Czerwona budka kończy długą passę. Decyzja spowodowana epidemią koronawirusa

  • 02.06.2020, 17:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czerwona budka kończy długą passę. Decyzja spowodowana epidemią koronawirusa
Została zamknięta wraz z nastaniem epidemii. Mimo że od jakiegoś czasu można otwierać punkty gastromiczne, to jest nadal zamknięta. Okazuje się, że z prowadzenia czerwonej budki przy ul. 1 Maja w Gryfinie zrezygnował Ryszard Wierzbowski.

Kebab w tym miejscu był znany nie tylko w Gryfinie. Tu ustawiały się zawsze kolejki. Chodziło o karkówkę w bułce ze specyficznym sosem czosnkowym. Nawet przyjezdni wiedzieli, że tu można zjeść tanio i smacznie. 

Był też solą w oku konkurencji...

Ryszard Wierzbowski na swoją renomę pracował 29 lat. Pomysł przywiózł z Berlina Zachodniego, gdzie wcześniej pracował. W czerwcu 1991 roku to był pierwszy punkt gastronomiczny z kebabem w województwie szczecińskim. Sytuacja z koronawirusem przyspieszyła decyzję o zamknięciu interesu. 

Punkt gastronomiczny pozostanie, ale będzie go prowadził inny najemca. Natomiast Ryszard Wierzbowski przechodzi na emeryturę.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Górny taras
Górny taras 04.06.2020, 11:52
Gaweł, Wielkie Dzięki za te wszystkie lata.
ALI
ALI 03.06.2020, 22:25
Czerwone budka niedobre feeee najepsze pasza kebaba mmm pychota polecam !!!!!!!!!
Cieslak
Cieslak 04.06.2020, 11:50
Tam to tylko słodycze dobre reszta to kpina
spier papier
spier papier 03.06.2020, 20:52
Niech konkurencja przestasnie wreszcie pier***
Ali
Ali 03.06.2020, 20:37
Nie widzieliście gdzie w masarni szykował mięso tam dopiero sanepid powinien się zainteresować Gawłem byłem w jego magazynie syf
kebab
kebab 03.06.2020, 22:24
i wpierda$$$$$ aż ci się uszy trzęsły
Jura
Jura 03.06.2020, 20:31
Co wy piszecie że kebab był dobry wcale nie kiedyś tak
franek
franek 03.06.2020, 18:59
Niedługo w tym mieście nic nie będzie.
H56
H56 03.06.2020, 17:37
Nawet w Krakowie nie było takich kebabów jak u Gawła i Stasi.
Mój syn był zachwycony jak go pałaszowŁ w Gryfinie. Do dzisiaj się ślini na ich wspomnienie. Pozdrawiam ich serdecznie
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.06.2020, 16:48
najlepszy kebab w mieście ha ha ah jak miałem ochotę na tanie żarcie to tylko tam
stare czasy
stare czasy 04.06.2020, 11:38
zaznaczam tylko że to było jakieś 10 12 lat temu ha ha ah
Pzpr
Pzpr 03.06.2020, 16:01
Mięso było zajefajne bo sam robił a teraz wszędzie w Zgr kupują w markecie mielone gow... chusteczka wie z czego i co tam jest ... kupują bo tanio ... a w to żrecie i zachwalacie ...amatorzy kebaba ...
Smakosz
Smakosz 03.06.2020, 14:18
No nareszcie nie będą ludzi truć surowym mięsem
Wąski
Wąski 03.06.2020, 13:34
Brak toalety.... Brak klimatyzacji... Ale kebab był dobry.... Najlepszy robiła ta blondyna... Ta co przejęła to znam, znam fajną ma ***..
Bo wiem
Bo wiem 03.06.2020, 13:15
A ja słyszałem o innej przyczynie. Przebudowa drogi, wymusza inny wygląd tego co przy niej się znajduje. Trzeba zainwestować w ładniejsze lokum.
grot
grot 03.06.2020, 10:32
Spełnić warunki sanitarne dziś będzie pewno neimożliwe.
Architekt
Architekt 03.06.2020, 10:26
W Gryfin to zabytek prawnie chroniony w przeciwieństwie do murów czy baszty.
zgr
zgr 03.06.2020, 02:57
To może w końcu olej zmienią.
Błyskawiczna decyzja i wykonanie na 3 lata ..
Błyskawiczna decyzja i wykonanie na 3 lata .. 03.06.2020, 00:22
W ramach rewitalizacji miasta będą tam toj toje.
pestka
pestka 02.06.2020, 23:21
FAjnie było ale się skończyło!
Wutanklan
Wutanklan 02.06.2020, 23:19
Można by jaki pomnik pstawić. Czerwona budka z kamienia a na niej szeryf z nożem.
Przyjezdna🙂
Przyjezdna🙂 02.06.2020, 23:19
Dla mnie kebab pycha miałam szanse zjeść i nie żałuję 🙂
Kebab
Kebab 02.06.2020, 23:13
Czy to prawda, że budkę przejmuje pani, która ma pizzerie na deptaku? Tak słyszałem na mieście.
Oko
Oko 03.06.2020, 12:06
Sauron z Gumowcem przejmą interes a Knagulec bedzie im zapodawał kolbe

Pozostałe