Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragedia w Gryfinie. Nie żyje 46-latek

Do niezwykle dramatycznej sytuacji doszło dzisiaj 27 czerwca 2022 r. w Gryfinie. Około godz. 10 przy ul. Bolesława Chrobrego pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia i policja.
Tragedia w Gryfinie. Nie żyje 46-latek

Autor: Fot. dost.

- U mieszkańca Gryfina nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną. Niestety, pomimo wysiłków ratowników, nie udało się wznowić akcji serca. 46-latek zmarł - informuje nas Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia.

 

Tego samego dnia ok. godz. 18 doszło do kolejnego dramatu. Napisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47407,jej-serce-nagle-przestalo-bic



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Foka 28.12.2022 12:09
Chyba te szczepienia na covid- 19 takie żniwo zbierają wśród młodych ludzi.

cóż 02.07.2022 09:40
A mogło tej śmierci po prostu nie być.

Michał 30.06.2022 11:43
Kiedy pogrzeb?

Krzysztof 28.06.2022 17:34
Spoczywają w spokoju Adrian ??. Przyjaciel z pracy.

Szymon 28.06.2022 13:47
Sąsiad Spoczywaj w spokoju ?? wyrazy współczucia dla rodziny.

do niedowiarków 28.06.2022 11:27
Globalne ocieplenie jest faktem.

Doktor simson 28.06.2022 10:48
A to dopiero trzecia dawka od jesieni z czwarta lecimy

paszoł won 28.06.2022 14:04
podły ruski trollu...

Tadeusz 28.06.2022 10:16
Trzeba powiedzieć uczciwie - wiele osób robiło wszystko co tylko było w ich mocy, aby uratować jego życie. Niestety mimo starań, nie udało się.

Gddhjikkkllppop 27.06.2022 22:05
To nie mieszkaniec Gryfina a Baniewic, p. Adrian Wojtala.

Leszek 28.06.2022 00:48
Niech spoczywa w pokoju.

Grażyna 27.06.2022 17:14
Stary nie był. Mógł jeszcze pożyć. Świeć Panie nad jego duszą.

niestety 27.06.2022 17:10
Przy takiej temperaturze o tragedię nie trudno. Niektórzy zapominają o swoich dolegliwościach i myślą, że to zwykły dzień. A tu trzeba działać inaczej po prostu.

piguła 27.06.2022 17:14
Właśnie!

cóż 27.06.2022 17:50
Co racja to racja. Mio mądrego posłuchać. A niektórzy wszystkie mądrości już zjedli...

nie ma lekko 27.06.2022 17:06
Zasłabnięć trochę dziś ratownicy odnotowali.

Basia 27.06.2022 14:55
W takie upały trzeba o siebie szczególnie dbać, zwłaszcza nadciśnieniowcy i ci co mają nadwagę.

Nadciśnieniowiec 27.06.2022 20:33
W takie upały, Nadciśnieniowcy nie powinni brać tabletek na nadciśnienie, tylko co kilka minut pić wodę. W takie upały, tabletką na nadciśnienie jest sam UPAŁ. Tabletka + Upał może nadmiernie obniżyć ciśnienie !

znajoma 27.06.2022 14:53
Wyrazy współczucia dla rodziny.

A.. 27.06.2022 13:59
Nikt nie wspominał ze najpierw o życie tego Pana walczyl wlasciciel restauracji a potem strazacy. Na końcu bylo pogotowie..

B.. 27.06.2022 15:00
A... jak nikt? Przecież ty wspominasz.

ja 27.06.2022 15:32
zawsze na początku pomagają zwykli ludzie ale to potem pogotowie i strażacy są wymieniani jako Ci co ratowali życie. tak jest, było i już chyba zawsze będzie. Gdyby nikt nie pomagał to karetka przyjeżdzałaby jedynie po to żeby stwierdzić zgon, bo zanim by dojechali człowiek by umarł 13 razy

no tak 27.06.2022 17:06
ja, ja, jakby dobrze pomagali to karetka ni byłaby potrzebna.

do 17.06 - myśl, zanim coś napiszesz 27.06.2022 17:36
czyli idioto lepiej według ciebie nie pomagać, bo taki jak ty debil napisze "źle pomagali, bo umarł"? To zrozum, że GDY ZATRZYMAŁO MU SIĘ SERCE TO NIE MOŻNA BYŁO "źle pomagać" - bo po prostu gorzej być nie mogło...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: key Treść komentarza: Ta nowelizacja to milowy krok, ale kluczem do sukcesu będzie realna egzekucja. IJHARS od lat boryka się z brakami kadrowymi, a monitorowanie całego polskiego internetu, social mediów i małych partii importu wymaga potężnych zasobów ludzkich i technologicznych. Jeśli nie pójdą za tym fundusze na etaty dla kontrolerów, przepisy pozostaną martwą literą prawa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:27 Źródło komentarza: Fałszowanie żywności to teraz przestępstwo. Rząd wprowadza więzienie i surowe kary dla oszustów Autor komentarza: biedak przed a po ? Treść komentarza: Za tą betonozę jaką nam funduje seweryn dwie łużyckie by powstały ! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:26 Źródło komentarza: W powiecie gryfińskim wyborcy też wystawiają samorządowcom surowe oceny. Pretensje do samorządowców Autor komentarza: Davidkowa Treść komentarza: Jestem SZAlona, chciałam kupić ziemię pod inwestycje w okolicach Wełtynia, i cóż sie okazało, nie ma nic, większość widzialnego terenu zakupiła LOkalna wadza, znaczy się mają szmal i wiedzę to kupują Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:24 Źródło komentarza: W powiecie gryfińskim wyborcy też wystawiają samorządowcom surowe oceny. Pretensje do samorządowców Autor komentarza: Pandora Treść komentarza: Ta infantylna wymiana ciosów to woda na młyn dla radykałów. W Polsce decyzja Nawrockiego legitymizuje i nakręca nastroje antyukraińskie, z kolei na Ukrainie demonstracyjne odesłanie orderu przez Zełenskiego wzmacnia środowiska szowinistyczne, które od dawna budują tożsamość na resentymentach antypolskich. Obaj liderzy otworzyli puszkę Pandory. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 17:11 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama