Zaginęło kilka dziewcząt. Trwają poszukiwania

  • 21.05.2022, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginęło kilka dziewcząt. Trwają poszukiwania Fot. Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze
Siedem nastolatek zaginęło dzisiaj 21 maja 2022 r. przed południem. Powiadomiono służby. Trwają poszukiwania.
Jeżeli ktoś coś widział, prosimy o kontakt pod nr 112 lub z nami 607 897 313. Prosimy o udostępnienie informacji - apelują strażacy z OSP w Moryniu.
 
Kilka dni temu, 13 maja także musiano organizować akcję poszukiwawczą. Wtedy w gminie Moryń późnym wieczorem zaginęło siedm dziewczynek w wieku od 12 do 17 lat. Wówczas nastolatki zostały znalezione w Przyjezierzu.
 
Mamy nadzieję, że i tym razem poszukiwania zakończą się powodzeniem.
 
 
Aktualizacja:
 
 
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

elvis
elvis 24.05.2022, 18:01
Policja kierowała całymi poszukiwaniami.
Olek
Olek 24.05.2022, 07:35
po co ich szukac ? skoro uciekaja ciagle to nara pa. niech idą są wolne :)
Dorota
Dorota 24.05.2022, 08:59
Bo to dzieci jednak są a dojrzali ludzie wiedzą co robić w takich wypadkach.
Pytom
Pytom 22.05.2022, 14:41
Czy w Moryniu jest jakiś łagier dla młodych Ukrainek ?
Dorota
Dorota 24.05.2022, 09:00
Sam twój zruszczony język mówi o pochodzeniu tego wpisu.
moryniak
moryniak 22.05.2022, 10:51
Niech się spieszą służby bo oby nie było za póżno bo do Berlina 80 km
sld  satanizm i  dewiacja    ha ah ah
sld satanizm i dewiacja ha ah ah 22.05.2022, 10:46
pytajcie darka wieczorka on zna wszystkich dewiantów w zach pom i nie tylko ha aha h
zgr-edo
zgr-edo 22.05.2022, 08:38
zaginięcie tylu nastolatek to bardzo niepokojąca informacja. Nie podano przyczyny oddalenia się z miejsca zamieszkania ani też informacji czy to czasem ucieczka przed katami, oprawcami, zboczeńcami . Kim są ich opiekunowie ? Dlaczego szukają ich tylko strażacy ochotnicy, a nie Policja ?
nie ściemniaj zgredzie
nie ściemniaj zgredzie 22.05.2022, 09:52
Skąd niby informacja, że nie szukała ich policja?
zgr-edo
zgr-edo 23.05.2022, 08:42
a jest tu w tekście jakaś informacja, że ich szukała. Temat nie aktualny, bo to Ukrainki i nie było najmniejszego sensu ich szukać skoro to już drugi raz ta ucieczka. Myślałem, że działa im się jakaś krzywda. Tylko 15% powierzchni na Ukrainie objęte jest działaniami wojny domowej między Rusinami. Dzieciaki powinny być odesłane do swojej ojczyzny jak się tu im nie podoba.
do zgredziałego trolla
do zgredziałego trolla 23.05.2022, 09:33
To mógł napisać tylko ruski troll od dezinformacji i siania putlerowskiej propagandy. Bombardują całą Ukrainę ale on kłamliwie powtarza ze 15 procent/ A co bomb zabrakło aby atakować cywilne cele? Jak zabraknie mięsa armatniego to i ciebie wyślą wyrobniku Putlera abyś na własnej skórze zobaczył swoją propagandę i mógł za nią polec.
zgr-edo
zgr-edo 24.05.2022, 09:54
spadaj ukraiński trolu na drzewo. Mam tak samo daleko w poszanowaniu Putina jak i Zełeńskiego i wszystkiego za wschodnią granicą. Poza tym ' ruski' to wszyscy na wschodzie piszący cyrylicą i wyznania prawosławnego, polskojęzyczny ukrze.
śmieję się z debila
śmieję się z debila 24.05.2022, 18:00
Nie kąsaj ręki która cię karmi czyli putlerowców :))))) Nawet dla niepoznaki nie rób tego zgr-edo. No chyba ze oficer prowadzący ci kazał :)))))))))))))
sld satanisci lubiacy dodopy a moze i pis pedofilia i satanizm ha ha ah…
sld satanisci lubiacy dodopy a moze i pis pedofilia i satanizm ha ha ah 22.05.2022, 08:37
moze kumple kozakiewicza je pilnuja ha ah ah i sławka ha ha ah i uciekaja przed wezem z jednym okiem ha ha ah kto wie co tam sie wyprawia ha ha ah
Moim zdaniem
Moim zdaniem 22.05.2022, 03:47
Tani, dobry towar daleko od kraju. Toż to złoto dla burdel mafii w Berlinie, Hamburgu a nawet Polsce. TO też dobry towar dla uchodźców arabskich na nałożnice, czy nawet żony. Nie macie tam wyobraźni ? Po co trzymacie kilkadziesiąt 12 do 17 letnich dziewczyn w jakimś łagrze, może wygodnym ale łagrze. Skąd tyle tam mercedesów za bramą ?
miejscowy
miejscowy 22.05.2022, 09:55
Moim zdaniem masz racje, że trzeba się martwić bo zagrożenia są duże. Nazwa łager ma złe syberyjskie skojarzenia. To raczej swego rodzaju getto i tu niestety należy upatrywać problemów. Najważniejsze jednak, żę dzieciaki się znalazły.
dino
dino 21.05.2022, 23:35
Jeszcze ich nie znaleźli a podobno pieszo się przemieszczają po okolicy. Dobrze się maskują smarkule.
Fan
Fan 21.05.2022, 23:25
Ktoś policzył jakie są koszta takiej akcji dla strażaków
Jaro
Jaro 22.05.2022, 07:57
Godz.pracy strażaka to min. 20 zł x8godz. Daje 160 zł przy 10 osobach to juź 1600 zł plus koszty paliwa ...to idzie w tysiące a yo już 2 raz taka akcja.
Zarabiają...
Zarabiają... 22.05.2022, 03:48
Też używają..
Ona46
Ona46 21.05.2022, 21:34
Złoić dobrze dup.ka to się odechce zabawy!
kto wie...
kto wie... 21.05.2022, 23:22
Może to nie zabawa a trauma?
grypsio
grypsio 21.05.2022, 20:48
Skoro to taka duża grupa to łatwo się znajdą bo rzucają się w oczy. No chyba ze się rozdzieliły.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 21.05.2022, 20:01
Niech wezwą czworonożnego policjanta to znajdzie je po nawęszeniu ubrań.
Morynianin
Morynianin 21.05.2022, 18:15
Może tak trochę dyscypliny bo to nie jest pierwszy raz a te smarkule zapowiadały że i tak będą uciekały albo należy się tam jakiś opiekun z prawdziwego zdarzenia
Rodzic
Rodzic 22.05.2022, 11:32
A może trzeba znakeźć przyczynę ucieczki? Jest tam wogóle psycholog? Może coś dzieje się poza naszą wiedzą i świadomością....
***** ***
***** *** 21.05.2022, 20:04
Moryniak jak już:-)
Nieznajoma
Nieznajoma 21.05.2022, 18:05
Coś chyba nie dobrego soe tam dzieje że tak uciekają dzieciaki
gdzie sa słóżby  ha ha ah  czy tez  rypią
gdzie sa słóżby ha ha ah czy tez rypią 22.05.2022, 10:28
tylko pis wie pedofilia i satanizm ha ha ah
Tak sądzę
Tak sądzę 21.05.2022, 18:01
Pewnie jutro na marszu w Gryfinie sie znajda
ja
ja 21.05.2022, 17:34
może problem jest większy, ale to trzeba by porozmawiać z pozostałymi
Ciekawe
Ciekawe 21.05.2022, 16:50
To ta sama 7 ?
wolta
wolta 21.05.2022, 16:31
Ciekawe czy to są te same dziewczyny.

Pozostałe