Nie chcą inwestycji Wód Polskich?

  • 26.02.2020, 10:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie chcą inwestycji Wód Polskich?
Brak odpowiednich konsultacji społecznych prowadzić może do nieporozumień. Na sesji Rady Miejskiej w Cedyni sporo miejsca poświęcono inwestycji w Piasku. Działania prowadzą Wody Polskie.

Swoje zdanie na temat inwestycji wypowiedział mieszkaniec Zbigniew Bogdanowicz. Oto co powiedział:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Głos w sprawie inwestycji zabrał też burmistrz Adam Zarzycki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 28.02.2020, 16:56
A co na to Wody?
yyyyyyyyyyyyyyyyy
yyyyyyyyyyyyyyyyy 28.02.2020, 00:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Księżyc
Księżyc 27.02.2020, 00:11
I jak zwykle to pokolenie ,, a po co? A na co?,,..
Przez chwilę zastanawiałem się czy ten były mieszkaniec wie o co mu chodzi.
Ktoś to tak wymyślił, przewidział i zaprojektował żeby było dobrze. I to nie prawda, że woda w kanale nie miała więcej niż 60 czy 80cm głębokości - bez roztopów ulew itd. Mój kolega mając ok 1.7m wzrostu stanął na środku kanału i widać było tylko czubek głowy wystający z wody. Rok 2000/2001. Miejsce dosłownie na wprost drogi od sklepu.
Dobranoc
skarpa
skarpa 27.02.2020, 18:22
A ja się zastanawiam, czy w ogóle Wody Polskie wiedzą o co im chodzi? Czy tylko chodzi o to aby wydać pieniądze?
Woda
Woda 28.02.2020, 16:56
Nie sądzę żeby ktoś wydawał tak duże pieniądze tak po prostu bez celu. Fajnie by było jakby pokazała się jakaś wypowiedź kogoś z wód polskich z wyjaśnieniem dlaczego akurat tam jest inwestycja.
Jakby nie patrzyć Kostrzynek np. jest mocno zagrożony powodzią jak podnosi się woda.
bolek
bolek 26.02.2020, 22:55
Więcej konkretów proszę ,,,
majstersztyk
majstersztyk 26.02.2020, 20:14
Coś niby robią, ale nie wiadomo po co i za ile? Same znaki zapytania
butla
butla 26.02.2020, 20:03
A wódy polskiej chcą? buhaha
Zenek
Zenek 26.02.2020, 18:59
Artykul z nieba nie wiadomo kto co dlaczego ? A my to wrozki ze mamy sie domyśleć o co biega ? Twcdwa wklejone filmiki z sesji nic nie tlumacza. Brawo moderator
fryzjer
fryzjer 26.02.2020, 17:46
Ale o co chodzi temu gościowi to trudno pojąć z jego mowy.
Czytelnik
Czytelnik 26.02.2020, 17:33
Tak dla oso6b z zewnątrz to troche ten artykuł taki 5 minutowy czyli brak rzeczowego przedstawienia tematu co jak gdzie za ile ??? jakas docieklowosc dziennikarska przedstawienie tematu rzetelne i rzeczowe a tu 2 wstawki z sesji bez ładu i składu
pionier
pionier 26.02.2020, 16:08
Brakuje informacji co to za inwestycja!
wodnik
wodnik 26.02.2020, 14:33
Czy oni wiedzą co mówią. Ja akurat mam odmienne zdanie od tego pana, cieszę się, że w ogóle coś po wielu latach zaczęto robić. Ten pan i burmistrz to nie są wszyscy mieszkańcy i tyle w temacie.
Rusałka
Rusałka 26.02.2020, 18:06
A ty wodnik znasz temat ? Juz zrobili wyrzucili miliony na nieprzemyslana inwestycję
Anon
Anon 27.02.2020, 08:36
Jakby ktokolwiek z Was zrobił minimalny wysiłek i poszukał informacji to by wiedział "co to za inwestycja". Wody Polskie jak wół piszą wszędzie gdzie mogą że robią ileś inwestycji, które razem mają podnieść bezpieczeństwo przeciwpowodziowe. To że akurat tutaj ma powstać tama czy tony kamieni jak to p.Zbigniew nazwał jest tylko fragmentem dla długiego kawałka rzeki. Tak to jest jak się ***i głupoty tylko po to zeby coś powiedzieć na forum ale żeby się dowiedzieć czegoś i sprawdzić to już nie ma komu. Dodatkowo emocjonalne podejście pana Zbigniewa wcale mu nie pomaga, nic nie można zrozumieć z jego wypowiedzi.
Kronos
Kronos 27.02.2020, 08:40
Pycha urzędników nie zna granic. Trzeba wysiłku aby dowiedzieć się na co pierdzistołki wydają nasze miliony.
taka różnica
taka różnica 26.02.2020, 14:49
Różnica jest taka, że oni przedstawiają argumenty, a ty co? Oni mówią to jawnie pod imieniem i nazwiskiem, a ty jesteś pan nikt.
niesmiały
niesmiały 26.02.2020, 11:19
Dobrze było zaprosić kogoś z Wód Polskich na sesję.

Pozostałe