Dlaczego nie świecą się lampy - pytają mieszkańcy nas, a my burmistrza

  • 20.10.2020, 09:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dlaczego nie świecą się lampy - pytają mieszkańcy nas, a my burmistrza fot. czytelniczka igryfino
Zwracam się z prośbą o interwencję w sprawie braku oświetlenia na terenie Nowego Czarnowa (byłego sanatorium). Problem ten ciągnie się już od dłuższego czasu i pomimo wielokrotnych zgłoszeń do GTBS-u nikt nic z tym nie zrobił.

Lampy oświetlają drogę prowadzącą do sklepu oraz przystanku. Wiele dzieci rano podąża nią do szkoły. Jest to także droga prowadząca do Domu Pomocy Społecznej oraz Szkoły Specjalnej. Na terenie mieszka wiele rodzin z dziećmi oraz starszych osób. Wraz z przyjściem jesieni szybciej robi się ciemniej, więc jest to dodatkowe utrudnienie dla ludzi. Droga w ciemności nie jest czymś przyjemnym, wręcz jest stresująca i niebezpieczna.

Czytelniczka w imieniu mieszkańców Nowego Czarnowa

Dlaczego nie ma tam odpowiedniego oświetlenia i kiedy sprawa zostanie załatwiona? – takie zapytania wysłaliśmy dziś do burmistrza Gryfina Mieczysława Sawaryna

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Człowiek
Człowiek 23.10.2020, 23:09
ZGŁOSZĘ DO PROKURATURY SZP. MODERATORA W PONIEDZIAŁEK ,POZDRAWIAM .
PiS na Berdtyczów
PiS na Berdtyczów 23.10.2020, 23:41
Wyślij dzisiaj. Szybciej dojdzie.
Człowiek
Człowiek 23.10.2020, 22:48
Jak czytam wypowiedzi tych ,,szanownych '' panów c 20.10.2020, 13:23 ,c 20.10.2020, 13:23 tak sobie myślę ,że rodzice ich nie kochali ,albo odwrotnie ,ale to ich problem . DO RZECZY MUSICIE ZROBIĆ SZUM MEDIALNY , TYPU RADIO SZCZECIN CZAS REAKCJI , TELEWIZJA , CZEKAJĄ TYLKO NA TAKIE SPRAWY , POZDRAWIAM .
Człowiek
Człowiek 23.10.2020, 22:27
Witam ***i , parówy *** kpt Wagner 20.10.2020, 13:54,c 20.10.2020, 13:23, mordy zamknąć . Teraz porozmawiam z ludźmi , proponuję zgłosić całą sprawę do telewizji interwencja itp itd ,radio Szczecin czas reakcji ogólni zrobić medialny szum , inaczej będą was traktować jak zło konieczne i nikt nic nie zrobi pozdrawiam
kpt Wagner
kpt Wagner 20.10.2020, 13:54
Dlaczego nie świecą się lampy - pytają mieszkańcy .To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście ćmoki?
c
c 20.10.2020, 13:23
dobrze im tak, powinni im jeszcze prąd i wode odciąć ***
pink
pink 20.10.2020, 14:54
Bierz sie za robote a nie ludzi obrażasz
Zielono czarni
Zielono czarni 20.10.2020, 13:05
Bo Seweryn zamknął Dojną Odrę.
Thomas  Müller
Thomas Müller 20.10.2020, 11:46
My tam będziemy budować getto więc już teraz trwają pierwsze prace, a nocne zaciemnienie jest wstępem do wprowadzenia godziny policyjnej. W nocy, na tym terenie, przewidujemy jedynie oświetlenie reflektorami z wieżyczek strażników.
Dojna Odra w likwidacji obok
Dojna Odra w likwidacji obok 20.10.2020, 11:05
Ni ma prundu bo ni ma pinindzy.
niestety
niestety 20.10.2020, 11:19
Bo pieniądze są na zatrudnianie wiadomo kogo i na bzdety typu klimatyzacja czy betonowanie Gryfina.
rewitalizacja
rewitalizacja 20.10.2020, 10:58
Niech sobie Sawaryn z Milerem przypomną co kilka lat temu mówili o byłym sanatorium! Kłamcy!
Seweryn to wielki bu(c)downiczy...
Seweryn to wielki bu(c)downiczy... 20.10.2020, 11:07
To tam gdzie Sawaryn wybudował nowe osiedle domów komunalnych.
urząd
urząd 20.10.2020, 10:41
Burmistrz przychodzi do urzędu tylko jak jest jskieś święto co ma się naraźać
Gumowiec
Gumowiec 20.10.2020, 10:40
Knagulec w nocy bierze elektrowstrzasy stąd brak Energi w całym powiecie przy okazji dostaje prądem po jaderkach
Mieszkanka
Mieszkanka 20.10.2020, 10:38
We wsi to samo ...
mieszkanka
mieszkanka 21.10.2020, 14:26
edit. Wczoraj nas oświeciło! Cud po prostu. :)
Knagulec
Knagulec 20.10.2020, 10:25
Brak światła to wszystko wyjaśnia gumowiec złamas grasuje
pod wrażeniem
pod wrażeniem 20.10.2020, 09:45
Zdjęcie bomba :)

Pozostałe