Znamy wyniki zawodów strzeleckich

  • 13.09.2020, 23:07
  • aganika
Znamy wyniki zawodów strzeleckich
Podnoszenie umiejętności, popularyzacja sportów strzeleckich oraz integracja środowisk - taki cel przyświecał ostatnim zawodom strzeleckim organizowanym w naszym regonie. W dniach 12 września 2020 r. na strzelnicy w Widuchowej oraz 13 września br. na strzelnicy w Gryfinie odbyły się Powszechne Zawody Strzeleckie „Memoriał Kazimierza Chojnackiego’’ zorganizowane przez KSS LOK ,,Regalica’’. Poniżej lista zwycięzców.

Psp- Sołtysiak Dariusz-Regalica

Pcz- Grenda Andrzej-Regalica

Ksp- Mędzin Rafał-Regalica

Kcz- Krajewski Tadeusz-Regalica

Kcz open- Mędzin Rafał-Regalica

Kcz optyka- Mędzin Justyna-Regalica

Strzelba st- Lubiński Wiesław-Regalica

Strzelba open- Milczanowski Sebastian-STS Szczecin

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

aganika

aganika

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I DO HADESU
AJWAJ ALELUJA I DO HADESU 14.09.2020, 14:19
ja tez dzisiaj strzeliłem z napleta wprost w oko horusa ha ha ah polska rozbrojona bo mamy w polinie NAJWSPANIALSZA ARMIE SWIATA HA HA AH IDZIEMY Z NIA BIĆ NIEWIERNYCH AH AH AH https://youtu.be/cAme4L0AFhU 1,25 MINUTY NASZA ARMIA TO BADZIEWIE ALE USA TO NAJWSPANIALSZA HA AH AH I TAK MÓWI PREMIER POLINU HA HA AH ŻENADA
papst
papst 14.09.2020, 10:53
I bardzo dobrze, oko i pewną rękę trzeba ćwiczyć bo samo nie przyjdzie.
kapitalizm
kapitalizm 14.09.2020, 09:24
ładny budynek , szkoda że takich szkół i szpitali nie mamy, ale niech ludzie i dzieci cierpią aby sobie postrzelali a potem zwierzęta mordowali , brawo, to moje zdanie komu to potrzebne bez tego chyba żyć będziecie.
Hihi sts
Hihi sts 14.09.2020, 21:40
Ale to są prywatne strzelnice, a nie z budżetu.
Towarzystwo Strzelec
Towarzystwo Strzelec 14.09.2020, 10:48
Strzelają i ćwiczą żeby później takich mięczaków jak ty bronić.
no no
no no 14.09.2020, 12:07
ty kozak dawaj na wojnę do afganu do syrii czy libi jako najmemnik jak taki dobry jesteś w naciskaniu ,tam ci pokarzą co wart jesteś
do matołka z 12.07
do matołka z 12.07 14.09.2020, 12:33
no no: A ty wiesz co grozi za takie namawianie do zaciągnięcia się do obcej armii?
Irbis
Irbis 14.09.2020, 12:04
słuchaj za spust to nawet dzieciak pociągnie cieniasie , ja gustuje w białej broni i skalpuje w 3 sekundy
do patologii z 12.04
do patologii z 12.04 14.09.2020, 12:34
To teraz niech zajmie się tobą prokurator Irbisie.
zły
zły 14.09.2020, 08:37
Nie masz nic do powiedzenia na temat? TO NIE ZAŚMIECAJ !
znam ten typ
znam ten typ 14.09.2020, 11:00
Piotrek z Rancza musi najwyraźniej zaznaczyć swój teren. Taki z niego ob szcz y murek
Piotrek z rancza
Piotrek z rancza 14.09.2020, 07:13
Nie wiem czy wiecie ale strzeliem w nocy.zosce gola.pozwolila mi sie pokryc.miala ruje
Ranczo
Ranczo 14.09.2020, 10:52
W nocy było cicho jak makiem zasiał, ale niektórzy lubią się przechwalć.
Pietrek z.rancza
Pietrek z.rancza 14.09.2020, 12:02
Jakie cicho jakie.zoska darla ryja jak orangutan
znafca
znafca 14.09.2020, 00:24
Pif! Paf! I po zawodach!

Pozostałe