Tu Sawaryn planuje przenieść targowisko miejskie

  • 21.01.2021, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tu Sawaryn planuje przenieść targowisko miejskie W fotogalerii mamy zdjęcia różnych miejsc, których władza mogłaby mieć na myśli.
-Wskazaliśmy zupełnie nowe miejsce do funkcjonowania Targowiska Miejskiego w Gryfinie. To jest zbieg ulic Żołnierzy Wyklętych, Bałtyckiej i Sportowej – powiedział w Radiu Szczecin Paweł Nikitiński, zastępca burmistrza Gryfina Mieczysława Sawaryna.

Wychodzi na to, że burmistrz Mieczysław Sawaryn planuje umieścić targowisko w pobliżu placu Solidarności. Czy wycinane drzewa koło ogrodu sensorycznego mają robić miejsce pod nowy przybytek? Pytania do burmistrza Mieczysława Sawaryna wysłaliśmy i czekamy na odpowiedź.

Na zmianę musieliby się zgodzić radni. Jednak zapytaliśmy kilku radnych, a oni są co najmniej zdziwieni pomysłem tercetu. Kupcy z targowiska też nic na ten temat nie wiedzą od władz. Nawet nie bardzo kojarzą kto teraz zawiaduje targowiskiem, bo od nowego roku nie OSiR, ani struktura z niego wyłoniona. Wygląda na to, że tercet wybiegł przed szereg.

W ostatnich 8 latach tyle było już kompromitujących (w zestawieniu z rzeczywistością) wypowiedzi władz Gryfina odnośnie targowiska, że już nic wydaje się nie dziwić. Stan targowiska miejskiego jest taki, że można śmiało powiedzieć, iż to dzisiejsze "slamsy" Gryfina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcepan
Marcepan 25.01.2021, 20:54
Chyba ich pogięło!
Cześć i Chwała Bohaterom
Cześć i Chwała Bohaterom 24.01.2021, 19:29
Nie wiem po co tu tyle dziwnych komentarzy ...! Według zdjęcia i tytułu informacji wynika , że targowisko będzie na rondzie z ,, kotwicą Polska Walcząca ,, ...
pasztet tercetu
pasztet tercetu 24.01.2021, 19:42
Cześć, a od kiedy to ze zdjecia bez strzałek wynika gdzie co będzie stało. Ale masz rację z wypowiedzi Nikitińskiego może wynikać, że własnie gdzieś koło pomnika zlokalizują targowisko.
liczą się fakty ...
liczą się fakty ... 27.01.2021, 14:58
Ale się wysiliłeś ,, strzałko ,, - aby bronić hejtu ...!
cytat
cytat 22.01.2021, 20:28
milioner w brudnych butach Wczoraj, 20:17
tu na razie jest ściernisko
g... będzie nie san francisco
za to my bedziemy mieli raj,
ach byczy ten kraj,
developerzy aj aj,
biedaki baj baj...
działacz PiS z Wałbrzycha
działacz PiS z Wałbrzycha 22.01.2021, 17:51
"Każdy jest pazerny, każdy by chciał coś".
developer
developer 22.01.2021, 19:13
A tu takich dużo.
88
88 22.01.2021, 14:36
Nie uważacie, że już najwyższy czas wyburzyć te stare magazyny WZGS przy Rapackiego ?
Plac Targowy należy zlikwidować, a jak już się ta wiejska społeczność upiera, to przenieść na Górny Taras i będzie po problemie. Przy Pawła Jana Karola 2 jest jeszcze wolne miejsce.
do milionera w brudnych butach
do milionera w brudnych butach 22.01.2021, 20:26
Ty - developerka jak widać ci się marzy - tam pracuje ileś osób - i wciąż mają pracę i swoje magazyny firmy - przeszkadza ci? ZA BIEDNI DLA MNIETKA?
czy mnietek to cieć gryfina  i parobek esbeków ha ha ah
czy mnietek to cieć gryfina i parobek esbeków ha ha ah 22.01.2021, 13:15
ADMIN tajni wafle gryfina i sb teraz w deweloperce sterują mnietkiem jak chcą po przez tw yodę tez esbeka ha ha ah chyba nawet konsorcjum zawiązali pod ten projekt placyku po byłym targowisku ha ha ah
mrozek
mrozek 22.01.2021, 14:03
A jaki masz dowód na to że sterują?
tw  yoda
tw yoda 22.01.2021, 14:36
DOWODY SA W GMINIE wystarczy zobaczyć wykaz tzw nowoosiedleńców i zobaczyć jaka deweloperka to budowała i jakie dostała ulgi ponadto ciekawie zestawić by to było z podmiotami co maja obligacje gminne te wymagane i te przyszłe oraz ci co mieli ha ha ah i jak sie ma uchwała gminy zwalniajaca z podatku tych nowoosiedleńców do art 8,32 i innych konstytucji RP
BIEL ***K I WSPÓLNICY AH AH AH
BIEL ***K I WSPÓLNICY AH AH AH 22.01.2021, 14:25
A TAKI ZE ZATRUDNIA BYŁEGO SBEKA TW *** HA HA HA https://www.google.com/url?sa=… PODZIWIAJ https://katalog.bip.ipn.gov.pl…
CIEKAWY
CIEKAWY 22.01.2021, 14:55
cz pani biel to moze rodzina tego biela z firmy AB ANDRYCH BIEL
a jakiego chcesz innego?
a jakiego chcesz innego? 22.01.2021, 14:23
A masz inny powód ruchów tercetu w tej sprawie?
AB  TRAKTOREK & LUDWIK  PŁYN
AB TRAKTOREK & LUDWIK PŁYN 22.01.2021, 13:06
MNIETEK OBIECAŁEŚ TEN PLACYK PO TARGOWISKU NAM MA REK & LUDWIG TEN PGR JEST NASZ SZYMANOWICZ TO BYŁ DOPIERO DYREKTOR
Borek
Borek 22.01.2021, 12:49
Sugerujecie że jest już chętny na działkę na nabrzeżu po targowisku?
Vvb
Vvb 22.01.2021, 11:50
Ta droga to istne mauzoleum średniowieczne
nawet kolektor  WYKLĘTYCH
nawet kolektor WYKLĘTYCH 22.01.2021, 12:45
to trakt barnima i jego szmbelana ha ha ah
mieszkam neidaleko
mieszkam neidaleko 22.01.2021, 19:12
Fakt szambo tu często wylewa
tw  energe tyk
tw energe tyk 22.01.2021, 11:02
https://katalog.bip.ipn.gov.pl… brawo mnietek ja ci dam ja ci dam a baletnica ci tez da
dopytuję
dopytuję 22.01.2021, 11:29
Ale który to Zawadzki?
przypadek  nie sadze
przypadek nie sadze 22.01.2021, 12:22
https://www.google.com/url?sa=… rzekomo to ten
deweloper
deweloper 22.01.2021, 11:53
chyba i rzekomo ten co ma firme budowlaną
jak przy dzierżawie kortów?
jak przy dzierżawie kortów? 22.01.2021, 13:32
Ale że to ktoś kto się dogadał na budowę w miejscu starego targowiska, czy będzie budował nowe?
agronom wieczorek WOREM TEZ Z 11 LISTOPADA ZWANY KOSZER WOREM HA HA AH…
agronom wieczorek WOREM TEZ Z 11 LISTOPADA ZWANY KOSZER WOREM HA HA AH 22.01.2021, 10:34
mnietek świetny pomysł targowisko na kolektorze szamba jak oszczednośc miejsca w naszym PGR -E ha ha ah
mistal
mistal 22.01.2021, 10:21
Targowisko próżności to jest w UMiG w 3 gabinetach. Zgadnijcie w których.
spec. od przekleństw
spec. od przekleństw 22.01.2021, 08:48
To zwykłe sawaryniastwo jest.
taka prawda
taka prawda 22.01.2021, 00:33
To wieloletnie zaniedbania więc łatwo nie będzie, ale coś z tematem przecież trzeba zrobić.
już niedługo
już niedługo 21.01.2021, 23:02
A czy to prawda...itd.
taka piękna katastrofa...
taka piękna katastrofa... 22.01.2021, 13:34
Korty działały jeszcze w 2015 roku - nikt wtedy nie przypuszczał, że można je puścić w taką dziwną dzierżawę, potem ją odebrać - no a potem każdy widzi...
memory
memory 22.01.2021, 14:04
Korty jeszcze w 2016 roku funkcjonowały.
cytat z Vabank...
cytat z Vabank... 21.01.2021, 22:31
Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej.
jak zwykle
jak zwykle 21.01.2021, 22:01
I zaczęli od d..y strony.
jak korty
jak korty 21.01.2021, 21:49
To są układy, wszystko po koleżeńsku.Osoby niekompetentne na wysokich stanowiskach. Wiadomo przecież, że tam będzie ***
milioner w brudnych butach
milioner w brudnych butach 21.01.2021, 20:17
tu na razie jest ściernisko
g... będzie nie san francisco
za to my bedziemy mieli raj,
ach byczy ten kraj,
developerzy aj aj,
biedaki baj baj...
głębokie gardło
głębokie gardło 21.01.2021, 20:09
Zaskoczeni są tylko ci, którzy nie mieli swojego "ucha" w tercecie. Kluczem jest to kto chce kupić teren po targowisku obok nabrzeża.
wyliczanka
wyliczanka 21.01.2021, 20:53
Kto?
tw  piłkarzyk i  baletnica