Lidl walczy z koronawirusem

  • 19.03.2020, 23:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Lidl walczy z koronawirusem
Lidl Polska w związku z pandemią podejmuje decyzje mające zapewnić bezpieczeństwo klientom i pracownikom. - Pracujemy m.in. nad przezroczystymi osłonami pleksi, ochraniającymi pracowników w strefie kas i nad wyznaczeniem na podłodze linii kas miejsca obsługi klienta z zachowaniem bezpiecznej odległości - czytamy w wydanym komunikacie.

Obecnie w każdym sklepie i biurze Lidl Polska dostępne są środki do odkażania, płyny antybakteryjne oraz instrukcje prawidłowego mycia rąk.

Dostawy produktów odbywają się codziennie.

Sieć przypomina o zachowywaniu bezpiecznej odległości między ludźmi, minimum 1,5 m. W niektórych sklepach może zostać wprwadzone limitowanie ilości osób przebywających w tym samym czasie.

Firma zachęca także do dokonywania płatności bezgotówkowo oraz - tam gdzie taka możliwość została wprowadzona - korzystania z kas samoobsługowych.

Godziny otwarcia Lidla skrócono do godziny 21.00. Przewidywane są  w tym zakresie kolejne zmiany.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

diana
diana 20.03.2020, 20:46
mogliby zrobić drive i po sprawie
żarłok
żarłok 20.03.2020, 19:57
Teraz nadchodzi era lidlożarłów
Ja tu nie widzę żadnych środków zapobiegawczych
Ja tu nie widzę żadnych środków zapobiegawczych 20.03.2020, 13:48
Przypominam że wirus utrzymuje się na kartonie 24 h a na opakowaniach plastikowych jeszcze dłużej.
Towary skąd są w Lidlu ? I kto je układa w rękawiczkach , które przenoszą wszystko ?
ops
ops 20.03.2020, 13:14
normalnie czynny jest do 21 a teraz skrócił do 21?????? bez komentarza
Szefostwo owija się streczem a dla kasjerek papieru toaletowego nawet…
Szefostwo owija się streczem a dla kasjerek papieru toaletowego nawet nie ma ??? 20.03.2020, 01:13
Dlaczego w sklepach kasjerki nie są odizolowane chociaż folią lub streczem ?
Dlaczego szefostwo naraża pracowników i nie zapewniło środków ochrony , gdzie są kombinezony maski i okulary ochronne dla kasjerek przecież są teraz bardziej narażone niż lekarze w szpitalu ???????
postulat z rodziny
postulat z rodziny 20.03.2020, 11:07
I to jak najszybciej!
I siedzieć w domu !
I siedzieć w domu ! 20.03.2020, 00:56
Przestańcie jęczeć i latać po sklepach !
Przyjmijcie do wiadomości , że następnej wypłaty może nie być ,
tak marcowa była ostatnia ,
a teraz to co macie musi wystarczyć na rok może dwa lata ?
Jeśli chcecie aby polski rząd wydał wam chociaż dżem i smalec kupujcie polskie towary !
cash
cash 20.03.2020, 00:22
Jest drozej w sklepach ale będa obniżki bo ludzie już nie mają tyle kasy.
Jozef
Jozef 20.03.2020, 00:19
Przeprwszam za bląd w imieniu nie potrafie posiac dotykowo..
Juzef
Juzef 20.03.2020, 00:17
Nie kazdy ma karte platnicza..wiec placa kasa..jesc trzeba..
LP
LP 20.03.2020, 00:01
Uważam, że powinni pomóc jednoosobowym malym firmom które nie zarabiają milionów małe oszczędności się skończą i rachunków nie będzie za co zapłacić A żyć trzeba
No
No 20.03.2020, 10:59
To radzę zamknąć biznes, na codzień czujesz się lepszy i bogatszy bo masz firmę az tu nagle bum i z twojej firmy zostaje gówn*, idź sie zatrudnij do Lidla o ile będę cię chcieli
kasjer
kasjer 20.03.2020, 11:08
Nie bądź taki pesymista. Nie odgrywaj się!
Zdrowia i optymizmu życzę
masakra
masakra 20.03.2020, 10:16
następny co w temacie pisze-co za oszołomy!
krimm
krimm 20.03.2020, 00:00
Każdy pomysł zmniejszający kontakt z ewentulnymi chorymi jest dobry!

Pozostałe