Nowa klepsydra na nieciekawej tablicy

  • 11.04.2021, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowa klepsydra na nieciekawej tablicy
Na tablicy ogłoszeń przed Urzędem Miasta i Gminy w Gryfinie pojawiła się nowa klepsydra. Zmarł kolejny 60-latek. Niestety wyłoniły się też wulgarne bazgroły...

Zmarły, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, to 66-letni Szczepan Marian Zasada.

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wtyd
wtyd 15.04.2021, 13:09
Jest ciężko i jeszcze to...
mieszk.
mieszk. 14.04.2021, 00:24
Dzisiaj wymienione klepsydry.
Miarek
Miarek 13.04.2021, 08:36
Znów więcej kremacji czyli się zaczyna odnowa.
To forum jest dowodem
To forum jest dowodem 12.04.2021, 16:20
Burmistrz Piłat dzwonił do PUK i było po sprawie. Tyle, że on miał autorytet i charyzmę. Z tych wszyscy drwią.
krasnal na rowerze
krasnal na rowerze 12.04.2021, 09:48
Krasnal na rowerze nie jest wulgarny!!!
Logistyk
Logistyk 13.04.2021, 08:34
Nie jest wulgarny ale to nie jego miejsce.
Ewa
Ewa 12.04.2021, 16:15
Nawet miły krasnalek. Od razu go polubiłam.
liliput
liliput 12.04.2021, 10:58
Nie nazywaj Milera krasnalem !!!
ale...
ale... 12.04.2021, 11:43
Ale malowanie krasnala na rowerze w miejscu do przyklejania klepsydr - nie uchodzi....
govin
govin 12.04.2021, 12:14
Najwyraźniej temu tercetu to nie przeszkadza.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 12.04.2021, 08:37
na tablicy oznajmiono zgon hoja zostały w urzedzie same pis dy ha ah ah a gdzie pochówek tego jegomościa miler pyta grabarzy ha ha ah
toast
toast 12.04.2021, 09:39
Pijesz może do tego wymalowanego fallusa?
Valhalla
Valhalla 12.04.2021, 23:25
To nie jest żaden fallus tylko powieszona rekawica bokserska - symbol końca walki o życie
kod
kod 12.04.2021, 07:02
tylko gryfino jest w powiecie?
do idioty z komunistyczną mentalnością
do idioty z komunistyczną mentalnością 12.04.2021, 10:33
A co ci sie nie podoba? Ty pierwszy sekretarz partii, że wydajesz dyspozycje, o czym ma być pisane i ile?
Andrzej
Andrzej 12.04.2021, 11:00
Tak mniej więcej trafiłeś w sedno. W każdym bądź razie taką prezentuje swoimi wpisami mentalność.
PUK PUK dzięcioł obudźcie się
PUK PUK dzięcioł obudźcie się 12.04.2021, 06:41
Sugerujecie, że to wina burmistrza, że od kilku miesięcy na tablicy jest wymalowany ++uj ( a delikatniej mówiąc erotyczne graffiti) i wadzy to nie wadzi ? Są jak cesarze rzymscy. Tam graffiti sprzed 2000 lat są i w koloseum i panteonie i wielu innych zabytkach. To przejaw twórczości ludowej tzw. popkultura katolicka. Może jednak jakoś kompleksowo uregulować ten temat i udostępnić slupy ogłoszeniowe.
fakt
fakt 12.04.2021, 09:38
PUK PUK to żadna sugestia tylko ogólnie znany fakt za co leniwy burmistrz Sawaryn odpowiada. Wystarczyłoby jedno jego polecenie o czyszczeniu tablic i przykręceniu dodatkowej części aby wszystkie klepsydry się zmieściły.
armatka
armatka 12.04.2021, 16:23
Burmistrz Piłat brał telefon i dzwonił do PUK i było po sprawie. To był autorytet. A tu PUK olał ich.
ŻENUJĄCE
ŻENUJĄCE 12.04.2021, 01:11
Ta czwarta to miler ? Jaka powinna być kara dla nierobów?
Mirka
Mirka 11.04.2021, 23:47
Wstyd panie Sawaryn mieć taki bałagan koło Urzędu.
G.
G. 11.04.2021, 23:22
Trzeba z tym zrobić porządek.
głowacz
głowacz 11.04.2021, 20:50
Jutro będzie nowy "wystrój".
zawieszający
zawieszający 11.04.2021, 20:48
A ten *** namalowany już dawno był tylko nie było wolnego miejsca.
Co za świnie gryfińskie?
Co za świnie gryfińskie? 12.04.2021, 01:15
ON tam jest ze trzy miesiące albo więcej bo jeszcze przed grudniowymi świętami. Władzy to nie przeszkadza. *uj to nie ich kompetencja.
gapa
gapa 12.04.2021, 01:21
Powiem więcej, ten rysunek to ich symbol. Znak rozpoznawczy!

Pozostałe