Zatopiona barka wydobyta z Odry, ale po kawałku [FOTO, WIDEO]

  • 09.05.2020, 20:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zatopiona barka wydobyta z Odry, ale po kawałku [FOTO, WIDEO]
Czterech płetwonurków cięło zatopioną barkę na 5 części. Pierwszy wydobyto dziób, potem jedno śródokręcie i drugie. Rufę podzielono na tę część z kotwicami i maszynownię. 4-miesięczna historia zatopionej u gryfińskiego nabrzeża barki dobiega końca.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z akcji wydobycia barki

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pindol
Pindol 10.05.2020, 20:36
Słowiańską zapraszam za garaże kolba do obróbki czeka
zrozpaczona
zrozpaczona 10.05.2020, 18:21
I co my będziemy teraz oglądać na tym nudnym nabrzeżu?
Kurwiłeb skórzany
Kurwiłeb skórzany 10.05.2020, 14:20
Seba na bank czaił się na bareczke
Oczko
Oczko 10.05.2020, 11:52
Mogli od razu ja do fraj....y na Targową zatargać tak kupuje bez kwitów z tą swoja wywłoką
bajkopisarz
bajkopisarz 10.05.2020, 13:25
Oczko to bajki z tym od razu.... Gdy ciocia miała wąsy
Oczko
Oczko 10.05.2020, 14:18
bajkopisarz chu...a wiesz zasr....u
baracuda
baracuda 10.05.2020, 11:49
Leniwy tercet musi zapewnić nową atrakcję. Stawiam że to będzie nieotwarte mauzoleum burmistrza przy ul. Niepodległości!
obcy
obcy 10.05.2020, 10:57
Barka jest wydobywana po kawałku,taki tytuł powinien być.
Jest sporo ludzi na nabrzeżu i widzimy w wodzie część barki, czyli nadal jest...
tak to jest
tak to jest 10.05.2020, 11:47
Jest i będzie na zawsze. Piachu już nie wydobędą nigdy
do tak to jest
do tak to jest 10.05.2020, 16:32
a kto mówi o piachu? przecież ta nadbudówka,którą widać , to chyba nie jest z piachu
wyborca
wyborca 10.05.2020, 10:21
Panie Sasin gdzie mój pakiet wyborczy, za który zapłaciłem jako podatnik? Zaglądam do skrzynki i nie ma? Kiedy mogę się spodziewać listonosza? Przecież mówił pan wyraźnie - 10 maja!
Knagulec
Knagulec 10.05.2020, 11:47
Pakiet masz do obróbki u mnie w koju zapraszam
@
@ 10.05.2020, 02:01
A ja za pięć godzin idę głosować. Jeszcze najpierw sprawdzę czy w skrzynce nie mam pakietu wyborczego. Jak nie to idę do mojego lokalu wyborczego. To tylko 50 m od mojego mieszkania. Przecież tych wyborów nikt nie odwołał ! Czyżby PiS nie potrafił już przygotować najprostszych wyborów ? To efekt ciągłego wycinania fachowców na wszystkich szczeblach.
Biedron
Biedron 10.05.2020, 01:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Miro
Miro 10.05.2020, 00:44
I koniec sagi.
Recykling ratuje przyszłość planety
Recykling ratuje przyszłość planety 09.05.2020, 22:34
Ten wspaniały wypadek może stanowić inspirację dla leniwego tercetu.

Od wielu lat nie mają zielonego pojęcia co zrobić z tym za 35 milionów złotych zabetonowanym brzegiem rzeki. Więc, skoro już wiadomo że nie ma najmniejszych szans aby powstał tam Heniowy port dla czterech statków wycieczkowych i jednego wodolotu, może warto zorganizować tam stocznię zajmującą się złomowaniem starych jednostek pływających?
Sąsiad z ulicy Czechoslowackiej
Sąsiad z ulicy Czechoslowackiej 10.05.2020, 12:20
Andrzej, Ty to jesteś gość. Mądry, oczytany i wykształcony.
CO
CO 10.05.2020, 13:24
Jak z Czechosłowackiej to raczej oczadziały.
ni dy rydy
ni dy rydy 10.05.2020, 00:32
Twercet jest zbyt leniwy aby na jakakolwiek ich działnsc liczyć. A myślenie to juz w ogóle nie jest ich mocną stroną.
przecież
przecież 09.05.2020, 22:17
Ale jest i ofiara śmiertelna tego bałaganu!
Kostucha
Kostucha 10.05.2020, 11:48
Ktoś fiknął
Plan 5-cio letni
Plan 5-cio letni 09.05.2020, 21:33
Normalnie sukces. Ciekawe czy podadzą do wiadomości ile przez ten czas uciekło ropy do Odry???
??!!
??!! 09.05.2020, 21:21
I co teraz? Będą z powrotem spawać w stoczni?
księżyc
księżyc 09.05.2020, 21:20
W 4 miesiącach się zmieścili!

Pozostałe