Salon gier za czerwoną żaluzją zlikwidowany

  • 24.11.2020, 17:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Salon gier za czerwoną żaluzją zlikwidowany
Najpierw trzeba było „zameldować się” w jednym lokalu. Potem z „przepustką” otwierały się drzwi za czerwoną żaluzją. Tak kwitł hazard przy ul. Kościelnej w Gryfinie. Do czasu zebrania materiału dowodowego i akcji.

Ten czas przyszedł w miniony piątek wieczorem. Wtedy to funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wkroczyli do jednego z gryfińskich lokali w związku z informacją o mających się tam znajdować urządzeniach do nielegalnych gier hazardowych. Podjechali całą kolumną samochodów i na sygnał wkroczyli. Z samochodów wysiedli policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą oraz funkcjonariusze skarbowi.

Wewnątrz lokalu przy placu ks. Barnima I w Gryfinie funkcjonariusze ujawnili kilka urządzeń, na których były prowadzone nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. W czasie akcji zatrzymano kilka osób. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grożą 3 lata więzienia oraz wysoka grzywna.

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli urządzenia do nielegalnych gier losowych.

Przypominamy, że od 2017 r. za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary pieniężne tj. 100 tys. zł od jednego takiego automatu. Trzeba dodać, że takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa. Dodatkowo za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji, lub zezwolenia grozi odpowiedzialność karna – wysoka kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytam
pytam 28.11.2020, 22:53
Zamiast zysku na uzależnionych od hazardu to lepiej okradać handlarza działeczkami i lokalnych pseudo-biznesmenów, którzy uwłaszczają się na naszym majątku?
women
women 26.11.2020, 19:51
Takie dzialanie policji...rozumie i gratuluje a nie dreczyc i bic bezbronnych niewiennych ludzi.
takiż
takiż 26.11.2020, 19:28
Wszyscy wiedzą i widzą a efektów brak.Czy trzeba było ściągać ludzi z Polski do takiej akcji ?Porażka i kpina dla naszych
Knagulec
Knagulec 26.11.2020, 17:35
Gumowiec 🦄🦄🦄🦄 swędzi poroże
mir
mir 26.11.2020, 17:25
Jest różnica pomiędzy roletą a żaluzją?
jbcpioij
jbcpioij 26.11.2020, 15:07
Co komu przeszkadza jprdl... niech sobie graja Ja tez lubie heh To jest dramat !!
Wszyscy zajęci gazowaniem, pałowaniem i płotowaniem
Wszyscy zajęci gazowaniem, pałowaniem i płotowaniem 25.11.2020, 05:37
Drugi jest na Krasińskiego ***. Też szyba cała zaklejona tyle że na salonie jest napis ***. Nad nim mieszka policjant a w tym bloku chyba trzech. Mieszka tam też urzędnik urzędu skarbowego i urzędniczka KAS. Może więcej ale tych znam. Może tam grają.
Inwestygator gryfińskiej korupcji
Inwestygator gryfińskiej korupcji 25.11.2020, 18:12
Adminie wykasowałeś niektóre dane oraz fakt, że na lokalu jest napis Salon Gier. Nieładnie. To publiczna ulica i jak widać publiczna działalność.
dawaj szybko
dawaj szybko 25.11.2020, 21:52
Inwestygator napisz jeszcze raz to wieczorem na pewno przeoczy! Albo zdążymy przeczytać zanim wykasuje.
kto wie
kto wie 25.11.2020, 09:09
Może nie nadążają łapać przestępców w białych kołnierzykach?
jelcz
jelcz 24.11.2020, 23:30
Szara strefa.
bywalec
bywalec 24.11.2020, 21:54
Adwokacina wybroni siebie i kolesi, bo w hazardzie i przekrętach jest dobry haaaaa
Hmm
Hmm 24.11.2020, 21:41
a to nie było tych właścicieli lombardu obok, tych z Koszalina?? Szemrane towarzycho..
Knagulec
Knagulec 24.11.2020, 21:24
Gumowiec pozdrowienia dla starej
Międzygwiedny
Międzygwiedny 24.11.2020, 20:19
IPrzypominamy, że od 2017 r. za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary (...) jest nielegalnez" echh ta kosmiczna biurokracja, a potem przylecą z centrum galaktyki z buldożerami, żeby zburzyć ziemię, bo tędy ma iść galaktyczna autostrada. "Przecież plany były publicznie wyłożone na Alfa Centauri w starostwie powiatowym, mieliście 2 tygodnie na odwołanie" :)
Janka
Janka 24.11.2020, 20:14
Tydzień góra dwa i zaraz będzie nowy salon,już nie jeden był likwidowany .
MK
MK 24.11.2020, 20:04
Czy to lokal wynajmowany od osoby prywatnej, czy od gminy?
brawo policja
brawo policja 24.11.2020, 19:31
Przegrywają kasę a potem walą samobója!
róg
róg 24.11.2020, 23:31
I dlatego też trzeba to ukrócić.
Knagulec
Knagulec 24.11.2020, 19:04
Gumowca trafili
Gumowiecz
Gumowiecz 24.11.2020, 18:56
Kangulec nie bedzie mial gdzie wyplaty ***lalac
Knagulec
Knagulec 24.11.2020, 21:10
Knagulec Pan twój i Władca ma gdzie kase dac
sauri
sauri 24.11.2020, 18:55
a tam Lipek mowi ze gra sobie łeb
wirusek
wirusek 24.11.2020, 18:55
Dziwne, ze tak długo funkcjonowali.
Korupcyjny układ jak w pijalni piwa przy Armii Krajowej
Korupcyjny układ jak w pijalni piwa przy Armii Krajowej 25.11.2020, 05:40
Może się okupili gdzie trzeba
fan
fan 24.11.2020, 18:48
Zespół Lombard też nielegalny?

Pozostałe