Topielec znaleziony w rzece

  • 07.07.2020, 21:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Topielec znaleziony w rzece Zdjęcie ilustracyjne (fot. igryfino)
Zwłoki mężczyzny znaleziono dzisiaj (we wtorek) 7 lipca 2020 r. przed godz. 21 w Tywie koło Żórawek (gm. Gryfino). Świadkowie poinformowali, że na wodzie zauważono unoszące się ciało człowieka. Na miejscu pojawili się prokurator, policja i strażacy, którzy próbują wyłowić ciało topielca. Jednak zwłoki znajdują się w miejscu trudno dostępnym dla ratowników. Teren jest bowiem zarośnięty i w tym miejscu jest mnóstwo powalonych drzew.

Na razie nie wiadomo jak długo ciało przebywało w wodzie i w jakich okolicznościach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 

Będzie to wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratora.

 

Informację o tym tragicznym wydarzeniu podajemy jako pierwsi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
Monika 08.07.2020, 23:24
Świeć Panie nad jego duszą!
ratowniczka vanessa
ratowniczka vanessa 08.07.2020, 19:08
a gdzie chłopcy z wopru /raffer zaspali ?
Klara
Klara 08.07.2020, 12:49
A jakie to ma znaczenie, że podajecie jako pierwsi?
Knagulec
Knagulec 08.07.2020, 13:08
A jakie ma znaczenie twoj głupawy komentarz
klarnet
klarnet 08.07.2020, 12:54
Takie Klaro, że teraz Kamil i inni kopisci bedzie mófgł spokojnie zrobić kopiuj-wklej.
gość
gość 08.07.2020, 12:17
Nikt nie egzekwuje stroju asekuracyjnego na wodzi i mamy skutki, polskie bezhołowie zbiera żniwo nie tylko na wodzie.
pliska
pliska 08.07.2020, 09:00
Działają!
MM
MM 08.07.2020, 08:46
Trzeba sprawdzić kto jest poszukiwany.
?!
?! 08.07.2020, 09:05
Jeszcze nie wiedzą?
Knagulec
Knagulec 08.07.2020, 01:50
Szkoda faceta
?!
?! 08.07.2020, 09:04
A skad wiesz że to facet a nie kobieta?
Knagulec
Knagulec 08.07.2020, 13:09
Książkę piszesz
spacerowicz
spacerowicz 08.07.2020, 00:44
Przez ostanie dni strasznie wiało i w tamtym miejscu kilka drzew połamało. Być może któreś przygniotło człowieka...
strazak
strazak 08.07.2020, 00:40
Horror!
obserwator
obserwator 08.07.2020, 10:39
Horror to jest w szpitalu powiatowym gdzie tłum ludzi czeka w małej poczekalni jeden przy drugim do ortopedy trzeba zrobić dokumentację i pokazać w gazecie
bicykl
bicykl 07.07.2020, 23:59
Od rana służby będą na miejscu.
pilarz
pilarz 07.07.2020, 23:43
Najpierw trzeba pociąć drzewo aby dostać się do ciała.
emci
emci 07.07.2020, 23:30
Moze go własnie przygniotło drzewo?
@@ a tęcza trzeci dzień z rzędu atakuje kościoły w Gryfinie
@@ a tęcza trzeci dzień z rzędu atakuje kościoły w Gryfinie 07.07.2020, 23:14
Jeden kryminalista -damski bokser - opowiadał dzisiaj , w Gazecie oskarżonego redaktora, że w więźniu jest fajnie, dużo się modlił i jest niewinny. Oni z układu wszyscy tacy sami. Ma zakaz zbliżania się do ofiar i kontaktów z nimi ale "mecenas" załatwi. A prezydent pewnie ułaskawi niewinnego i wierzącego głęboko katolika. Tak szerzą wartości patriotyczne i katolickie..
Damski bokser ?
Damski bokser ? 07.07.2020, 23:05
Zabójstwo. Uwaga jakiś sołtys kryminalista wyszedł na wolność. Popiera układ.
[[
[[ 08.07.2020, 08:05
Oskarżanie kogoś bezpodstawnie, bez dowodów jest również karalne.
Holmes
Holmes 07.07.2020, 22:39
Skoro nie wiadomo jak doszło do tego zdarzenia to czemu autor sugeruje że był to wypadek?

Trzeba bardzo się starać aby utopić się w Tywie
...
... 08.07.2020, 08:06
Zależy kto jak rozumie słowo (wypadek) zabójstwo też moze być wypadkiem... w cale nie z premedytacją 
Olga
Olga 07.07.2020, 22:21
Tragedia. Jak do tego doszło?
Jo
Jo 07.07.2020, 22:52
Nie wiem

Pozostałe