Ksiądz Tadeusz Giedrys nie żyje. Był zakażony koronawirusem

  • 19.10.2020, 19:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ksiądz Tadeusz Giedrys nie żyje. Był zakażony koronawirusem
Ksiądz proboszcz kanonik Tadeusz Giedrys zmarł dzisiaj 19 października 2020 r. w szpitalu przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Był zakażony koronawirusem.

Ksiądz Tadeusz Giedrys był proboszczem parafii pw. Chrystusa Króla w Lubanowie (w dekanacie Banie), twórcą i organizatorem Festiwalu Papieskiego im. Jana Pawła II Totus Tuus.

Ksiądz zmarł, mając 60 lat. Posługę kapłańską pełnił 31 lat.

 

O chorobie księdza Giedrysa napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38389,festiwal-odwolany-ksiadz-w-szpitalu

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

quark
quark 22.10.2020, 22:55
Miał zaledwie 59 lat. Świeć Panie nad jego duszą!
hmm
hmm 23.10.2020, 01:14
Mógł jeszcze te kilkanaście dobrych lat pożyć.
Tomasz Dworczak
Tomasz Dworczak 22.10.2020, 21:31
Prawdziwy Kapłan i Duszpasterz z powołania. Księże Tadeuszu, niech Ksiądz odpoczywa w pokoju wiecznym.
Guma
Guma 21.10.2020, 11:30
*** Sraka. żadnego wirusa niema umarł ze starości no i jakieś choroby inne .Ale zastraszyli ludzi z tym wirusem a te stare dewoty trzęsą *** ha ha.
gość
gość 21.10.2020, 00:28
był też otyły, miał miażdżycę i cukrzycę... ludzie żyjcie zdrowo to jedyna recepta na dłuższą metę, żadne leki czy szczepionki
coronna
coronna 23.10.2020, 00:56
buk tak chciał i taka wola była jego
tip
tip 21.10.2020, 00:37
Wiesz ilu ludzi zyje z otyłością, a ilu z cukrzycą. Ale jak dochodzi dodatkowy zabójczy czynnik koronawirus, to wtedy są już inne rokowania.
M
M 20.10.2020, 18:37
W niemczech ksiądz podaję komunie pęsetą do dłoni w rękawiczkach. Czy nas tak nie można? Czy tak ciężko ruszyć głowami?
A na pęsetę i rękawiczki sapie dziadek , sapie babka
A na pęsetę i rękawiczki sapie dziadek , sapie babka 20.10.2020, 23:26
Dziadek babkę, babka dziadka Tak powstała moja matka Matka ojca, ojciec matkę A ja co dzień swą sąsiadkę Jeśli nie chce przyjacielu O interes swój się troszczyć To uważaj bo Koronavirus Już na Ciebie zęby ostrzy.
M.
M. 20.10.2020, 19:38
Mnie sie w glowie nie miesci udzielanie komunii w takiej sytuacji. Bez rekawiczek, bez dezynfekcji. Ludzie opamietajcie sie.
Kostucha
Kostucha 20.10.2020, 12:01
Panie Kordylasinski. Prosze przez szacunek dla zmarłego i jego rodziny oraz wszystkich pogrążonych w smutku o zablokowanie komentowania.
bardzo proszę
bardzo proszę 20.10.2020, 12:17
Prosze zablokować tyko klechę Kostuchę!
:(
:( 20.10.2020, 11:25
Odchodzą najlepsi i szanowani ludzie !chylimy czoła
parafianka
parafianka 20.10.2020, 00:16
„Pokój Ci wieczny w cichej krainie
gdzie ból nie sięga i łza nie płynie
gdzie tylko słychać Boga głos serdeczny-
pokój Ci wieczny”
*** ***
*** *** 19.10.2020, 23:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

moja modlitwa
moja modlitwa 19.10.2020, 23:38
Niech Bogu będą dzięki za dobroć, życzliwość oraz duchowe i materialne wsparcie jakie udzielił ks. dziekan małej wiejskiej parafii i nie tylko....

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Tadeusz, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Amen
Jaa
Jaa 19.10.2020, 23:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Antoni Smoleński
Antoni Smoleński 19.10.2020, 23:28
Zwykle pacjenta w ciężkim stanie podłączają do respiratora i wnet mają łóżko wolne dla następnego.

Przypadek? Nie sądzę!
ciszej nad tą trumną!
ciszej nad tą trumną! 19.10.2020, 23:35
Nie czas i miejsce na żarty.
Czy to można nazwać brakiem udzielenia pierwszej pomocy ?
Czy to można nazwać brakiem udzielenia pierwszej pomocy ? 19.10.2020, 23:27
Gdzie w Gminie Banie jest sztab kryzysowy?
Jaki jest plan działania na obecną chwilę ?
Kto jest odpowiedzialny za realizację wprowadzonych dyrektyw ?
Czy policja zajmuje się wyśledzeniem kolejnych zakażonych i ognisk zarazy?
Żądamy przedstawianie mapy występowania covid 19 w Gminie !



Rada
Rada 20.10.2020, 05:58
Załóż maskę
Arek
Arek 19.10.2020, 23:35
Ja mam na to wy...
Jadzia
Jadzia 20.10.2020, 18:56
Szkoda cię kopnąć w d... Arek.
Łukasz
Łukasz 19.10.2020, 23:24
Złoty człowiek. Żal...

Świeć Panie nad Jego Duszą!
Za widły i w pole
Za widły i w pole 19.10.2020, 23:12
Hej Gryfiniaki ruszy ktoś z was du ko i pokieruje tym sanepidem , przecież tam same dzieci pracują nie wiedzą co mają zrobić boją się panicznie podjąć jakąkolwiek decyzję.
Pycha ich gubi...
Pycha ich gubi... 19.10.2020, 22:49
Padają jeden za drugim a miała ich chronić modlitwa i święcona woda. A może nie jedli jabłek.
Zbyszek
Zbyszek 19.10.2020, 23:48
Nie wkładaj wszystkich do jednego worka.
Smutno, że tak płytko myślisz. Jeżeli ktoś jest dobrym czlowiekiem, to nie jest ważne jaką sprawuje profesje. Tego czlowieka już nie ma i daj mu wieczny spokój. Był bardzo otwarty na drugiego człowieka i potrafił wyciągać pomocną dłoń do wszystkich, którzy potrzebowali wsparcia.
Tomasz
Tomasz 19.10.2020, 23:10
Akurat Tadeusz znałem osobiście. Był innym księdzem, normalnym a wszystko co miał rozdawał. Bardzo go szkoda.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 19.10.2020, 22:08
13 *52 ha ha ah =676 13 *4 =52 ha ha ha *** SATURN ZABIERA SWOICH "WIELBICIELI" HA HA AH 1348 -2024 HA HA AH WIEDZA NIE WIARA HA HA AH
Cov
Cov 19.10.2020, 21:19
A ks.z Chwarstnicy proboszcz twierdzi że pandemi nie ma!!!
że niby co?
że niby co? 19.10.2020, 22:39
Cov a skąd taki wniosek o tym księdzu?
Tomek
Tomek 19.10.2020, 23:11
Właśnie, był chory na zapalenie płuc... Przesada z tym Covidem...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU