Znaleźli go martwego z dala od domu. Bez butów

  • 23.01.2020, 19:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znaleźli go martwego z dala od domu. Bez butów
W dziwnych okolicznościach znaleziono dziś (23 stycznia 2020 r.) przy drodze nieżywego mężczyznę. Przejeżdżało wiele samochodów, ale zwłoki zobaczył dopiero kierowca PKS, gdy wracał już z Żelechowa. Policjanci wykluczyli wypadek. Świadkowie, którzy identyfikowali denata, pomylili personalia.W wyniku tego błędnie powiadomiono pewną rodzinę w… Żarczynie.

-Zgon mężczyzny w okolicy miejscowości Żelechowo nie jest związany ze zdarzeniem drogowym – informuje nas krótko st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Znaleziono ciało Wiesława Puchalskiego, 65-letniego mieszkańca Żelechowa. Był bez butów. Z folii wystawały nogi, nie było jednak widać aby przebył drogę pieszo.

Świadkowie ostatni raz widzieli go w środę ok. godz. 23 przed sklepem w Żelechowie (gm. Widuchowa).

Zmarły mieszkał z synem.

Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli wyjaśnić przyczyny zgonu.

 

O znalezieniu ciała mężczyzny informowaliśmy wcześnej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35250,trup-na-drodze-sprawca-uciekl

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grunt to nieprzekupni koledzy ha ha ah
grunt to nieprzekupni koledzy ha ha ah 24.01.2020, 16:43
to tak jak w bartkowie wśród najlepszych przyjaciół psy zajaca zjadły
niewiem rasela trzeba spytać z usa ha ahah
niewiem rasela trzeba spytać z usa ha ahah 24.01.2020, 17:07
a czy te psy były *** ha ha ah
yyyyyyyyyyyyyyyy
yyyyyyyyyyyyyyyy 24.01.2020, 13:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kaśka
Kaśka 24.01.2020, 11:17
Szczere kondolencje [*]
Ada
Ada 24.01.2020, 09:55
Ludzie nie zyje czlowiek doszlo do teagedii a Wy tu takie glupstwa piszecie.Każdy z nas pije, chodzi wieczorami badz noca życie stalo sie jak stalo.Zycia mu juz nikt nie przywroci ale obsmarowywac tez nikt nie musi.Co byscie czuli gdyby Wam sie to stało pomyscie co czula by wasza rodzina czytajac tekie bzdury .Zenujace posty w wiekszosci.Jak mozna drwic z czyjejs smierci bo boso to chlal jak szewc matko ludzie opamietajcie sie!!!
normalny
normalny 26.01.2020, 20:21
Mów za siebie alkoholiku, ja nie piję!
ja
ja 26.01.2020, 20:13
przyłączam się do apelu Ady.Zdziczało to masze społeczeństwo
no
no 24.01.2020, 09:04
To sprawa dla Rutkowskiego!
pasażer
pasażer 23.01.2020, 22:58
Dlaczego Policja nie ma parawanów na zwłoki. Przykrywają taką za krótką folią i potem nogi widać i plotki się roznoszą, że bez butów.
hmm
hmm 23.01.2020, 22:53
Fajnych miał "kolegów" co go tak zostawili.
taka prawda
taka prawda 23.01.2020, 22:51
Żadne miejsce nie jest dobre na śmierć!
J.
J. 23.01.2020, 21:30
Macie błędne informacje i możecie liczyć się z konsekwencjami ! A wy ludzie dajcie sobie spokój z tymi bezmyślnymi komentarzami .Kazdego z was może to spotkać !
mów za siebie
mów za siebie 23.01.2020, 22:49
O przepraszam, ja nie jestem alkoholikiem i nikt mnie na taczkach za wieś wywozić nie będzie.
Ola
Ola 23.01.2020, 21:29
Tak bardzo przykro Nam dzis się dziś pogodzic z Twoja śmiercia tak wspanialy pomocny zyczliwy czlowiek odszedl bedzie nam ciebie brakowalo...
IG
IG 23.01.2020, 20:49
Jak bez butów to na pewno szewc!!!!
kielonek
kielonek 23.01.2020, 22:51
No tak, szewc pije. Tyle mają wspólnego.
Awruk
Awruk 23.01.2020, 20:30
Czy to ten sam trup co w poprzednim artykule?
Kopciuszek
Kopciuszek 23.01.2020, 20:17
Tam gdzie buty tam był!
bajka
bajka 23.01.2020, 20:50
Jeszcze musi znaleźć się książę co znajdzie buciki.
Czytelnik
Czytelnik 23.01.2020, 19:53
Jest rodo a imie i nazisko podali
idź na studia
idź na studia 24.01.2020, 13:36
po śmierci można bez problemu podawać
qwerty
qwerty 24.01.2020, 09:15
Imię i nazwisko to nie są dane osobowe.
Olo
Olo 23.01.2020, 19:48
Panie Redaktorze a gdzie RODO imię i nazwisko osoby nie żyjącej nalezy uszanowac a nie po śmierci je targać. Ten Pan ma nadal żyjącą rodzinę i będac na ich miejscu zasjarzył bym was . Stalo się jak stało taka duża wieś jeden sklep to powinien byc tez minitoring czyżby Pani sklepowa go nie miala czy tylko atrapy tam wiszą?
Jaa
Jaa 23.01.2020, 20:28
Wlasnie gdzie kamery i ze sklepu i ze swietlicy
świętszy od papieża
świętszy od papieża 23.01.2020, 20:24
Jak już się powołujesz na RODO, to chociaż przeczytaj te przepisy.
Pytanie dodatkowe dla ułatwienia: Dotyczą one żywych, czy zmarłych? Jeśli tych co odeszli to teraz idź na cmentarz i powymazuj wszystkie imiona i nazwiska na tabliczkach.
Olo
Olo 23.01.2020, 22:38
Igryfino to nie cmentarz ani grobonet aby podawlo imie i nazwisko zmarlego poza tym że to stalo się na wsi to nie znaczy że tego co każdy tu pisze nikt tego nie czyta !!!
zona
zona 23.01.2020, 22:56
Olo, pewno, że to nie to samo, ale zasady są te same dla wszystkich.
Bezimienna
Bezimienna 23.01.2020, 19:33
Zmarły mieszkał z mama a nie synem ?
Z.
Z. 23.01.2020, 20:16
Matka (90 lat) to im gotuje ale mieszka przecież oddzielnie!
Ja
Ja 23.01.2020, 19:32
Kto to pisze jaki kierowca pks jakie bzdury
Iii
Iii 24.01.2020, 15:55
No bo go znalazł kierowca pks
tak słyszałem
tak słyszałem 23.01.2020, 19:30
Na wsi mówią że gdzieś przez noc pili tam zmarł a że nie wiedzieli co z ciałem zrobić to zawlekli za znak drogowy "Żelechowo".
hmm
hmm 23.01.2020, 23:00
To wielce prawdopodobne!
tak tylko pytam
tak tylko pytam 23.01.2020, 19:29
Co pod sklepem robi się ok godz. 23?
Tak tylko odpowiadam
Tak tylko odpowiadam 24.01.2020, 09:56
np.przechodzi nigdy o ten godzinie nie byles pod zadnym sklepem?🤔

Pozostałe