Koronawirusem zagrożone Gryfino [FOTORELACJA cz. II]

  • 20.03.2020, 21:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (104)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kulisy
kulisy 22.03.2020, 17:58
Zdjęcia w ocenie wychodzenia na zewnątrz są niemal jednoznaczne.
budujące
budujące 22.03.2020, 10:17
Jednak potrafimy się powstrzymać.
Korvin
Korvin 21.03.2020, 18:27
Pusto w sklepach, na ulicach az miło popatrzeć. Jest na za duzo na swiecie a natura broni sie sama. :)
bzyk
bzyk 21.03.2020, 19:48
W którym sklepie pusto?
Brak odpowiedzialności
Brak odpowiedzialności 21.03.2020, 18:20
Dlaczego robicie zdjęcia, zamiast siedzieć w domu? Brak odpowiedzialności
gosc
gosc 21.03.2020, 13:31
A ja zastanawiam się co by się stało gdyby wykryto koronawirus w jednej splce gminnej. Całe załogi na kwarantannę a miasto bez wody? Ktoś z decydentów to w ogóle ogarnia? Ma jakiś plan awaryjny? Redaktorzy nie pytają? Gdzie się schowali miejscy dygnitarze, kilka dni temu pokpiwający z sytuacji, gdzie jest codzienna informacja i ilości osób przebadanych, w kwarantannie domowej, szpitalnej, objętych nadzorem epidemicznym w mieście? Co, czekacie aż będzie setki chorych w Gryfinie? Umyjcie przynajmniej myjką te wiaty przystankowe w mieście zdezynfekujcie ławki przystankowe jak to robią w innych miastach, sprzątajcie ten niesprzątany miesiącami syf z chodników (np. psie kupy, wymiociny) co znika dopiero gdy ludzie go butami rozniosą.
ja
ja 22.03.2020, 08:59
No i nie wytrzymali .Dowalili.Popatrzcie ciołki na zdjęcia .Nijak się nie maja do twojego opisu.Ptzestań panikować .Zobacz idzie wiosna z powiewem optymizmu.Przecież koronowirus to grożniejsza grypa .jak zachoważ higienę zdrowotną .będzie dobrze .Jak śpiewała kunicka :świat nie jest taki zły
wykrywacz fake newsów
wykrywacz fake newsów 22.03.2020, 10:20
ja, a ty wiesz, że powielasz fake newsa???!!!! Admin powinien cię wyrzucić. Za lekceważenie i rozsiewanie fałszywych lekceważących informacji. Porównywanie koronawirusa do grypy jest fake newsem. Miejmy nadzieję, że przez głupotę i zarażenie nikt z twojej rodziny nie umrze. I patrząc na twoje wpisy sam jesteś posunięty w wieku czyli szczególnie zagrożony.
ja
ja 24.03.2020, 11:14
przecież koronowirus jest szczepem odgrypowym.Tak mówią znawcy.Zaś sianie paniki to dopiero fake news.co do zagrożenia to radzę wnikliwie czytać .KW w połączeniu z innymi chorobami jest szczególnie grożny.Przy zachowaniu ostrożności i higieny da się przeżyć.Tak więc nie panikuj. przeżyjesz!
ty
ty 24.03.2020, 11:27
Ja ci odpowiem, porównywanie do grypy jest idiotyzmem i zaprzeczaniem prawdziwemu bezpieczeństwu ludzi. Słuchaj co mówią epidemiolodzy a nie projklemlowskie trolle siejace zamęt w głowach co mniej wykształconych.
Wirusy lubią brud
Wirusy lubią brud 21.03.2020, 20:09
To prawda. Było brudno i dalej mic się nie zmienia.Co robi ten sztab kryzysowy ja się pytam?!
zły
zły 21.03.2020, 14:24
O czym piszesz,przecież nawet tych brudasów z pl Barnima nie ogarniają ,którzy zostawiają syf
pisiek
pisiek 21.03.2020, 14:32
Nie pisz tak o bliźnim bo może niedługo sam pod mostem będziesz spał!
ech pisiek
ech pisiek 21.03.2020, 15:17
To ich przygarnij,tych bliźnich.
miasto umiera
miasto umiera 21.03.2020, 11:44
Koronawirusem zagrożone są w Gryfinie małe firmy i osoby na samozatrudnieniu. Duże firmy i budżetówka sobie poradzą. Zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, restauracje, placówki handlowe i usługowe różnej maści (poza spożywką i aptekami, które mają żniwa) wszystko jest zamknięte. Nie mają klientów, nie mogą pracować i zarabiać zdalnie. Podmioty te bez dochodu wytrzymają jakiś czas, na dłuższą metę Gryfino stanie się dziurą zabitą dechami z działającą elektrownią, urzędami i sądem. Firma państwowa i budżetówka wytrzyma w każdych okolicznościach. Czy burmistrz podejmie działania aby wesprzeć lokalne małe firmy? Czy zwolni lokalne podmioty nieosiągające przychodów z podatków od nieruchomości, czy opłat za teren na targowisku, za najem lokalu, czy udzieli dotacji na utrzymanie miejsc pracy, nielikwidowanie działalności gospodarczej? Z rządu poza odroczeniami zusu i kredytami nie ma nic. A wystarczyło wprowadzić kryterium dochodowe dla 500+ aby nie wkurzać elektoratu, a pieniądze dla utrzymujących gospodarkę frajerów, na ten trudny czas by się znalazły.
Endi
Endi 21.03.2020, 11:51
Najpierw musimy przezyć i zdrowym być, reszta się jakoś ułoży.
pytanie
pytanie 21.03.2020, 11:56
Masz rację Endi. Pracodawca wypłacać Ci będzie pensję co miesiąc? Dostaniesz teraz za marzec?
Endi
Endi 21.03.2020, 12:33
Cóż to znaczy w obliczu śmierci?!
oblicze śmierci
oblicze śmierci 21.03.2020, 14:30
Pytanie było o pensję. Pokrętna odpowiedź rodem z napoleona
kwestia
kwestia 21.03.2020, 14:07
Wszyscy jesteśmy zagrożeni i umrzeć możemy!
kopsek
kopsek 21.03.2020, 11:12
Puste ulice mnie rozczulają
Okoono
Okoono 21.03.2020, 11:04
Ludzie solidarnie w domu nie do kościoła to nie jest wojna militarna
burza
burza 21.03.2020, 11:00
Ładne zdjęcia,warto zachować na pamiątkę.
optymista
optymista 21.03.2020, 10:46
Gryfino się na razie trzyma. I oby tak dalej!
Knagulec
Knagulec 21.03.2020, 11:09
Chyba po kolbe
Diana
Diana 21.03.2020, 10:02
Żeby nie bylo jak we Włoszech, jeszcze odetna i zrobia strefę z Gryfina i bedzie po sprawie. Na wioskach tez ruch, po prostu bezmyślność i brak odpowiedzialności. Niektórzy siedza w domu a inni poza...najgorsze jest to ze funkconuje amazon, zelando tam bardzo dużo ludzi pracuje i bedzie sporo zarażonych pojda sobie na zakupy i z gryfina zrobi sie wielkie koło zarażonych, najgorsze ze nikt o tym nie pisze i glosno nie mowi a to dopiero początek epidemii.jak zostanie wykryty przypadek w Gryfinie to bedzie panika(moze juz sa przypadki w Gryfinie tylko cisza)
Piłkarz
Piłkarz 21.03.2020, 09:44
Ja się pytam czy narciarze, którzy wrócili z Włoch z Livigno są na kwarantannie ?
Bezmózgowcy
Bezmózgowcy 21.03.2020, 20:12
Oni mają to w d...
?!?!?!
?!?!?! 21.03.2020, 09:23
Ja się pytam gdzie są sygnaliści no gdzie ?
Piotr
Piotr 21.03.2020, 09:21
To że ktoś jest na kwarantannie to nie znaczy że jest tredowaty. Ja wracając z zagranicy miałem rękawiczki co chwilę inne do dotykania. Płyn do dezynfekcji i jakieś ogólne pojęcie. Jeszcze za granicą pryskalismy klamki, kierownice i cuda. A w Polsce high life. Zakupi w Lidlu i biedrze. Zero stresu. To wy głąby roznosicie zarazki a nie my.
Ja dezynfekuję się winem mszalnym
Ja dezynfekuję się winem mszalnym 21.03.2020, 09:47
W Polsce woda święcona i modlitwa szczególnie rydzyka o pieniądze zabiła koronawirusa śmiechem.
przestrzegałbym
przestrzegałbym 21.03.2020, 09:30
Na tego zarażonego chłopaka, tego 19 z Białogardu wylał się hejt. Z ludzi wychodzą teraz najgorsze instynkty.
rybka
rybka 21.03.2020, 09:13
Przepraszam, czy fontanna jest czynna, ze tyle w niej wody?
Wypij i obmyj usta i całą twarz
Wypij i obmyj usta i całą twarz 21.03.2020, 09:48
To prawdopodobnie woda święcona dla Gryfina.
dynks
dynks 21.03.2020, 09:12
Powinni się wstrzymać niektórzy z poruszaniem po mieście.
😅
😅 21.03.2020, 09:03
Nawet bezdomnych wymiotło z ławeczek. A tak na marginesie , to czy ktoś wie,że bezdomni to chodzące tykające bomby w czasie z koronawirusem ?
zdroworozsądkowy
zdroworozsądkowy 21.03.2020, 09:35
A wiesz, że każdy może być taką "tykającą bombą" jak piszesz? To nie jest choroba biednych. CO na ławeczce z Włoch nie wrócili!
do tego zdroworozsądkowego ( inaczej)
do tego zdroworozsądkowego ( inaczej) 21.03.2020, 09:55
A czytać ze zrozumieniem potrafisz? Wszędzie piszą,że HIGIENA to podstawa w walce z wirusami ,nie słyszałeś o tym? Nie doczytałem,że ktoś pisze o biednych,tylko o BEZDOMNYCH.
Fakt
Fakt 21.03.2020, 09:49
To choroba brudasów
pytam
pytam 21.03.2020, 10:16
do Fakt: To dlaczego głównie chorują czyściochy, którzy byli na feriach we Włoszech czy Hiszpanii?
do pytam
do pytam 21.03.2020, 10:52
Na głupie pytania, są głupie odpowiedzi. Zatem czytaj fachową literaturę ,nawet na tym portalu jest tego sporo,( czytasz tylko komentarze,?) a dowiesz się dlaczego.
No
No 21.03.2020, 08:39
Pan fotograf jest chyba niestabilny emocjonalnie! W zależności od humoru
najpierw oskarża mieszkańców o nieprzestrzeganie zasad i bywanie na mieście,, karci nad wtedy i grozi palcem a na dowód publikuje zdjęcia od miezkanaca...
A teraz to głaszcze nas po głowach i nagle dumny...
fotopstryk
fotopstryk 21.03.2020, 09:29
Proszę, czytaj ze zrozumieniem, wtedy będziesz wiedział kto oskarża, kto apeluje, a kto przedstawia rzeczywistość jaką ona jest.
vieus
vieus 21.03.2020, 05:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Fakt
Fakt 21.03.2020, 00:16
Na żadnym zdjęciu nie ma trzech tchórzy,którzy zaszyli się przed mieszkańcami na dobrowolnej kwarantannie
Livignio
Livignio 21.03.2020, 09:51
Jeżeli ktoś był we Włoszech to musi z urzędu.
😅
😅 21.03.2020, 08:34
Za to jest zasyfiona fontanna. Puste, ( to akurat dobrze) miasto. Krzyku tyle było o pomocy seniorom i innym,było więcej pomagających niż potrzebujących, nawet wszechobecna Pieczyńska podpięła się pod działania gminy, jak to opisano u konkurencji. A okazało się,że to burza w szklance wody,ludzie radzą sobie sami, nie chcą pomocy na pokaz.

Pozostałe