Pieszy został potrącony na pasach

  • 20.09.2021, 11:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pieszy został potrącony na pasach centrum Gryfina
W Gryfinie dziś 20 września 2021 r. rano doszło do wypadku.

-Dzisiaj około godz. 9:50 w Gryfinie na ul. Szczecińskiej doszło do potrącenia pieszego uczestnika ruchu drogowego. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych (pierwsze przejście od sądu). 75-letni pieszy, przetransportowany został do szpitala w Szczecinie. 39-letnia kierująca pojazdem osobowym marki Opel była trzeźwa - informuje  młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miś
Miś 24.09.2021, 15:34
A ja się pytam : a gdyby tam wasza matka szła... ( Sprawdzić czy ma matkę...)
Dawid
Dawid 20.09.2021, 23:00
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid *** tel.***
Goliat
Goliat 20.09.2021, 23:03
Wypad stąd oszuście!
Gość
Gość 20.09.2021, 20:44
Pasy. ... nie pasy. ... najlepiej jak by kazdy zawsze uzywak szarych komorek dla wlasnego bezpieczestwa. Tak si e pieszemu spieszylo. ... ze nie mogl sie upewnic czy aby na pewno jest zauwazony. ... czy pojazd wychamuje. ... moze i by stracil pare sekund (jesli by przeszedl) , ale zyskal by zdrowie i zaoszczedzil przede wszystkim sobie klopotu o zdrowia. Teraz " straci" tego czasu duzo duzo wiecej a najgorsze jest to, ze zyskal uszczerbek na zdrowiu. Moze chociaz niech tak niektorzy zaczna myslec. ... na zasadze zysku i strat. Oczywiscie szkoda rowniez mlodego czlowieka. ... bo mysle ze przezywa traume. Dla poszkodowanego szybkiego powrotu do zdrowia.
Mieszkanka Gryfina
Mieszkanka Gryfina 20.09.2021, 16:40
Tam jest bardzo zła widoczność jadąc Grunwaldzką w dół do ronda skręcając w ul. Szczecińską trzeba się prawie zatrzymać żeby widzieć czy ktoś nie przechodzi na pasach.A wogóle te przejścia dla pieszych przy samym rondzie to pomyłka stwarzają bardzo duże zagrożenie wypadku .
Alecki
Alecki 20.09.2021, 18:45
przejście minimum 30 m za , pozdrawiam , to mijałem jadąc do Szczecina , ale w drodze powrotnej "furorę ' zrobiła "panna" za kółkiem jadąc pod prąd i zdziwiona ,że na nią trąbią i że Policja ją zatrzymuje "pewnie zdziwiona do tej pory" pioruny i 8 gwiazdek dają szansę ,że ją tylko do czubków skierują
ike
ike 20.09.2021, 19:48
Polaczkowo jako żywo. Nienawidzić wszystkiego i modlić się gorliwie.
Alecki
Alecki 21.09.2021, 17:49
rzuć się w gówno folksdojczu, znasz język więc ".........." wielki "jeforopejczyk" z boląca ()o() BTW adolf też chciał wspólnej jeforpy
znam takie żółwie
znam takie żółwie 20.09.2021, 14:09
Pewno powoli lazł.
ewa
ewa 20.09.2021, 13:24
To przejście jest niebezpieczne. Od lewej strony słabo widać pieszych, dodatkowo skręcając z ronda patrzysz, czy ci z Grunwaldzkiej nie wjeżdżają, bo niestety, nie wszyscy ogarniają to skrzyżowanie.
Kasia.
Kasia. 20.09.2021, 13:00
Kierowca musi reagować,są nowe przepisy?,a nie spieszyć się.
Xd
Xd 20.09.2021, 12:34
No cóż, pieszy był na przejściu, sprawa z góry przegrana.
Recydywa
Recydywa 20.09.2021, 12:34
Dziadek pod koła się wepchał bo przecież ma pierwszeństwo...
Dr Lynch
Dr Lynch 20.09.2021, 11:42
Bandyci dalej zabijają.
H
H 20.09.2021, 11:32
Te pasy to jakiś kretyn wymyślił w tym miejscu
Autochton
Autochton 20.09.2021, 22:40
Za Hitlera już tam były.
ano
ano 20.09.2021, 11:19
Niebezpiecznie nawet chodzić.
Xsiunc
Xsiunc 20.09.2021, 12:19
Bronka juz nie ma a piesi dalej potracani na pasach dziwne

Pozostałe