To będzie album! W jego wydaniu na nasze wsparcie liczą Piotr Piznal i Piotr Rosiński

  • 27.03.2021, 12:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To będzie album! W jego wydaniu na nasze wsparcie liczą Piotr Piznal i… Fot. Zbigniew Włodarczyk
Wraz z kolegą planujemy wydanie albumu fotograficznego „Życie w Dolinie Odry”, traktującego o najpiękniejszych zakątkach dolnego biegu Odry na terenie powiatu gryfińskiego. Album, oprócz zdjęć, będzie zawierał również wkładkę multimedialną z przyrodniczymi wideoklipami i autorską muzyką o życiu w Dolinie Odry. Mamy zebrany już cały materiał, jesteśmy w trakcie składu. Aby wydać ten album, założyliśmy zrzutkę - mówi nam Piotr Piznal.

Autorzy albumu fotograficznego „Życie w Dolinie Odry” są dwójką dobrych znajomych, których łączy pasja – fotografia przyrodnicza.

-Mamy zapał i chyba ciut tego czegoś, co pozwala nam wyłowić te drobne niuanse w otaczającym nas świecie, które świadczą o wyjątkowości fotografii. Spędziliśmy niezliczone ilości godzin w błocie, zimnie i brudzie, wśród komarów, kleszczy i pijawek tylko po to, żeby zrobić to jedno, dobre zdjęcie. Niestraszne są nam kilometry marszu i noszenie ciężkiego sprzętu. Pasja dodaje nam skrzydeł. Zobaczyliśmy wielokrotnie więcej niż większość z Was i w związku z tym chcemy się podzielić z Wami tym co widzieliśmy - wyznają Piotr Rosiński oraz Piotr Piznal.

 
ALBUM
 
Planujemy wydanie 1000 szt. albumu fotograficznego traktującego o najpiękniejszych zakątkach ziemi gryfińskiej. W albumie znajdą się zdjęcia najpiękniejszych miejsc i krajobrazów, zwierząt dziko żyjących na naszym terenie, w tym z jesiennej koncentracji migrujących żurawi, które są charakterystyczne dla naszego regionu. A więc kwintesencja naszych kilkuletnich wędrówek i niezliczonej ilości nieprzespanych nocek. Nie zabraknie też spektakularnych ujęć z drona a więc z niecodziennej perspektywy.
 
Jeśli uda nam się zebrać odpowiednią kwotę album będzie zawierał również płytę DVD z materiałami filmowymi dotyczącymi naszych ziem oprawionych muzyką autorską Piotra Rosińskiego.
 
PLAN DZIAŁAŃ
 
W zależności od kwoty, którą uda nam się uzbierać planujemy wydać:
 
- za ok 20 000zł – album w wersji papierowej
 
- za ok 30 000zł – album w wersji papierowej z wkładką multimedialną

 

Piotr Rosiński
Rocznik w zależności od formy i samopoczucia. Współautor trzech publikacji o ziemi widuchowskiej. Pasjonat obserwacji świata w rzeczywistości równoległej. Działacz społeczny i charytatywny. Muzyk ukształtowany na dębnowsko/gorzowskiej scenie alternatywnej, grający na największych festiwalach w Polsce i Europie. Od lat poszukujący brzmienia nawiązującego do natury. Tworzy solowy projekt Fisher Dub Project, do którego stara się przemycić dźwięki bezpośrednio z natury, łącząc je z obrazem, muzyką elektroniczną na pograniczu dubu.
 
W świecie równoległym – prozaicznie - dekarz, cieśla. Mąż Marty, ojciec Nataszy i Szymona. Służący kota.
 
 
Piotr Piznal
Urodzony w Dzień Kobiet, niemieszczący się w przeciętnym śpiworze, a w namiocie śpiący po przekątnej. Laureat międzynarodowego konkursu AstroCamera 2019 i wielu innych o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym. Jego prace były wielokrotnie publikowane w prasie. Społecznie prowadzi prezentacje i warsztaty z zakresu fotografii dla dzieci i młodzieży. Poza fotografią basista grający ciężką, mocno osadzoną muzykę i historyk amator. Poza hobby – mgr inż. budownictwa, mąż Alicji, ojciec dwójki dzieci – Tomasza i Jakuba, wielbiciel spania do południa w ciepłym i suchym łóżku.
 
Możemy pomóc w wydaniu albumu „Życie w Dolinie Odry” za pośrednictwem zorganizowanej zrzutki:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolega
Kolega 02.04.2021, 07:01
Panowie a może jakieś zgłoszenie do koła ....
.żebyście nie schowali się kiedyś na kulochwycie! W tych strojach jesteście "niewildzialni" również dla myśliwych! Warto by było a tym pomyśleć.
Włóczykijek
Włóczykijek 29.03.2021, 15:42
Trzymam kciuki aby się udało. Grosik wpłacony.
Donna
Donna 29.03.2021, 12:56
Jestem pełna podziwu dla talentu i pasji obu Panów. Bardzo podoba mi się sposób w jaki o sobie piszą. Świadczy to o inteligencji i dystansie do siebie. W Gryfinie jest ( było) sporo osób utalentowanych, pełnych pasji i oddanych regionowi tak jak Ci panowie. Wszyscy są zniechęcani do działania np poprzez blokowanie funduszy.
Panie burmistrzu, słyszałam, ze nie koniecznie korzysta Pan z internetu, ale może ktoś Panu doniesie, że szkodzi Pan miastu. Gryfino bez kultury umrze. Umiera już dziś. Wiem, ze kulturą nie jest Pan zainteresowany, zastępcy tym bardziej. Ale proszę wyjść do miasta spotkać się z ludźmi i posłuchać ich. Tylko we wspólnocie można przetrwać. Można zrobić ulice, podzielić działki, podzielić ludzi :( itp. Odwołuje się do sumienia, bo do wyborów jeszcze trochę czasu. Miasto da sobie radę bez Was, ale czasu szkoda i długo po Was będzie czyszczone ( a za klasykiem ze Szczecina powiem odkażane)
kod
kod 28.03.2021, 19:39
dziwaki
???
??? 28.03.2021, 22:55
Są dziwni bo zamiast brać dają coś od siebie?
gach
gach 28.03.2021, 19:47
Dziwaki to chodzą przeważnie w sutannach.
kod
kod 28.03.2021, 20:08
*** lecz sie
do hejtera
do hejtera 28.03.2021, 20:11
Sam się lecz księżulo z nienawiści do ludzi
zb.t.
zb.t. 28.03.2021, 12:27
A u nas w Baniach Tywa zarasta w zastraszającym tempie też piękny zakątek i nikt nawet nie mrugnie w tę stronę (myślę w władzy)
Ciekawski
Ciekawski 28.03.2021, 09:46
A Widuchowa już nie leży nad Odrą? Przenieśli?
Kolega
Kolega 28.03.2021, 08:26
Piotrze P. obiecuję że wpłacę pokaźną kwotę. Jeden warunek - Zetnij do zera BRODĘ :)
kod
kod 28.03.2021, 07:56
dziwaki
wyborca
wyborca 27.03.2021, 22:23
Gdzie jest gmina p. Rosiński ? nie ma Lidwina to klimatu na wydanie albumu nie ma?
p.Rosiński
p.Rosiński 28.03.2021, 00:20
,, Życiem w Dolinie Odry,, to jest to projekt ponad polityczno gminne klimaty,każda fotografia wiąże się z mega przeżyciami i tylko w takiej formie jesteśmy w stanie zrobić to od początku do końca na najwyższym poziomie.To są lata doświadczeń, wyrzeczeń i poszukiwań odpowiedniego kadru,koloru i dźwięku.Co do wydania i klimatu to P.Lidwin zrobił swegou czasu super robotę i zamknęliśmy ten rozdział trzema publikacjami a to co jest teraz to jak rewolucja z Mono do stereo ;) Może to być twoje i każdego kto zechce nas wesprzeć :)
***** ***
***** *** 27.03.2021, 16:13
Burmistrz pewno by dołożył. Gdyby mu miliony sprzed nosa nie uciekły. A to wszystko przez wrednych radnych. Dam od siebie z miłą chęcią na ten album.
Admin to...super gość ...
Admin to...super gość ... 27.03.2021, 14:50
I gryfino blokuje wulgarne treści , fajnie 
Ja
Ja 27.03.2021, 14:25
Fajna inicjatywa. Wsparłam. Powodzenia!
😂
😂 27.03.2021, 14:14
Bardzo chętnie pomogę w wydaniu i wpłacę pieniądze
smakosz
smakosz 27.03.2021, 13:56
Z wkładką poproszę!
wulgarny
wulgarny 27.03.2021, 16:02
***

Pozostałe