To on może być nowym wojewodą. Kolega Pawła Muchy

  • 14.11.2020, 19:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To on może być nowym wojewodą. Kolega Pawła Muchy Rafał Bogucki z plakatu PiS gdy startował w wyborach do sejmu.
„Zarząd spółki Grupa Azoty z dniem 1 grudnia 2020 roku powołuje pana Tomasza Hinca na członka Zarządu Spółki XI kadencji i powierza mu funkcję Prezesa Zarządu” czytamy w komunikacie giganta chemicznego. Komunikat ukazał się 13 listopada 2020 r. Zwalnia się ważna funkcja. Kogo na nowego wojewodę powoła premier Mateusz Morawiecki, a prawdopodobnie wskaże Jarosław Kaczyński?

Według naszych nieoficjalnych informacji wojewodą może zostać Zbigniew Bogucki. To polityk młodego pokolenia (rocznik 80.). Ten szczecinianin jest absolwentem wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Szczecińskim.

Z zawodu jest adwokatem (do 2012 r. pracował jako prokurator, później założył własną kancelarię adwokacką). Zbigniew Bugucki jest radnym sejmiku PiS i kolegą Pawła Muchy.

O odejściu dotychczasowego wojewody pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38711,wojewoda-tomasz-hinc-juz-wkrotce-prezesem-grupy-azoty

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

znam gościa
znam gościa 19.11.2020, 18:01
Dobry wybór. Jestem za.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 16.11.2020, 16:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kazia
Kazia 16.11.2020, 17:46
Zgłaszam ten bełkot do admina.
I ZWŁSNEJ WOLI SAM SIĘ ZBAW  AH AH
I ZWŁSNEJ WOLI SAM SIĘ ZBAW AH AH 16.11.2020, 16:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i  na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.11.2020, 15:16
my ako *** wiczorki i kakowiaki najstarsz apteka gryfina chcemy was wyleczyć z e wszystkiej kasiory jakiej macie a wasze mieszkania kupimy za grosze ten pedryl BSZAK nam w tym pomaga ah ah ah zryjcie ten szajs co wam aplikujemy i sie szczepcie na szczepionką anty***  ah ah ah a gwarantujemy wam zycie wieczne pod warunkiem dania na tacę u plebana ha ah ah bo jak nie kupicie tego szjsu to dostaniemy rekompensate jak ci z chryzantemami ah ah ah
88
88 19.11.2020, 13:01
ajwaj, B.szak pedrylem ?
Nie, nigdy w to nie uwierzę. Cios poniżej pasa.
Knagulec
Knagulec 19.11.2020, 16:54
Ajwaj zaraz komuś pociśnie w gacie
Arn de...
Arn de... 15.11.2020, 18:20
Jeden Pisowiec - Zaremba, właśnie wykańcza Gryfię a teraz drugi będzie rżnął Azoty. Brawo PiS !!
Dawid
Dawid 15.11.2020, 16:51
Super. Młody, nie związany z komuchami i targowicą
salomon
salomon 16.11.2020, 14:21
tak jak ty dawid h aha ah a nie zwiazany z zydami ah ah ah
Salomon
Salomon 15.11.2020, 18:31
o jaki ty prymitywie naiwny jesteś...
obcy
obcy 15.11.2020, 14:25
Jak to "powołała" 1 grudnia toć mamy dopiero listopad chyba, że czegoś nie wiem
Suweren
Suweren 15.11.2020, 12:14
Chruszcz dolna odra
Hinc police
Jacyna wit stocznia
Romanicz bank
Sawaryn PGE
Mucha PGE
Sami fachowcy



też suweren
też suweren 15.11.2020, 19:02
W jakim banku pracuje Romanicz?
XXL
XXL 16.11.2020, 17:46
W Banku Zbożowym
Nikoś
Nikoś 16.11.2020, 18:01
W Zbożowym to pracował Nikodem Dyzma.
PiSman
PiSman 15.11.2020, 11:22
W tym wypadku wypada tylko pogratulować!
Tak
Tak 15.11.2020, 10:05
Hinc ? Do Polic żaden fachowiec on się tam NIE nadaje . STANOWISKO POLITYCZNE
ambitny
ambitny 15.11.2020, 10:11
Był już więc wie co z czym się je.
samo życie
samo życie 15.11.2020, 08:44
Przecież tacy jak Mucha nie mają kolegów ani przyjaciół
pytanie otwarte
pytanie otwarte 15.11.2020, 10:12
Ależ, właśnie teraz ma pełno kolegów i przyjaciół. Pytanie na ile prawdziwych i na ile przetrwają próbę czasu.
Kazik
Kazik 15.11.2020, 11:22
Raczej pełno.
kol
kol 15.11.2020, 07:56
Jak kolega P Muchy to już nie M Sawaryna hihiji
mewka
mewka 15.11.2020, 10:13
Sawaryn nie ma kolegów tylko klientów.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.11.2020, 21:09
miałem przyjemnośc poznac tego pana ha ah ah parobek słóżb ha ha ah i piesek mateckiej z prokuratury szczecin zachód ha ha ah lata temu do tej pory nie odnalzł zdjęć z akt w sprawie śmierci mojego ojca ha ha ah ale kariere zrobił teraz w pis pejsy i satanizm ha ah ah a stankiewicz bronił jak niepodległości razem z matecka ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.11.2020, 09:36
kto to minusuje mucha paweł w tym czasie kładł szlify u frydrykiewicza w kancelarii na wyszyńskiego 14 szczecin ha ha ah koło tej notariusz co kreciła lody z tymi od afery mieszkaniowej w szczecinie tej co zydy przejmowały za jarmułkę gruszek komunalki ha ha ah z krzystkiem na czele nawet podpis mojej babki sfałszowali na zamianie mieszkania ze stankiewiczem ha ha ah tak dlatego wiem kto i jak kradł ludzia mieszkania ha ah ah ps ale oczywiscie PRAWY I SPRAWIEDLIWY MUCHA NAWET O TYM NIE SŁYSZAŁ AH AH AH PRAKTYKUJAC PO SASIEDZKU Z OSZUSTKĄ NOTARIUSZ MIKOŁAJCZYK I ROBIĄC DLA KAHAŁU Z MAŁOPOLSKIEJ 16 HA HA AH
Dawid
Dawid 15.11.2020, 16:54
Trolle. Tomaszku, mama kipi takim jadem?
szalom
szalom 15.11.2020, 10:45
Oświadczasz więc że twoja babka mogła być fałszywa ?
Ja natomiast oznajmiam że podpis może wyglądać na fałszywy kiedy ręka drży podczas kręcenia lodów po spożyciu substancji odurzających.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.11.2020, 13:31
powiem ci lepszy temat stankiewicz piotr zawiózł moja babke do pko bp na wyzwolenia i wyczyscił jej wszystkie oszczędności z moja ksiazeczka mieszkaniową na czele co ją miała ha ah ah ale prokuratura szczecin zachód tez tego nie widziała ah ah ah a darek wieczorek jak sie pojawiłem w banku to latał jak ze ***zką nawet se obstawę wział z komendy wojewódzkiej policji na usługach tego palanta z ABW ha ha ah moje ogony od lat ha ah ah oj powieśc bym napisał ha ha ah wielowatkową ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna  szalom
ajwaj aleluja i na saturna szalom 15.11.2020, 10:56
NIE AZ DO TEGO STOPNIA HA AH AH ale masz rację bo i tak nikt tego nie weryfikuje prokuratura szczecin zachód umyła ręce jak usłyszał nazwisko wieczorek matecka mało w gacie nie narobiła ha ah ah a ten pajac na zdjeciu to był tak osrany jak by odbyt diabła zobaczył ha ha ah
Daniel
Daniel 15.11.2020, 16:58
Komuchy wieczorek . Tak się bogacili. Nawet na ludziach którzy byli na robotach w kopalniach i tam doznali uszczerbku na zdrowiu. Jak na moim dziadku. Siedzi do tej pory ta baba w ławkach sejmowych, zmieniła tylko SLD na PO/KO
obserwator
obserwator 15.11.2020, 10:51
do szalom: To przypadek Ajwaja jak mniemam.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.11.2020, 11:02
obserwator dobrze kombinujesz ci co mi podawali jeden juz gryzie piach tomek sobociński a drugi ledwo z pod pociagu uciekł hubert lachowicz ha ha ah tylko ich kolega z warzywniaka ma sie dobrze sławek k ha ha ah nie wspomne o bartkowskich parobkach wieczorka a jest ich cała masa ha ah a bankierach takich jak krasniakowa z pko bp millerowa z pko bp no i wierny druch rybacki tez z pkobp słynny brydzysta ze szcecina ha ha ah
??!!
??!! 15.11.2020, 11:21
Masz chłopie wyobraźnię. Może za dużo kryminałów czytasz?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU   BEDACY ZAWSZE SOBĄ HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU BEDACY ZAWSZE SOBĄ HA AH AH 15.11.2020, 14:04
z tomkiem sie widziałem w grudniu 2008 popilismy pod semaforem i mu powiedziałem o co kaman ze W*** to mój dziadek ten z apteki to ***ek itd ale pazernosc jego wzieła góre chciał wyciagnac od nich jeszcze kase niestety powiedział ze wie i pochwalił sie kuternodze L*** temu z sld z powiatu i niestety PO TYM zszedł TAK HUBERCIK L. TO GWÓZDZ DO TRUMNY TOMASZKA HA HA AH KOLEDZY PRZYJACIELE ?????? HYBERT JESTEŚ I BYŁEŚ SZ**** TAK JAK SŁAWEK KTÓRY CIE WYSTAWIŁ POD POCIĄG SŁÓŻ PANU WIERNIE NA KONIEC CI P*** HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.11.2020, 11:58
TAK TAK MAM WYOBRAZNIE HA HA AH https://cmentarze.gryfino.pl/c… O TEGO BEZ NOGI PYTAJ W STAROSTWIE POWIATOWYM GRYFINO HA HA AH do tej pory pewnie zachodzi w głowę kto go na tych torach zostawił ja mu powiem kolega SŁAWEK K HA HA AH
FANCLUB WIECZORKA
FANCLUB WIECZORKA 15.11.2020, 11:30
całe moje zycie to jeden wielki kryminał sld satanisci lewe darmozjady ha ah ah żydy słóżby zamachy itd z milonami w tle bankami płatnymi mordercami za bylejaka pracę i za grosze ha ha ah tacy jak z bartkowa parobki wieczorka moze powieść napiszę TOZSAMOŚĆ DIABŁA HA HA AH jak sie ma rodzine ubecka to tak jest całe zycie z WARIATAMI AH AH AH A KTO PYTA JA WIEM O CZYM PISZE ZNAM TE SZMATY OD PODSZEWKI HA HA AH
Swój swego
Swój swego 14.11.2020, 20:13
Wiadomo kolega i to chyba nie pierwszy.. Nie ma jak to znajomości....
satanic mills
satanic mills 15.11.2020, 13:15
JEST TAKIE POWIEDZENIE HA HA AH "wśród najlepszych przyjaciół psy zająca zjadły" ha ah ah muchy od lat pod butem wieczorków i spółki z ABW szczecin ha ah ah rafał az wyłysiał od adrenochromu ha ha ah
Emerytowany zbawca narodu
Emerytowany zbawca narodu 14.11.2020, 20:10
Koryto plus dla lepszego sortu
LUCYFER PLUS
LUCYFER PLUS 15.11.2020, 09:58
KORYTO PLUS DLA SATANISTÓW HA HA AH
niestety
niestety 15.11.2020, 10:14
Poznaję po diabelskim śmiechu i pisanie wielkimi literami (brak kultury) Ajwaja.
SATANIC MILLS
SATANIC MILLS 15.11.2020, 10:44
TAK TO JA LUCYFER Z BARTKOWA HA HA AH
wróż maciej
wróż maciej 14.11.2020, 20:04
Następny artykuł będzie o tym kto będzie nowym radnym Sejmiku Wojewódzkiego.
circus
circus 15.11.2020, 10:14
Karuzela stanowisk kręci się!
cyganka Edytka
cyganka Edytka 14.11.2020, 19:56
A co mnie obchodzą jacyś statyści?
pepoł
pepoł 14.11.2020, 19:51
Paweł Mucha jest jeszcze radnym??????????
Żak
Żak 15.11.2020, 12:18
SZMAL TYLKO SZMAL To JEST POLITYKA ADWOKACKA BEZ ŻADNYCH ZASAD.

Pozostałe