Trup na drodze. Sprawca uciekł?

  • 23.01.2020, 09:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trup na drodze. Sprawca uciekł?
Prawdopodobnie jakiś kierowca potrącił pieszego. Starszy mężczyzna został na drodze. Sprawca prawdopodobnie zbiegł z miejsca wypadku. Do śmiertelnego zdarzenia doszło dziś (23 stycznia 2020 r.) rano.

Zabitego meżczyznę zauważył na drodze przejeżdżajacy przez Żelechowo kierowca autobusu. Poinformował o tym służby.

 

Aktualizacja:

Mamy nieco więcej informacji na temat znalezionego ciała męźczyzny. Piszemy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35257,znalezli-go-martwego-z-dala-od-domu-bez-butow

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Santos
Santos 23.01.2020, 23:37
A sprawcą nie był czasami alkohol? On nie ucieka on powoli paruje.
dobra rada
dobra rada 23.01.2020, 22:57
TRUP? co za wulgarne określenie tragicznie zmarłego człowieka...trochę kultury.
capito?
capito? 23.01.2020, 23:05
dobra rada polecam słownik języka polskiego, wtedy będziesz mógł się wypowiadać z sensem.

przykład ze słownika:
"Podczas jednego z synodów sądzono trupa ubranego w szaty papieskie – stąd nazwa „synod trupi”"
??
?? 23.01.2020, 14:51
Sprawa ma charakter kryminalny?
takie życie
takie życie 23.01.2020, 14:47
Czy napiszą trup czy zwłoki to i tak bedzie ta sama temperatura ciała, czyli takie jak otoczenie.
Grabarz
Grabarz 23.01.2020, 13:09
Nosz awruk. Można trochę ładniej napisać niż "trup". Trochę poszanowania dla zmarłego trupa.
trup
trup 23.01.2020, 14:45
Mnie już rybka!
nick
nick 23.01.2020, 13:04
To już nie można było napisać,że znaleziono ciało,zwłoki??!Bardzo mało elegancko,Panie Redaktorze,oj mało kulturalnie!Swoją drogą,to niektórzy w tym owczym pędzie,zatracają człowieczeństwo!
Magda
Magda 23.01.2020, 11:21
Co sie dzieje to w głowie się nie miesci!
brzoza
brzoza 23.01.2020, 11:18
Okoono - zgadzam się, rodzina na pewno czuje się lepiej !!!
puknij sie
puknij sie 23.01.2020, 14:37
Tak, rodzina nie ma co robić tlyko czyta wasze wpisy.
Okoono
Okoono 23.01.2020, 11:01
Co to za nagłówek 'Trup' zero poszanowania dla zabitego
Drób
Drób 23.01.2020, 16:52
Przywalacie się o jakieś słowo, bez sensu..
Fox
Fox 23.01.2020, 12:16
To redaktorowi zostało z czasów współpracy. Tam w raportach tak się pisało.
parafka
parafka 23.01.2020, 11:08
Może dlatego, ze to nie koscielne ogłoszenia. A skąd wiesz, że zabitego?
alkohol
alkohol 23.01.2020, 10:50
Moze to kolejny nabomblowany kierowca?
Tadek
Tadek 23.01.2020, 10:36
straszne

Pozostałe