Pijany pędził przez miasto. Spowodował tragiczny wypadek

  • 09.04.2021, 15:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijany pędził przez miasto. Spowodował tragiczny wypadek
Świadkowie mówią, że kierujący samochodem marki Audi jechał bardzo szybko. Tak szybko, że gdy uderzył w tył pojazdu marki Peugeot, to prawie go zmiażdżył.

Do wypadku doszło dzisiaj (9 kwietnia 2021 r.) tuż przed godz. 16 w Chojnie na ul. Odrzańskiej. 
Kierowca audi był pod wpływem alkoholu. Starsza pasażerka peugeota doznała urazu głowy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stachu
Stachu 11.04.2021, 07:37
Dla mnie taki gość czy to pod wpływem %, czy jakichkolwiek narkotyków powinien wylądować na obserwacji w zakładzie psychiatrycznym z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby tak jeden wylądował, to drugi by się zastanowił czy warto.
Olo
Olo 10.04.2021, 22:06
A gdzie jest żandarm zamiast kontrolować to maseczkowiczą mandaty dają porażka brak policji a wiara naćpana jeździ to widać wszędzie gołym okiem. Współczucia dla pokrzywdzonej w wypadku.
ewa
ewa 10.04.2021, 21:11
pasażerka powinna odpowiadać za wypadek, jako współwinna. Wiedziała i wsiadła?
popieram
popieram 10.04.2021, 21:35
Ewa, jak najbardziej.
gostek
gostek 10.04.2021, 15:44
Ukłony dla strażaków, że tak dobrze zorganizowali akcję ratowania poszkodowanej.
ioioioi
ioioioi 09.04.2021, 22:23
do więzienia z gnojem
widac po fotach
widac po fotach 09.04.2021, 20:37
Gdyby ktoś siedział z tyłu to by zginął na miejscu!
blacharz
blacharz 09.04.2021, 20:33
Samochód nadaje się tylko na złom.
kiero
kiero 09.04.2021, 19:59
Karać, zabierać auta, podawać do publicznej wiadomości nazwiska i tatuaż a czoło "jestem mordercą".
popieram
popieram 09.04.2021, 20:36
Swoją drogą - dobra kara zabrać auto - jako narzędzie zbrodni! Niezależnie, czy pijany jechał samochodem swoim czy czyimś - jak ktoś zabija z broni wziętej od kogoś - broń idzie do depozytu...
Abcd
Abcd 09.04.2021, 18:40
Dobrze tak konfidentom i złodzieją pierw pie...dolą i po...pierdalają znajomych skur..ysyny *** cwe..owskie złodzieje 
Alkohol
Alkohol 09.04.2021, 18:30
Karma wraca
Birma
Birma 09.04.2021, 20:33
Do kogo wróciła?
golec
golec 09.04.2021, 17:49
Wkur... był ze niedopity był :)))))
Knagulec
Knagulec 09.04.2021, 16:55
Przegumować kurwiłba nadgrzbietowo
usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 09.04.2021, 16:51
To nie on to alkohol tak gnał
no
no 09.04.2021, 16:43
Ciekawe ile miał narkotyków we krwi.
koko
koko 09.04.2021, 17:30
miał na pewno bo alkohol to narkotyk:) i to twardy działa na te same receptory co heroina dlatego mamy w kraju tylu narkomanów pieszczotliwie nazywanymi alkoholikami, bo alkohol silnie uzależnia i mocno niszczy organizm.

Pozostałe