Trwa akcja zahamowania rozprzestrzeniania się plamy ropy na Odrze

  • 15.01.2020, 10:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trwa akcja zahamowania rozprzestrzeniania się plamy ropy na Odrze
Na gryfińskim nabrzeżu strażacy starają się opanować wydobywający się z zatoniętej barki olej. Oblicza się, że w baku może być ok. 600 litrów ropy. Od rana strażacy pompują zanieczyszczenia do beczek.

Zapraszamy do fotogalerii.

O zatonięciu barki pisal;iśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35175,zatonela-barka-rozprzestrzenia-sie-plama-oleju

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

J-23 nadaje
J-23 nadaje 15.01.2020, 23:50
U-boot storpedował barke , na pewno to był u bott prawdopodobnie U-378 I torpeda typ t-5
Pikuś
Pikuś 15.01.2020, 22:59
Trzepacz pompował? Śmiech na sali! Miler wpadł na pomysł ratowania 600 litrów ropy? Trzema wozami???
sztab kryzysowy
sztab kryzysowy 15.01.2020, 16:56
Nikotyński musi odejść !
komisja antoniego
komisja antoniego 15.01.2020, 16:32
Po prostu woda się wygięła i sternik tego nie mógł przewidzieć.
alko
alko 15.01.2020, 16:29
Najważniejsze, że wszyscy trzeźwi.
Miś
Miś 15.01.2020, 16:28
A ja się pytam gdzie byli rodzice kiedy to nabrzeże z premedytacja uderzyło w barkę... A gdyby akurat przeplywała tamtędy pielgrzymka...
wentyl
wentyl 15.01.2020, 16:20
Co wykazał monitoring, który jeszcze za czasów śp. burmistrza Piłata był zamontowany na nabrzeżu?
Kto?
Kto? 15.01.2020, 16:15
Jeden rzut okiem na poniższe komentarze i wniosek: Tu jakiś dureń pisze sam ze sobą. Przyjaciel redakcji? Nasłany? Opłacony? Pasjonat? Onanista?
Pikusy
Pikusy 15.01.2020, 23:00
Onanista muler
gminny psychiatra
gminny psychiatra 15.01.2020, 16:19
Ten komentarz wskazuje że skoro piszesz do siebie i sobie odpowiadasz, sa do tego to krytykujesz to masz schizofrenię "Kto" :))))
przyjezdny
przyjezdny 15.01.2020, 12:51
Jest małe zainteresowanie tym wypadkiem. Na fotkach nie widać przedstawicieli osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, nie widzę tu władz miasta. Bardzo dziwne miasto.
no tak
no tak 15.01.2020, 15:00
Gryfińskie Biuro Antykryzysowe z Bumistrzem sie chyba nie zainteresowało.
burmiszcz
burmiszcz 15.01.2020, 14:52
Gdzie jest Sewery, gdzie jest kierownik kryzysu? Pozymykali się w urzędzie i boją się wystawić nos z urzędu, bo by ich ludzie zjedli
Tom
Tom 15.01.2020, 12:03
Jakbyście zapytali strażaków to byście wiedzieli, że żadne paliwo sie nie wydobywa. Po co straszycie, dla klików i wejść na stronę? To jest rzetelność dziennikarska?
do Toma
do Toma 15.01.2020, 14:49
A jaki masz w tym interes,żeby nie widzieć tego co widzą inni ! Byłem i widziałem,jest na wodzie smuga ropy.
No
No 15.01.2020, 14:09
To ta barka ma żagiel, hm I prąd kablem.
Tom
Tom 15.01.2020, 14:35
Udajesz głupiego czy nim jesteś? Że zatonęła nie znaczy że paliwo wycieka.
normalnie
normalnie 15.01.2020, 14:52
Jak zatonie to musi wyciekać
ręcznik
ręcznik 15.01.2020, 14:51
Może Tom umył tylko nogi?!
świadek
świadek 15.01.2020, 14:38
To co strażacy pompują do beczek? Byłem na miejscu i mówili że olej.
pusta Rybakówka
pusta Rybakówka 15.01.2020, 11:44
Nic dziwnego że barka zatonęła skoro całe miasto tonie pod "rządami" leniwego tercetu.
wędkarz
wędkarz 15.01.2020, 11:15
Gdzie Gryfiński Sztab Antykryzysowy? Czy ja mogę spokojnie łowić ryby czy będę miał spławik cały w ropie?
...
... 15.01.2020, 16:00
Łów sobie te śmierdzące ryby pływające w szambie jaką jest odra. SMACZNEGO.
nick
nick 15.01.2020, 11:14
To przecież "leniwy tercet" nosami nie będą wciągać plamy oleju napędowego.W rzeczy samej,to prawda,powinni przynajmniej pokazać się na nabrzeżu i przypalić głupa.To im najlepiej wychodzi!Nieprawdaż?!
ludź
ludź 15.01.2020, 11:16
Burmistrz w swoje działania ma wpisane pewne uprawnienia w czasie kryzysu, atakowy jest. To jego obowiązek, a nie widzimisię.
alarm
alarm 15.01.2020, 11:10
Leniwy Sawarynie czy przyszedłeś już do pracy. Co tam sztab kryzysowy co w takich okolicznościach powinien o świcie już działać?
sztab w kryzysie
sztab w kryzysie 15.01.2020, 11:03
Może do leniwego tercetu ktoś zadzwoni i ich obudzi!

Pozostałe