Poszukiwanie zaginionych dzieci zakończone

  • 22.05.2022, 10:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poszukiwanie zaginionych dzieci zakończone Fot. Chojeńska Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza
Prawie 30 osób uczestniczyło w akcji poszukiwawczej Grupa siedmiu dziewcząt w wieku od 12 do 17 lat zaginęła wczoraj przed południem w Moryniu.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Po wielu godzinach poszukiwań, przed północą zaginione dzieci zostały odnalezione.

W akcji uczestniczyli:

OSP MORYŃ

guad z OSP Trzcińsko-Zdrój
 
OSP Witnica
 
OSP STARE Objezierze
 
Policja Zachodniopomorska
 
Chojeńska Grupa Ratowniczo Poszukiwawcza
 
wolontariusze
 
O zaginięciu nastolatek informowaliśmy tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

raczej
raczej 25.05.2022, 10:21
Trzeba się cieszyć że wszystko się dobrze zakończyło
Dzięki
Dzięki 23.05.2022, 15:13
z tego co wiadomo to te dzieci znalazł patrol policji z komisariatu w Chojnie, dzięki funkcjusze:0
duże brawa dla nich
duże brawa dla nich 23.05.2022, 19:57
Brawo ten patrol policji!
oklaski
oklaski 22.05.2022, 20:17
Brawo poszukiwacze!
FajnieFajnie
FajnieFajnie 22.05.2022, 17:57
Panienki lubią atrakcje, kolejna akcja za grube tysiące, a my się dalej składajmy na ich utrzymanie i atrakcje, przecież takie biedne... Jak się tak bardzo tutaj nie podoba proszę bardzo, wywieźć pod granicę i niech idą gdzie chcą. Pomagać należy, ale tylko tym którzy to uszanują.
psycholog
psycholog 22.05.2022, 20:17
Nie wiesz co przeżyły więc nie oceniaj.
mix
mix 22.05.2022, 15:59
pojazdy osp w akcji poszukiwawczej koszty paliwa i amortyzacja plus obsługa. czas 10 godzin to gmina moryń pokryła koszty zabawy małolatów w chowanego (kolejny juz raz) kwotą ponad 6 tys. zł, ale ktoś o tym myśli...? zegar tyka
licz wszytko
licz wszytko 22.05.2022, 20:18
Policz jak do ciebie karetka przyjedzie.
Ytop
Ytop 23.05.2022, 17:14
Jeśli płacisz podatki i bezpieczenie to przyjazd masz zapewniony i bez kosztów.
Podatnik
Podatnik 22.05.2022, 12:46
Ile te akcje poszukiwawcze kosztowały gminę moryń? Ktoś to policzył
co tam jest za  patologia  w tym moryniu
co tam jest za patologia w tym moryniu 22.05.2022, 11:57
to te ukrainki z domu dziecka znowu syn tego je prowadzał cud ze nikt nie zginął ten moryń to miasto cudów
???
??? 22.05.2022, 20:18
Jaki syn?
ZrytaRita
ZrytaRita 22.05.2022, 11:46
No właśnie druga akcja, coś jest nie tak, może wysłać tam jakiegoś porządnego psychologa? A jak bardzo nie chcą tutaj być to znaleźć im inne miejsce. Może im się duże miasto albo Niemcy.
Knahulec
Knahulec 22.05.2022, 11:41
No to teraz dobra guma i solidne gumowanie zdyscyplinuje te pryszcze.
Sara
Sara 22.05.2022, 11:30
To już druga tego typu akcja. Trzeba się zastanowić jak poprawić nadzór nad grupą.
Pracodawca
Pracodawca 22.05.2022, 14:36
Nadzór? Te dorosłe panie trzeba do więzienia. Przecież one są w łagrze. Berlin czeka.

Pozostałe