Okradli Dino. Wybili szybę w drzwiach

  • 24.01.2020, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Okradli Dino. Wybili szybę w drzwiach OSP Moryń
W wyniku włamania uruchomił się system antywłamaniowy, który miał za zadanie stworzyć zasłonę dymną i utrudnić złodziejom drogę ucieczki. Dziś (24 stycznia 2020 r.) w nocy okradziono kolejny sklep sieci Dino.

-Dnia 24 stycznia około godz. 3.20 w miejscowości Moryń nieznany sprawca dokonał włamania do sklepu Dino poprzez wybicie szyby. – informuje informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji w Gryfinie.

Oto jak opisuje sytuację strażak z OSP Moryń: W dniu 24.01.2020 o godzinie 3:22 dyżurny SK KP w Gryfinie zadysponował zastęp z naszej jednostki na ulicę Odrzańską w Moryniu do sklepu Dino gdzie doszło do zadymienia.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się że doszło do włamania a w sklepie faktycznie występuje zadymienie. Strażacy ubrani w aparaty ochrony dróg oddechowych, po uprzednim odłączeniu prądu udali się do wnętrza sklepu w celu rozpoznania. Wewnątrz strażacy nie stwierdzili pożaru, detektor wielogazowy oraz kamera tormowizyjna nic nie wykazały. Okazało się że w wyniku włamania urochomił się system antywłamaniowy, który ma za zadanie stworzyć zasłonę dymną dla zlodziei i utrudnienia im drogi ucieczki. Naszym zadaniem było oddymienie pomieszczeń sklepowych przy pomocy wentylatora osiowego. Na miejscu pracowała Policja oraz technicy policyjni. Działania zakończono po godzinie 5.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

slady
slady 25.01.2020, 15:35
Ciekawe czy to ta sama szajka złodziei co zawsze.
Witold
Witold 25.01.2020, 09:28
Przede wszystkim po ujeciu sprawcy i udowodnieniu mu winy przede wszystkim wpierdziel 80 ka tak aby sie stytlal a nastepnie do pudla tak jak za komuny zlodziej sie nie.bal ze pójdzie do pudla tylko tego ze jak go zlapia to z portek strzepy i to byla prawdziwa bron na zlodzieja zniesli teraz ten przywilej bo nadzwyczajna kasya na zlapaniu na goracym uczynku by otrzymala mlocke na miejscu przestrpstwa a tego soe boja najbardziej
t
t 25.01.2020, 05:44
zasłona dymna co to za alarm !
??
?? 24.01.2020, 22:59
Ja mam takie małe pytanko, mianowicie, widzieliście kiedyś złodzieja kradnącego nie-bezczelnie ?
sok
sok 24.01.2020, 22:52
gównie artykuły spożywcze. ... smierdzaca sprawa ;>
murarz
murarz 24.01.2020, 22:44
Pewnie złodziej wpadł ze kraść mozna bardziej dostojnie :)
murarz
murarz 24.01.2020, 22:48
Zapomniałem dopisać, że mają dziewiąty zmysł.
internety
internety 24.01.2020, 22:17
A gdzie się opyla kradzione ze sklepów?
WRRR
WRRR 24.01.2020, 20:42
NIEKTÓRZY WOLĄ ŁAPAĆ ZŁODZIEJ BUŁEK ZA KILKADZIRESIĄT GROSZY. ..A NIE POTRAFIĄ ZŁAPAĆ PRAWDZIWYCH ZŁODZIEJ HA HA HA
procent
procent 24.01.2020, 20:37
Oto Polska właśnie, taka na 98% katolicka.
ci to mają
ci to mają 24.01.2020, 20:36
Nie ma to jak ochrona biedronki przed atakiem stonki :-)
Iwo
Iwo 24.01.2020, 20:33
Gang Olsena wiecznie żywy...
kropka
kropka 24.01.2020, 20:16
Skoro policjant potwierdza to jednak weszli przez szybę.
patent
patent 24.01.2020, 19:10
Rozumiem, że to zadymianie to nowa metoda na złodziei!
Knagulec
Knagulec 24.01.2020, 18:38
Przegumować te łajze kurwiłeb skórzany
kokoszer
kokoszer 24.01.2020, 18:13
Przyjęli nową metodę?
szyba
szyba 24.01.2020, 15:01
Nowa metoda na alkoholowego głoda?
petarda
petarda 24.01.2020, 14:53
Prawdziwa zadyma!
Saskin
Saskin 24.01.2020, 14:22
Cała czarna seria jeśli chodzi o włamania do tego typu sklepu.
origi
origi 24.01.2020, 13:42
Gdzie to? Wszystkie sklepy Dino wyglądają tak samo!
gryfinianka
gryfinianka 24.01.2020, 13:39
Jeszcze nie otworzyli a już okradli?

Pozostałe