Drzewo spadło na auto i raniło kierowcę. Przeładowano trumny

  • 21.10.2021, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Drzewo spadło na auto i raniło kierowcę. Przeładowano trumny Fot. czytelniczka igryfino
Od rana wieje silny wiatr, który powoduje wiele utrudnień, a nawet prowadzi do przykrych skutków. Tuż przed południem 21 października 2021 r. kilka konarów drzewa spadło na ulicę Łużycką w Gryfinie. Jeden trafił prosto w busa wiozącego trumny.
Po silnym podmuchu spadły nagle gałęzie. Gdy kawał drzewa spadło na ulicę Łyżycką w Gryfinie, akurat wtedy jechały samochód osobowy i bus od centrum Gryfina w stronę elektrowni. Samochody zaczęły hamować... Jeden z konarów spadł na maskę busa.
 
Na miejsce zdarzenia przyjechały straż pożarna i karetka pogotowia. Ratownicy opatrzyli kierowę busa i zabrali go do szpitala.
Następnie przyjechała policja.
 
Ruch na ul. Łużyckiej został cześciowo zablokowany.
Do zdarzenia doszło na wysokości myjni. Po drugiej stronie rosło drzewo. Od dłuższego czasu było suche...
 
Niedaleko od miejsca, gdzie spadły konary z uschniętego drzewa, chodnikiem szła kobieta....
 
Bus z firmy pogrzebowej wiózł trumny. Trzeba było je przeładować do innego auta.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 22.10.2021, 11:59
13*52 676 2025 lipiec to spadł gorejący konar ha ha ah
oko
oko 22.10.2021, 00:27
Dziwny widok jak przeładowywali z jednego busa do drugiego te trumny.
wakus
wakus 21.10.2021, 23:03
Te zwierzęta które się nie przystosują do zmieniających się warunków niestety zginą, na ich miejsce pojawi się inne zwierzęta, gatunki, tak było jest i będzie. Dinozaury też nie przystosowały się do zmieniających się warunków i wyginęły, ale np. krokodyle przeżyły i żyją nadal.
zielony
zielony 21.10.2021, 22:24
Zmiany klimatyczne to fakt i będzie coraz gorzej.
biały bus
biały bus 21.10.2021, 21:57
Pasażer miał zapięte pasy i nic mu się nie stało.
Patataj
Patataj 21.10.2021, 21:54
Jasna Wenus, Merkury, Mars i Ziemię .. To właśnie zobaczył kierowca gdy gałąź spadła na maskę.
wisielczy humor
wisielczy humor 21.10.2021, 21:40
Trumny były puste czy nie? Nieboszczycy zaznaliby dreszczyku emocji...
Krzysiek
Krzysiek 21.10.2021, 20:43
Dziś wziąłem wolne i nigdzie samochodem się nie ruszuaszałem. Tylko kilka godzin siedziałem bez prądu. Masakra!
o matko!
o matko! 21.10.2021, 19:53
Okazuje się, że sawaryniarze zgodzili sie na wycinkę zdrowych drzew a chore zotawili.
tesko
tesko 21.10.2021, 19:40
A w trumnach były ciała?
Kik
Kik 21.10.2021, 18:51
Wiecie co nigdy nie zrozumiem po co są drzewa przy drodze ? Rozumiem wszędzie ale przy drodze ? Wichura ktoś zasłabnie i pędzi prosto na drzewo a potem smierć …..
na pustyni sie umiera
na pustyni sie umiera 21.10.2021, 19:39
Kik a ty tylko zima i jesienią przyjeżdżasz do kraju. Drzewa są naturalnym elementem krajobrazu anie drogi.
Rysiek
Rysiek 21.10.2021, 17:07
Nad przystankiem autobusowym, naprzeciwko kwiaciarni "Botanika" też rośnie ogromne drzewo. Kwestia czasu, kiedy jakiś konar spadnie ludziom na głowę.
Knagulec
Knagulec 21.10.2021, 15:12
Nawet w karawanie człowiek nie jest bezpieczny
Aśka.
Aśka. 21.10.2021, 14:27
Drzewo stoi jak stało, tylko suchy konar pod wpływem silnego wiatru się odłamał i upadł na ulicę, odpowiedzialni są " zieloni" którzy dbają o każdy suchy badyl, który przynosi tyle nieszczęścia.
Wuja
Wuja 21.10.2021, 14:02
Stare suche chore drzewa należy wycinać. W Gryfinie czaka się na wiatr, ale gdyby zaczęto je usuwać to pseudo ekolodzy podnieśliby taki rwetes ze na pół Polski byłoby słychać.
hrabia
hrabia 21.10.2021, 12:51
sawaryna do sadu
Męczysław
Męczysław 21.10.2021, 12:46
Trumny na Łużyckiej powinny być na stałe
baton
baton 21.10.2021, 12:37
Właściel posesji powinien zadbać o teren i usunać uschnięte drzewo!
M.
M. 21.10.2021, 13:17
Drzewo znajduje się w pasie drogowym, należy do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Ja
Ja 21.10.2021, 12:36
Pełne czy puste?
Zenek
Zenek 21.10.2021, 17:46
Teść i teściowa po ekshumacji. Będą przewiezieni do Gdyni.
Zenek
Zenek 26.10.2021, 18:20
W poniedziałek zostali pochowani powtórnie na cmentarzu wojskowym w Gdyni.
Andrzej
Andrzej 21.10.2021, 12:35
Panie wiceburmitrzu Nikitiński czas byłoby uporządkować teren wokół.

Pozostałe