Zostawcie nam parking, bo jest nam potrzebny! - apeluje mieszkaniec Gryfina

  • 29.05.2020, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zostawcie nam parking, bo jest nam potrzebny! - apeluje mieszkaniec Gryfina
-Chcę nawiązać do tej inwestycji, która teraz jest realizowana w Gryfinie. A konkretnie chodzi mi o ten mały parking naprzeciwko przedszkola. On był bardzo potrzebny ze względu na dowóz dzieci do przedszkola. Jego likwidacja byłaby zupełnie niepotrzebna. Proszę zająć się tym tematem, bo nie chcemy stracić kolejnych miejsc parkingowych. Zwłaszcza w takim miejscu - mówi nam przez telefon czytelnik z Gryfina.

Sprawa dotyczy inwestycji Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej i przebudowy ul. Sprzymierzonych w Gryfinie. Mieszkaniec pyta, czy parking na 4 pojazdy zostanie zachowany. Chodzi o miejsca postojowe naprzeciw przedszkola, od strony ul. Grunwaldzkiej. Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do Tomasza Milera, zastępcy burmistrza, zajmującego się też planowaniem przestrzennym.

 

Aktualizacja (30 maja 2020 r.):

Otrzymalismy anonimowa infofmację, że miejsca parkingowe zostaną przebudowane i ma być ich więcej.

Aktualizacja 1 maja 2020 r.:

Więcej informacji o nowym parkingu tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36846,beda-miejsca-parkingowe-ale-wyciac-trzeba-drzewa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 30.05.2020, 14:56
Powinni zrobic zatoke pod przedszkolem, postoj do 5 minut. Ale podejrzewam, ze nikt s gminie nie wpadl na ten genialny pomysl ha ha
gil
gil 29.05.2020, 22:02
Byle nei lali betonu i nie wycinali drzew!
merytoryka 40
merytoryka 40 29.05.2020, 21:47
Proszę o merytoryczne przedstawienie sprawy-wpis redakcyjny jest bardzo prymitywny i tendecyjny?!!!
kafar
kafar 29.05.2020, 21:59
Przedstawili zdanie mieszkańca, a czytelnik dla wolnych mediów jest święty. Sę redakcje, które piszą to, co władze chcą, ale mało je kto czyta.
W tekście podają obawy, pytają władze (które tradycyjnie nabierają wody w usta) i prezentują zdjęcia, które pokazują stan. Nie ferują żadnych wyroków. A jakie masz dowody na poparcie swoich ocen, bo merytorycznie to nie napisałeś nic?
no tak
no tak 29.05.2020, 22:30
Jak ktoś prowadzi działalność biurową to chce aby pan był zadowolony.
mieszkanka grodu Gryfa
mieszkanka grodu Gryfa 29.05.2020, 20:59
Gryfino nie jest cywilizowanym miastem. Tu trawa po pas a drzewa się wycina.
jestem motylem
jestem motylem 29.05.2020, 21:05
Mieszkanka obraża nasze społeczeństwo sugerując że nie jesteśmy cywilizowanym krajem, najwidoczniej jest osobą zaściankową, która poza Gryfinem nie wyściubia nosa. jakby trochę po podróżowała po świecie, toby potrafiła dostrzec różnicę, pomiędzy cywilizacją a jej brakiem. Kolejną bzdurą jest to że, za nie skoszony trawnik w, , tak zwanych cywilizowanych krajach, , dostaje się mandat. Jest wręcz przeciwnie, w mocno przerośniętych aglomeracjach miejskich, przywraca się naturalną zieleń, i pozwala się jej swobodnie rosnąć, chociażby po to żeby maiły się gdzie rozmnażać MOTYLE. Przed laty, roiło się w mieście od motyli, a teraz przez takich ludzi jak czytelniczka latający motyl po mieście jest osobliwym zjawiskiem.
kojo
kojo 29.05.2020, 20:54
Hoho jaki przystojny Pan :)
Stan faktyczny czyli paranoja
Stan faktyczny czyli paranoja 29.05.2020, 15:52
Zlikwidowali też miejsca parkingowe dla autobusów i stumetrową kępę drzew, Będzie beton ale nie parking. Obiecali dworzec autobusowy a będą te same wiaty. Może o jedną mniej.
co tu właściwie budują i po co?
co tu właściwie budują i po co? 29.05.2020, 17:31
Pamiętam kiedyś konferencję z gminnym projektantem, który ni z tego ni z owego wyjechał - że był najtańszy i zarzuty o niejasności są nieuzasadnione. Problem w tym, że nikt nie stawiał akurat takich zarzutów...

Wywalanie tej grubej kasy, gdy stary przystanek wystarczyło tylko chodnik poprawić i postawić wiaty - zamiast rozkopywać całą skarpę i budować jakieś perony - tylko że autobusy teraz nie mają miejsca gdzie stać - i blokować będą miejsca w mieście...
zgr
zgr 29.05.2020, 23:45
Idź się człowieku lecz, najlepiej na nogi bo na głowę już za późno.
pireus
pireus 29.05.2020, 15:22
Widać, ze parking rozebrany więc już taki sam na pewno nie będzie!
kierol
kierol 29.05.2020, 15:19
Mnóstwo miejsc polikwidowanych zostało w Gryfinie.
szkoda gadać
szkoda gadać 29.05.2020, 21:00
Taki tercet beznadziejny!
przedszkolak
przedszkolak 29.05.2020, 15:16
Dzbany już nie mają co robić i komu ma służyć ta likwidacja parkingu .
Umiig
Umiig 29.05.2020, 15:11
Bez przesady 4 miejsca wielkie coś ! I tak cały czas były zajęte przez swojaków a nie przez tych co dzieci podwozili a wyjazd aut na drogę z tych miejsc stwarzał zagrożenie
gryfinianin
gryfinianin 29.05.2020, 15:46
Przecież tu sami swojacy.
Jakby kaczyński powiedział, ze zakazuje spożywania goowna z trawnikow…
Jakby kaczyński powiedział, ze zakazuje spożywania goowna z trawnikow to by sie zajadali. 29.05.2020, 15:03
Ci kodziarze są niemożliwi :)
ten co liczy
ten co liczy 29.05.2020, 14:52
Można w Bernau zaparkować i do centrum Berlina kolejką dojechać ?
Na Kolejowej od groma miejsc parkingowych pobudowano i ... ?
Ewa
Ewa 29.05.2020, 17:49
Gdzie przedszkole, gdzie parkingi?
ano
ano 29.05.2020, 18:25
Ewa od ubiegłego roku jest przedszkole naprzeciwko!
pchła
pchła 29.05.2020, 14:49
Powinno też znależć się miejsce dla samochodów ,które przywożą podróżnych z bagażami lub tez na nich czekają.Do tej pory to pieniążki zaraz nas przeganiali twierdząc,że to miejsce jest tylko dla nich.
links
links 29.05.2020, 14:28
Protestuję!
popieram
popieram 29.05.2020, 14:24
Każde miejsce parkingowe w tych czasach jest na wagę złota!

Pozostałe