Paweł Wróbel wygrywa w pierwszej turze

  • 06.09.2020, 22:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paweł Wróbel wygrywa w pierwszej turze
Kandydatów było troje. Jednak zwycięzca jest tylko jeden. Rywali pokonał już w pierwszej turze. Paweł Wróbel wygrał przedterminowe wybory i zostanie nowym wójtem Widuchowej.

Paweł Wróbel wygrał we wszystkich czterech komisjach wyborczych: Widuchowej, Krzywinie, Żelechowie i Lubiczu. Zdobył 55 procent wszystkich głosów.

Do wyborów poszło 1767 osób.  W tym 972 głosowało na Pawła Wróbla dyrektora Szkoły Podstawowej w Widuchowej. Julitta Nowak zdobyła ponad 23 procent głosów. Pełniący obecnie funkcję wójta Jerzy Sołtysiak dostał 21,5 procenta głosów wyborców.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (143)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 18.09.2020, 09:17
Jakie to chamstwo musi wypisywać takie komentarze. Za poprzednią wójt było wspaniałe to dlaczego jej nie wspierali i dlaczego doszło do referendum. Nie potrafiła docenić ludzi tylko widziała w nich przeciwników i tu się pomyliła dlatego przegrała. Mieszkanka zaczęli wieszać psy na nowo wybranym wójcie, porównując do brata, do zwolnień bo ktoś nie lubi kogoś. To jest niesmaczne. Chociaż ja osobiście też zwolniła bym osoby z innych gmin a zatrudniła ludzi ze swojej i pokazała jak należy wykonywać swoje obowiązki, bo w gminie mają zbyt dużo wolnego czasu.
Knagulec
Knagulec 09.09.2020, 13:43
Knagulec na zastępcę kto za tym
Anna
Anna 09.09.2020, 12:45
To co teraz rozdajemy stołki? Były sekretarz powróci na to stanowisko? Powinien, przecież bardzo się zasłużył w tych wyborach a i w poprzednich też załatwił Annie Kusy- K. aż 5 radnych. Brawo o to przecież w tych wyborach chodziło aby sekretarz wrócił i nie ruszać radnych A.K.K.
Kazimierz W Gryfino
Kazimierz W Gryfino 08.09.2020, 22:04
Gratulacje Pawle
👎
👎 08.09.2020, 16:41
No to będziecie mieć w gminie nowe stojaki na rowery, jakieś tablice ze starymi zdjęciami, pomost pływający, wiaty służące integracji mieszkańców itd. Pewnie wielu ludzi czyt. przy***sów, którym coś się obiecało będzie miało pracę. Skądś ja to znam... Tutaj płotek, tam gablotka, żeby tylko było widać, że "coś" robię. Tylko czy na tym ma polegać zmiana?? Widzę w Waszej gminie bliźniaczo podobne działania do jednej z gmin sąsiednich. Najpierw wspieram poprzednika, wzbudzając jego zaufanie, a potem wbijam mu przysłowiowy nóż w plecy. Smutne to jak parcie na władzę może odczłowieczać.
Celina
Celina 08.09.2020, 10:42
Czyli zostanie po staremu, układ mafijny Widuchowej pozostanie nietknięty. Posadki utrzymane..... Pogoni pewnie tylko panią z Trzcińska, bo to odwieczny wróg jego brata z Trzcińska. Żałosne ale prawdziwe.
sako
sako 08.09.2020, 10:47
Co ty bredzisz? Jaki układ mafijny? Opanuj się!
sauron
sauron 08.09.2020, 10:30
jak pogoni ta damska grupe rozgranizowna z zagranicy LGBT to bedzie ok
?
? 08.09.2020, 17:31
Kogo masz na myśli Sauron, bo nie wiem w którą stronę kciuka obrócić?
historia
historia 08.09.2020, 10:15
Gdy się nie sprawdzi i ego przerośnie jego to dla przypomnienia do odwołania Anki ,,hulanki" potrzeba było uczestnictwa 1272 mieszkańców w referendum, do odwołania Pawła -czego mu nie życzę tylko przypominam potrzeba 1061 uczestników.
mieszk.
mieszk. 08.09.2020, 10:33
Racja!
michał
michał 08.09.2020, 08:18
Janusz musisz pogodzic sie z porazka. Pusc sobie piosenkę pt.: "Znowu w życiu mi nie wyszło" i połóż sie spać. Ludzie juz sie na Tobie poznali. A to referendum to Ci wyszło ale bokiem. Hahaha. ....Jednak sa jeszcze dobrzy ludzie w tej gminie ktorych nie zmanipulowales i oddali glos na dobrego czlowieka
Henryk
Henryk 08.09.2020, 08:43
Przeciez Janusz nie startował. Co ty piozesz!
lód
lód 07.09.2020, 23:55
Taka wola ludu!
Smutne
Smutne 08.09.2020, 10:39
Jakiego ludu? Młodzieży, która uznaje tylko 3 razy NIE! Gdyby wygrał pan Jerzy S. to mielibyśmy w gminie inwestycje a tak to tylko rajdy rowerowe. Smutne to.....
Głos za młodymi
Głos za młodymi 08.09.2020, 17:47
Przepraszam, młodzież to nie ludzie? Głosu nie mają? Myśleć nie potrafią? Może czas, aby to właśnie oni decydowali o przyszłosci naszej gminy. Czy rywale Wróbla wyszli do nich z jakąś ofertą? Poprawa komfortu życia seniorów jest bardzo ważna jednak młodzi też mają swoje oczekiwania i potrzeby, o ktorych nikt oprócz Pawła się nie zająknął. I jeszcze się ich dyskryminuje w komentarzach. Czas stawiać na młodych.
Wrr
Wrr 08.09.2020, 16:52
Nie dla PISU!!!
Rr
Rr 07.09.2020, 23:07
Wójt, który tyle lat uczyl w szkole zadba pewnie o szkołę, nauczycieli, dzieci.wspaniale.
Zawsze szanował ludzi, jest szansa, że ten stan utrzyma. To podstawa
Rr a ty nepot czy koleś
Rr a ty nepot czy koleś 07.09.2020, 23:38
Zadba o gminę'
Rr
Rr 08.09.2020, 16:53
Rodzic
nauczycielka
nauczycielka 07.09.2020, 23:09
Miejmy nadzieję!
onet
onet 07.09.2020, 22:10
Wróbel to dobry wybór, .... Pan Sołtysiak to przerost formy nad treścią - brawo wyborcy
w
w 07.09.2020, 20:21
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Polak polakowi, rodak rodakowi nóż w plecy i to jeszcze w ciemnosciach 😱😱😱
cojak
cojak 07.09.2020, 23:10
Nie oglądaj na wieczór filmów akcji bo potem bredzisz.
Kasia
Kasia 07.09.2020, 20:20
A co teraz z Panem Sołtysiakiem ? Gdzie będzie pracował?
Umacnianie prawdziwej Polski
Umacnianie prawdziwej Polski 07.09.2020, 23:41
Dalej w ***torium. Będzie umacniał rolę religii i katechetów w szkole i zachęcał rodziców do posyłania dzieci na posługę do księży.
kod
kod 08.09.2020, 07:37
lecz sie kodziarzu. prostactwo takie bije od ciebie. i wytrzexwiej
gol
gol 07.09.2020, 23:10
Zostanie zastępcą.
wid win
wid win 07.09.2020, 17:58
te wybory jak czyta sie komentarze przejdą do historii ah ah ah w tle wypadek drogowy wróbel przeleciał przed autem ha ha ah a wróblowa w aucie woziła wyborców ponoć za mamroty droga zamknięta do pacholąt i jak pacholeta mieli głosować ale kabaret a wszystko i tak po staremu zostanie
w
w 07.09.2020, 20:22
Miały, nie mieli.
czesław nietoperz
czesław nietoperz 07.09.2020, 20:34
pacholenta czyli oni czyli mieli ha ha ah
mnietek z lubicza
mnietek z lubicza 07.09.2020, 17:18
Lepszy Wróbel we wsi niż Kanarek na dachu...
Kanarek
Kanarek 07.09.2020, 23:11
No nie powiedziałbym.
o to wrubel zgasi swiatło ha ha ah
o to wrubel zgasi swiatło ha ha ah 07.09.2020, 15:16
tgf 11 wybory na pełnek ku rw e ha ha ah https://youtu.be/2YrA0OM0xq4
prawdopodobnie
prawdopodobnie 07.09.2020, 15:34
Ajwaj ktoś tobie odciął zasilanie mózgu
gumowiec
gumowiec 07.09.2020, 17:13
ajwaj nie ma mózgu to ameba
mokasyn
mokasyn 07.09.2020, 17:45
gumowcu z pegeru co tam zrobiłes na odrą we wiatce ha ha ah
Knagulec
Knagulec 07.09.2020, 19:25
Ajwaj,on byl u mnie na kolbowaniu po graty
ojciec pijo
ojciec pijo 07.09.2020, 16:57
walaszek z kurwinoksem z saturna ha ha ah
zosia
zosia 07.09.2020, 15:05
Wstyd mi za was , tyle nienawisci w stosunku do kazdego z kandydatow.. Kto by nie wygral to i tak by wam nie pasował
nie widze nic dziwnego
nie widze nic dziwnego 07.09.2020, 15:12
Zośka jaka nienawiść? Nie sądź według siebie. Po prostu ludziska mają różne zdania, jak to w demokracji.
.
. 07.09.2020, 15:09
A mi Wróbel pasuje. Zobaczymy co pokaże przez te 3 lata. Mam nadzieję, że odsunie od siebie Kodziarę i Dresiarza. Jeśli tego nie zrobi to na drugą kadencję nie ma co liczyć.
Moim zdaniem....
Moim zdaniem.... 07.09.2020, 16:16
Sądzę, że Wróbel nikogo nie odsunie a wręcz jeszcze przywróci. Przekonamy się czy nie mam racji.
kod
kod 08.09.2020, 07:39
swojego piotrusia r.. z dębogóry lewaka i liberała zatrudni....
piotruś r
piotruś r 08.09.2020, 11:09
Powszechnie nam znany kodusiu, robię w życiu wiele rzeczy wykraczających poza twoją wyobraźnię dlatego myślę ,że sam do końca nie rozumiesz swojego komentarza .Wsparcia dla Pawła udzieliłem z czystego serca i nadzieją na jedność w społeczeństwie.pozdrawiam cię serdecznie i mam nadzieję że kiedyś spotkamy się na szlaku ziemi widuchowskiej, wspólnie podziwiając jej piękno :)
Ona
Ona 08.09.2020, 15:14
Fiszer awansowałeś z koleżki jeżdżącego na rowerku,na piotrusia r. Z małych liter co prawda,ale zawsze to coś 😉 Taka nobilitacja! 😀
Podpowiadam
Podpowiadam 07.09.2020, 14:57
Kontrkandydaci Wróbla powinni złożyć protest wyborczy, bo droga z Marwic, Czarnówka, Pacholąt w kierunku Widuchowej była zablokowana i wyborcy nie mogli dojechać na wybory w stosownym dla siebie terminie. Podpowiadam....
prawo
prawo 07.09.2020, 15:07
Tylko by się ośmieszyli. Rozumiem gdyby różnica głosów była jednostkowa (jak to miało miejsce w ostatnich wyborach na wójta między Anką a Julittą) ale tu przewaga była miażdżąca i wyniku by to nie zmieniło.
Obserwator
Obserwator 07.09.2020, 14:47
Wygrał wybory, bo to szkoła poprzedniej wójt. Spić towarzystwo i wybory wygrane. Córunia Wróbla jeździła jak oszalała i woziła "wyborców" do Widuchowej w tym czasie, kiedy Pani Maria miała wypadek. Ale co tam, byle do władzy!
kod
kod 08.09.2020, 07:40
żenująca jest ta rodzina. sylwunia jak robiła referenduum przeciw Michałowi..
Italiano
Italiano 08.09.2020, 20:27
Caro padre Robert, per favore smettila di insultare. Il prete non è appropriato.
Karol
Karol 08.09.2020, 10:45
Po trupach, z uśmiechem i piosenką na ustach do celu..........
coooo?
coooo? 07.09.2020, 14:52
Czyli wypadek pani Marii to wina Wróbla i jego córki bo woziła ludzi na wybory? Z logiki to była raczej jedyneczka. 😂 Ale co tam, byle skomentować. Żenujące.

Pozostałe