Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 sierpnia 2026 05:14
Reklama
Reklama
Reklama

Pędził autem i uderzył w drzewo. Są ranni [ZDJĘCIA]

Dzisiaj 31 maja 2020 r. około godz. 11.40 na drodze wojewódzkiej 126 między Starym Kostrzynkiem a Starą Rudnicą w gminie Cedynia doszło do wypadku drogowego. 19-letni kierujący pojazdem marki Nissan jechał za szybko i w pewnym momencie stracił panowanie nad autem. Uderzył w drzewo - informuje redakcję igryfino oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie st. sierż. Jakub Kuźmowicz.
Pędził autem i uderzył w drzewo. Są ranni [ZDJĘCIA]

- W zdarzeniu poszkodowani zostali kierujący samochodem oraz 23-letni pasażer. Karetką pogotowia ratunkowego obaj zostali przewiezieni do szpitala - dodaje st. sierż. Jakub Kuźmowicz.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pedzisław 02.06.2020 14:00
Pędzi to struś Pędziwiatr albo bimbrownik!

ciekawy 01.06.2020 18:26
a ile im za to grozi i jaki paragraf

grechuta ich prowadził 01.06.2020 09:43
https://youtu.be/ytSsGn3E-ic ha ha ah

Czyje to młode te nypki ? 31.05.2020 17:36
Pusta droga wpadła na niego.

kulas 31.05.2020 15:58
Pewnie mu osa wleciała do szoferki, albo akurat kichnął...

tyle 31.05.2020 15:21
Nie dostosował prędkości do swoich umiejętności.

Hgsfags 31.05.2020 19:26
Jakich umiejętności jak on bez prawka?

Pawlak (ten ze "Sami woi") 31.05.2020 14:46
A taki był ładny, amerykański…

Kaskader 31.05.2020 14:01
Nie umiesz nie jedz

grubas 31.05.2020 14:29
Jem ile zechcem i nic ci do tego!

gaz do dechy 31.05.2020 13:12
Ruchu tam teraz nei ma to grzeją ile fabryka kilkaście lat temu dała.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dorota Treść komentarza: Najszczersze wyrazy współczucia dla wszystkich rodzin przeżywających tak bolesną stratę. Data dodania komentarza: 6.08.2026, 00:08 Źródło komentarza: Pogrzeb to zarówno łza żalu, jak i promień nadziei na wieczność Autor komentarza: związkowiec Treść komentarza: Zauważcie jedną rzecz: na sesjach go nie ma, bo tam trzeba podjąć odpowiedzialność za budżet i decyzje gospodarcze. A tu dostajemy tzw. miękki PR, który ma trafiać do mniej zorientowanych wyborców. Użycie symboliki narodowej i międzypokoleniowego dialogu to granie na emocjach. Szkoda tylko, że te same emocje opadają, gdy przychodzi załatwić zwykłą sprawę administracyjną i okazuje się, że urząd działa tylko teoretycznie. Data dodania komentarza: 5.08.2026, 23:31 Źródło komentarza: Sobotni cud w Gryfinie. Burmistrz odnalazł się w urzędzie... w dzień wolny od pracy? Autor komentarza: Eryk Treść komentarza: Patrząc na dynamikę zmian klimatycznych, ta regulacja była nieunikniona. Kluczowy jest tu zapis o pragnieniu uzasadnienia technologicznego, bo czuję, że część przedsiębiorców będzie próbowała kwalifikować niemal każdy proces jako "wymóg technologiczny", aby uniknąć inwestycji w systemy chłodzenia. Data dodania komentarza: 5.08.2026, 23:30 Źródło komentarza: Nowe przepisy BHP w upały – sprawdź, jak przygotować firmę na zmiany Autor komentarza: Ewa Treść komentarza: Szanowni Włodarze i Dyrekcjo MOK – impreza plenerowa to nie tylko sprzedaż kiełbasy i piwa, ale przede wszystkim odpowiedzialność za ludzi. Przecież od dawna wiadomo, że na Dni Cedyni czy Jarmark Moryński zjeżdżają się ekipy szukające guza z okolicznych mieścin. Brak dodatkowych patroli policji opłaconych przez gminę i oszczędzanie na profesjonalnej firmie ochroniarskiej to czysta nieodpowiedzialność ze strony Burmistrza. Zamiast promować się na scenie, niech Pan Burmistrz przeprosi teraz poszkodowaną rodzinę. Data dodania komentarza: 5.08.2026, 23:29 Źródło komentarza: Brutalny atak na Jarmarku Moryńskim, wcześniej bójka podczas Dni Cedyni. Policja na tropie
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama