Wmurowano kamień węgielny pod budowę bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra

  • 25.11.2021, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wmurowano kamień węgielny pod budowę bloków gazowo-parowych w Elektrowni…
Dzisiaj 25 listopada 2021 r. miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra.
Dziś w południe nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę dwóch niskoemisyjnych bloków gazowo-parowych o łącznej mocy około 1400 MW w Elektrowni Dolna Odra.
Budowa nowych bloków gazowych pozwoli na odtworzenie potencjału elektrowni Dolna Odra oraz stanowi gwarancję długoterminowego funkcjonowania elektrowni, która odgrywa kluczową rolę w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. minister klimatu i środowiska Anna Moskwa, wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk, wojewoda Zbigniew Bogucki, doradca prezydenta Paweł Mucha.

Aktualizacja:

Więcej informacji już po imprezie zamieściliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/44364,powstaje-najwazniejsza-inwestycja-energetyczna-w-polsce-pod-gryfinem-foto-wideo

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

optymista
optymista 28.11.2021, 23:02
Skoro wyszli już z ziemi to łatwiej będzie się budowało nawet zimą.
Jack79
Jack79 27.11.2021, 15:07
Zgodnie z tradycją. I to mi się podoba!
Marcelek
Marcelek 27.11.2021, 00:29
Wolę Czarodziejski Ołówek niż miotełkę za co łaska 100 000.
Nikogo
Nikogo 27.11.2021, 12:40
Nikogo nie interesuje co wolisz.
cóż
cóż 26.11.2021, 22:43
Mieli wmurować węgiel kamienny ale nie dowieźli...
Głos ludu
Głos ludu 26.11.2021, 21:02
Ale tutaj wielu skrajnie nietolerancyjnych wpisów. Niewierzysz, ale daj innym wierzyć. Tolerancja nie wybiórcza tylko do LGBT, tolerujmy wszystkich. A jeśli chodzi o pedofili, sprawdźcie statystyki, w jakich grupach ich najwięcej.
Głos ludu ma rację ale
Głos ludu ma rację ale 27.11.2021, 12:41
Odurzonym przez telewizyjny ściek nie wytłumaczysz.
w sumie...
w sumie... 27.11.2021, 14:48
za ten, jak go nazywasz "ściek telewizyjny" płacą wszyscy - czy chcą, czy nie... Masz rację, że to jak odurzenie - jeśli stwierdzenie "to nie ludzie" nie przeszkadza, natomiast krytyczna uwaga na temat własnych poglądów jest obrazą majestatu...
Pytam i oskarżam
Pytam i oskarżam 27.11.2021, 00:32
U kiecmanów i są to przypadki drastyczne. Co działo się z dziećmi przywożonymi do kurii biskupom przez np. księdza i dominikanina Gila ?
cóż
cóż 26.11.2021, 21:53
Fałszywie brzmi nawoływanie do tolerancji wobec skrajnie nietolerancyjnych - w dodatku forsujących opresyjne prawa...
MUCHA   HISZPAŃSKA
MUCHA HISZPAŃSKA 26.11.2021, 14:30
lubie siedzieć przy biskupie bo potrafi znalezc boga w dopie i kreci mnie te gowno
Elektroniczny
Elektroniczny 26.11.2021, 01:14
Jak biskup poświęcił to się pewnie lepiej będzie palić.
Zło dziś znów tryumfowało
Zło dziś znów tryumfowało 27.11.2021, 00:34
Szatan zieje.
Dyzio
Dyzio 26.11.2021, 00:27
Jak węglowkę zamkną to chociaz jakis czas będzie gaz. Do kiedy trzba zamknąc na surowce kopalniane? So 2049? Dobrze pamiętam?
Ona34
Ona34 26.11.2021, 14:43
Oby się długo to jeszcze bujało bo cała elektrowniana pseudo obsada fachowców w gebie już trzęsie portkami.
raczej
raczej 26.11.2021, 00:36
A nie do roku 2040?
kupujcie świeczki
kupujcie świeczki 26.11.2021, 12:42
Do 2030 chcą to zrobić debile.
patison
patison 26.11.2021, 13:57
To elektrownia na kilka lat?
pseudo eko
pseudo eko 27.11.2021, 12:43
Kto to wie co tym eko świrom jeszcze do łba strzeli. Myślą, że węgiel wiatrakami zastąpią. Do średniowiecza nas cofną.
zb.t.
zb.t. 25.11.2021, 20:48
A dzisiejszej kronice szczecińskiej TVP3 rozmówca pani redaktor niestety nie pamiętam kto to był ,powiedział że musi być gaz (racja), a wiatraki i owszem, ale że nad morzem nie zawsze wieje .Pan od zagospodarowania międzyodrza też był brawo
Buk tak chciał
Buk tak chciał 25.11.2021, 20:46
Elektrownia zamiast emitować CO2 z gazu będzie wydzielać tlen i wodór z wody święconej za skromne co łaska
tyle
tyle 25.11.2021, 20:13
Jak z biskupem, to znaczy, że było godnie!
Jak
Jak 26.11.2021, 00:14
Z Biskupem godnie ?Z tym biskupem ? Chyba dobry żart.
toi
toi 26.11.2021, 05:55
do pięt mu nie siegasz inteligencja
biblista
biblista 26.11.2021, 00:22
Jak, nie sądź, a nie będziesz sądzony.
Tak
Tak 26.11.2021, 07:22
Prawdy niemożna zakłamać.
Czynny
Czynny 25.11.2021, 22:08
Czy ochrona pedofilii urosła już do godnych czynów?
alex
alex 25.11.2021, 19:42
Ciekawe ile dostał od pisowskich rządców PGE pan w różowej sukience za swoje czary mary ? XXI wiek , a Polską dalej rządzą pan i pleban !!
pawulon
pawulon 25.11.2021, 21:23
To nie piobolszewia zapłaciła czarodziejowi, to my wszyscy płacący rachunki za prąd zapłacimy za tę szopkę.
mały POLAK
mały POLAK 25.11.2021, 19:25
jestem ciekaw ile przytulił ten PIES co chroni pedofilów w SUTANNACH za pokropienie tych PSEUDO KATOLIKÓW
pawulon
pawulon 25.11.2021, 21:21
tradycyjnie CO LASKA (bez Ł)
zadowolony
zadowolony 25.11.2021, 19:19
I było tak dobrze, po chrześcijańsku.
Lop
Lop 25.11.2021, 18:50
A nie można było wmurować stępki promu pasarzerskiego lub kamienia z Ostrołęki za 1.5 mld.zł za jakieś czas dorzucę obwodnicę gryfina i milera z tablicą na 12 baniek.
pawulon
pawulon 25.11.2021, 17:44
Co robi ten przebieraniec z pomponem na śmiesznej czapce, wykonujący czary - mary?
Wg prawa Rzeczpospolita Polska nie jest krajem wyznaniowym, istnieje rozdzielność tronu i ołtarza, więc pytam się kto tego przestępcę kryjącego pedofili zaprasza na rozpoczęcie państwowej inwestycji?
Czarodzieja to sobie możecie zapraszać na rozpoczęcie budowy wychodka za stodołą, a nie publicznej inwestycji, za publiczne pieniądze.
Won z pisobolszewią i czarnym okupantem.
pavulon
pavulon 26.11.2021, 12:51
Możesz podać nazwisko tego księdza? Na pewno znasz skoro wyzywasz go od przestępców. Po drugie mieli ochotę to zaprosili.
łowca schizofreników
łowca schizofreników 26.11.2021, 12:57
Nie poda, on tylko leczy swoje chore urojenia.
Fakt
Fakt 25.11.2021, 20:08
Krył Dyrmana i in.
toi
toi 25.11.2021, 19:26
prokurator cię znajdzie za obrazę
pawulon
pawulon 25.11.2021, 21:19
Jestem do dyspozycji. Trzęsę się ze strachu i chyba dziś nie usnę.
Nigdy, przenigdy nie będę milczał w sytuacji, gdy dorosły ZWYRODNIALEC krzywdzi bezbronne dziecko, a drugi ZWYRODNIALEC go kryje.
NIGDY !!!!!!
pavulon
pavulon 26.11.2021, 12:48
Jeżeli masz informację o tym, że ten ksiądz ze zdjęcia krzywdził dzieci albo chroni kogoś kto to robił to idź na policję zamiast się tu pruć.
To była pedofilska grupa
To była pedofilska grupa 27.11.2021, 00:41
Śledztwo przeciwko ojcu Dyrmanowi po 20 latach umorzono z powodu przedawnienia.
łowca schizofreników
łowca schizofreników 26.11.2021, 12:58
Urojenia leczy się u psychiatry
Dzięki
Dzięki 25.11.2021, 17:30
Eus Deus Kosmateus i morele baks.
Byś
Byś 26.11.2021, 07:29
Zwyrodnialec który kryje pedofilów nie powinien być biskupem
dobra rada
dobra rada 26.11.2021, 10:42
Jesli znasz gdzieś taki przypadek to zgłoś do prokuratury. Nie próbuj tylko obrażac sugestiami.
psychiatra
psychiatra 26.11.2021, 12:47
Taa zna... Wie tyle, ile telewizja mu nakładła do łba.
Alleluja
Alleluja 25.11.2021, 17:26
Wypędzić Szatana nie zaszkodzi. Szanuje polityków co kropidła się nie boją. Amen
wy ***
wy *** 25.11.2021, 17:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Srau_on
Srau_on 25.11.2021, 16:52
O jest Mucha z wypierdkowa pod Gówninem... Banda pegerusów i pedederastów z kropidłem na czele! Dno dna dla rynsztokowej inteligencji! A ceny rosną i pną się do góry!
inflanty
inflanty 26.11.2021, 00:21
Człowieku opanuj się.! To,z e jest inflacja to nie powód do słownej agresji.
Nowy nick
Nowy nick 25.11.2021, 17:22
Mowa nienawisci zgłaszam
Srau_on
Srau_on 25.11.2021, 18:33
Pocałuj mnie w Dudę Bąkiewicza noworuski jełooopie z Gównińskiej Młodzieży Wszechruskiej! Zdzich Chlaj!
Sauron
Sauron 25.11.2021, 19:33
Ty czerwona zarazo odzywaj się komuchu
Srau_on
Srau_on 25.11.2021, 21:02
Idź lepiej sobie postój pod kościołem w Gówninie na placu baranina obrońco krzyża Rydzyka Kaczyńskiego ! To dostaniesz od czarnego gwałciciela dzieci prezent... w kakaowe oko! Po wszystkim napisz czy tym razem było tak jak zawsze a może żelu nowego użył!
do oszołoma
do oszołoma 26.11.2021, 12:46
To, że ciebie walili w pupsko nie znaczy, że każdy tak robił.
Nowy nick
Nowy nick 26.11.2021, 12:21
A ty idź na marsz l. G bt i tam chroń pedofilów w damskich sukienkach
odstaw leki jak pijesz
odstaw leki jak pijesz 25.11.2021, 17:15
A co? gul skacze?

Pozostałe