tak pewnie Ci sami skasowali nagranie a tu nie da rady skasowac nagrania i bedzie lipa
stęsknieni
stęsknieni 11.01.2020, 20:07
Panie Piotrwoski, wracaj pan!
Rudy
Rudy 13.01.2020, 12:30
Tak, niech wraca i to szybko, do końca roku zostało jeszcze ok 120 policjantów do zwolnienia i będzie spokój w powiecie.

Pozostałe