Kto dopuścił się aktu wandalizmu na placu Ks. Barnima I?

  • 16.06.2021, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto dopuścił się aktu wandalizmu na placu Ks. Barnima I?
Ktoś oblał farbą część wystawy, jaka prezentowana jest na placu Ks. Barnima I w Gryfinie. Jedna z tablic została oblana białą farbą. Brudny jest też chodnik. -Teren straszy dziś już dość długo. Jeszcze wałek leży. Czy ktoś to ma zamiar sprzątnąć? - pyta czytelnik i przesyła zdjęcie.

Na zaniedbanym placu Ks. Barnima I w Gryfinie umieszczona została wystawa "Gryfino powojenne". To już po raz kolejny organizowana ekspozycja, więc kogo zdenerwowała stara wystawa?

Więcej szczegółów w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miler Pała
Miler Pała 19.06.2021, 09:21
Monitoring trzeba sprawdzić
tak to oceniam
tak to oceniam 19.06.2021, 10:15
Mało rozgarnięty w tym względzie Sawaryn najwyraźniej tego nie rozumie jak potrzebny jest monitoring.
Michał
Michał 17.06.2021, 08:56
Trzeba sprawdzić monitoring. Aaaaa nie ma go? A to szkoda... wszystko byłoby jasne
ale niestety
ale niestety 17.06.2021, 09:25
Gdyby Sawaryn dotrzymał słowa i zrobił ten monitoring...
Anonim
Anonim 16.06.2021, 22:45
Rano ok10 jak szlam do pracy to na ławce siedział gościu oblany cały biała farba słyszałam że wcześniej dwóch panów się szamotało i jeden oblał białą farba drugiego i sobie poszedł
Kaftan i elektrowstrząs
Kaftan i elektrowstrząs 16.06.2021, 21:54
Jakiś facet lata *** *** ***
Knagulec
Knagulec 18.06.2021, 08:50
Knaga
BIAŁO CZERWONI  NIEWOLINICY EGIPSCY W POLINIE
BIAŁO CZERWONI NIEWOLINICY EGIPSCY W POLINIE 16.06.2021, 19:23
TO ZROBILI BIALI HA HA AH CZERWONI RZUCAJA CZERWONĄ HA HA AH
Bukmacher
Bukmacher 16.06.2021, 17:45
Stawiam na pisowskiego katolika
katolik.pl
katolik.pl 16.06.2021, 19:54
Oni nie są katolikami tylko z sekty piosrydzykowej!
Pyton
Pyton 16.06.2021, 16:54
A co , monitoringu nie ma ?
podejrzewam
podejrzewam 16.06.2021, 14:39
Ktoś się potknął o te wystające na Placu Barnima kafle i orła wywinął.
piknik
piknik 16.06.2021, 14:37
Nikt się tym nie interesował, to może chcieli zwrócić na siebie uwagę?
Aldona
Aldona 16.06.2021, 14:14
Ostatnio ktoś latał z wiadrem krwi i czymś białym też na barnima może to ta sama osoba
ub wieczorek