Powstaje kolejna placówka sieci Dino - wskazują czytelnicy

  • 15.07.2021, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powstaje kolejna placówka sieci Dino - wskazują czytelnicy Czytelnik Wojciech
Gdy pisaliśmy ostatnio o nowych inwestycjach w handlu na terenie gminy, to nie wymieniliśmy jednej inwestycji. Czytelnicy zauważyli, że kończy się budowa już trzeciej placówki handlowej tego typu w gminie.
Mowa o sklepie w Swobnicy. Czytelnik Wojciech przysłał nawet zdjęcie budowanego obiektu.
W gminie Banie oprócz sklepu Dino w samych Baniach oraz marketu tej sieci budowanego w Swobnicy, jest jeszcze podobny sklep w Lubanowie (a nie w Baniewicach jak an początku napisałem).
 
Sieć Dino niemal w każdej gminie naszego powiatu ma co najmniej jeden sklep. Wyjątkiem na handlowej mapie jest gmina Widuchowa. 
 
O innych inwestycjach i sklepach pisaliśmy tu:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

STEFAN STRAŻNIK SKLEPU
STEFAN STRAŻNIK SKLEPU 17.07.2021, 18:27
To Irenka juz chyba zamyka powoli?
inflacja
inflacja 16.07.2021, 12:59
A sklepach drożyzna że aż strach!
Graszka
Graszka 15.07.2021, 22:01
Dino konkuruje z Biedronką. Wystarczy porównać gazetki.
taka różnica
taka różnica 15.07.2021, 23:25
Tylko, że jak w gazetce w Biedronce coś jest to w sklepie to znajdziesz. A niestety w Dino na reklamie produkty ale w dostawie nawet ich nie ma. Mnie to wkurza takie oszukiwanie klientów.
Iza
Iza 15.07.2021, 22:00
Zawsze to będzie urozmaicenie i pewno taniej.
Gabryś
Gabryś 15.07.2021, 21:11
Wójt Widuchowej musi dużo uczyć się od włodarzy Bań tam cały czas ta miejscowość się rozwija i aż zazdrość bierze że można aw Widuchowej jak za poprzedniczki cały czas by się bawili Wstyd jak idzie się do centrum z rodziną co przyjeżdża bałagan obskurnie kiedy wreszcie coś bedzie robione
wściekła
wściekła 16.07.2021, 07:48
Widuchowa zamieniła zumbę na wycieczki rowerowe i dalej się bawi a nie rozwija jak inne gminy.
Jerzy
Jerzy 15.07.2021, 22:57
Widuchowa nie ma szczęścia do dobrych wójtów kiedyś Widuchowa nalezała do najlepiej zaopatrzonych sklepów w powiecie ale te dobre niestety czasy się skończyły Widuchowa to obecnie dziura do takiego stanu ją doprowadzono😢😢😢
nie wiedziałęm
nie wiedziałęm 15.07.2021, 23:02
To dobry wójt ma niszczyć lokalnych przedsiębiorców?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.07.2021, 18:37
Lokalne sklepy boją się konkurencji,.bo trzeba się starać i walczyć o klientów. Konkurencja, większy wybór towarów i cen korzystniejsze dla mieszkańców..
Obserwator
Obserwator 16.07.2021, 23:02
Zastanów się czy dobry wójt ma wspierać tylko kilku sklepikarzy? Sądzę, że to mieszkańcy wybierają wójta a nie sklepikarze. Stara klika siedzi w Radzie Gminy i na wszystko pozwala. Widuchowa to największy zapyzialy grajdoł nie tylko w powiecie. Przedtem wystarczyły im tańce, teraz rower.
Jagna
Jagna 16.07.2021, 09:05
Pisze się niewiedziałem a co w Bani nie ma lokalnych przedsiębiorców? Są i radzą sobie dobrze musisz to sprawdzić.Dobry wójt powinien dbać o wszystkich mieszkańców a nie tylko o wybrańców nie wszyscy mają samochody żeby jechać do Gryfina aby zrobić tańsze zakupy.
pomyśl
pomyśl 15.07.2021, 22:00
Stawianie sklepów to nie zadanie gminy. A ułatwienia mogą doprowadzić do upadku rodzimych biznesów.
Leon
Leon 16.07.2021, 14:34
Ktoś musi wyjść z inicjatywą żeby coś powstało ale jak się tego nie potrafi to powinno się robić co wychodzi mu najlepiej czyli....a nie pchać się na stołek Szkoda tej naszej Widuchowej
Widuś
Widuś 15.07.2021, 20:18
Czekamy na Widuchową .Mamy nadzieje że wójt postara sie oto niech zasypią trzcinowisko na krakowskiej i miejsce gotowe. Działka napewno by sie znalazła.
Tytus
Tytus 15.07.2021, 19:46
Nowa wladza to i jak się okazuje nie na rzeczy niemozliwych..jest światlowod teraz gaz buduja synagoge remontuja na przedszkole juz nie wspomnę o wozeniu miedzkancow do lekazy za darmo brawo brawo
szymek
szymek 15.07.2021, 19:40
Nie w Baniewicach a w Lubanowie
xyz
xyz 15.07.2021, 19:33
W Lubanowie i w Baniach, nie w Baniewicach
toi
toi 15.07.2021, 19:26
a Lubanowo to w jakiej jest gminie?????????????????????????
widze zaawansowane prace
widze zaawansowane prace 15.07.2021, 19:15
To co? W przyszłym miesiącu pewno otwarcie?
Milena
Milena 15.07.2021, 19:03
Konkurencja zawsze jest dobra.
grzybiarz
grzybiarz 15.07.2021, 19:02
Pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Pozostałe