Tragedia w Gryfinie. Nie żyje 46-latek

  • 27.06.2022, 11:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tragedia w Gryfinie. Nie żyje 46-latek Fot. dost.
Do niezwykle dramatycznej sytuacji doszło dzisiaj 27 czerwca 2022 r. w Gryfinie. Około godz. 10 przy ul. Bolesława Chrobrego pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia i policja.

- U mieszkańca Gryfina nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną. Niestety, pomimo wysiłków ratowników, nie udało się wznowić akcji serca. 46-latek zmarł - informuje nas Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy współczucia.

 

Tego samego dnia ok. godz. 18 doszło do kolejnego dramatu. Napisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47407,jej-serce-nagle-przestalo-bic

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cóż
cóż 02.07.2022, 09:40
A mogło tej śmierci po prostu nie być.
Michał
Michał 30.06.2022, 11:43
Kiedy pogrzeb?
Krzysztof
Krzysztof 28.06.2022, 17:34
Spoczywają w spokoju Adrian 😢😢. Przyjaciel z pracy.
Szymon
Szymon 28.06.2022, 13:47
Sąsiad Spoczywaj w spokoju 😥🥺 wyrazy współczucia dla rodziny.
do niedowiarków
do niedowiarków 28.06.2022, 11:27
Globalne ocieplenie jest faktem.
Doktor simson
Doktor simson 28.06.2022, 10:48
A to dopiero trzecia dawka od jesieni z czwarta lecimy
paszoł won
paszoł won 28.06.2022, 14:04
podły ruski trollu...
Tadeusz
Tadeusz 28.06.2022, 10:16
Trzeba powiedzieć uczciwie - wiele osób robiło wszystko co tylko było w ich mocy, aby uratować jego życie. Niestety mimo starań, nie udało się.
Gddhjikkkllppop
Gddhjikkkllppop 27.06.2022, 22:05
To nie mieszkaniec Gryfina a Baniewic, p. Adrian Wojtala.
Leszek
Leszek 28.06.2022, 00:48
Niech spoczywa w pokoju.
Grażyna
Grażyna 27.06.2022, 17:14
Stary nie był. Mógł jeszcze pożyć. Świeć Panie nad jego duszą.
niestety
niestety 27.06.2022, 17:10
Przy takiej temperaturze o tragedię nie trudno. Niektórzy zapominają o swoich dolegliwościach i myślą, że to zwykły dzień. A tu trzeba działać inaczej po prostu.
cóż
cóż 27.06.2022, 17:50
Co racja to racja. Mio mądrego posłuchać. A niektórzy wszystkie mądrości już zjedli...
piguła
piguła 27.06.2022, 17:14
Właśnie!
nie ma lekko
nie ma lekko 27.06.2022, 17:06
Zasłabnięć trochę dziś ratownicy odnotowali.
Basia
Basia 27.06.2022, 14:55
W takie upały trzeba o siebie szczególnie dbać, zwłaszcza nadciśnieniowcy i ci co mają nadwagę.
Nadciśnieniowiec
Nadciśnieniowiec 27.06.2022, 20:33
W takie upały, Nadciśnieniowcy nie powinni brać tabletek na nadciśnienie, tylko co kilka minut pić wodę.
W takie upały, tabletką na nadciśnienie jest sam UPAŁ.
Tabletka + Upał może nadmiernie obniżyć ciśnienie !
znajoma
znajoma 27.06.2022, 14:53
Wyrazy współczucia dla rodziny.
A..
A.. 27.06.2022, 13:59
Nikt nie wspominał ze najpierw o życie tego Pana walczyl wlasciciel restauracji a potem strazacy. Na końcu bylo pogotowie..
ja
ja 27.06.2022, 15:32
zawsze na początku pomagają zwykli ludzie ale to potem pogotowie i strażacy są wymieniani jako Ci co ratowali życie. tak jest, było i już chyba zawsze będzie. Gdyby nikt nie pomagał to karetka przyjeżdzałaby jedynie po to żeby stwierdzić zgon, bo zanim by dojechali człowiek by umarł 13 razy
no tak
no tak 27.06.2022, 17:06
ja, ja, jakby dobrze pomagali to karetka ni byłaby potrzebna.
do 17.06 - myśl, zanim coś napiszesz
do 17.06 - myśl, zanim coś napiszesz 27.06.2022, 17:36
czyli idioto lepiej według ciebie nie pomagać, bo taki jak ty debil napisze "źle pomagali, bo umarł"?
To zrozum, że GDY ZATRZYMAŁO MU SIĘ SERCE TO NIE MOŻNA BYŁO "źle pomagać" - bo po prostu gorzej być nie mogło...
B..
B.. 27.06.2022, 15:00
A... jak nikt? Przecież ty wspominasz.
Master
Master 27.06.2022, 12:58
Moze to przez te upały? Ja nke ruszam sie z domu.
po prostu
po prostu 27.06.2022, 14:59
Trzeba w miarę normalnie ale nieco zwolnić. Więcej wyobraźni.
Sąsiad
Sąsiad 27.06.2022, 12:57
A to nie ten *** ***??
Lemi
Lemi 27.06.2022, 14:58
Więcej szacunku dla zmarłych.
 .
. 27.06.2022, 12:17
Szkoda, że nie wspomnieliscie ile jechała karetka 😠
PP
PP 27.06.2022, 16:18
Jak mi powiesz skad jechala, to ci powiem ile jechala.
ryba
ryba 27.06.2022, 15:21
kolejność jest nastepująca: najpierw właściciel restauracji, po telefonie pojawili się po jakimś czasie strażacy, domniemam że standardowo nie było u nas karetki, potem przyjechała sanitarka z literą P czyli przewozówka bez lekarza, no i policja. W międzyczasie leciał też śmigłowiec, więc domniemam, że wylądował chyba na stadionie, bo karetka gdzieś pojechała i wróciła- pewno po lekarza do śmigłowca, bo po co w Gryfinie w karetce lekarz. Na koniec wielkie podziękowania dla przechodniów i strażaków, na których zawsze można liczyć, szkodę że bez happy endu, ale następnym razem może się uda. Pogotowie- bez komentarza, to kolejny taki wyczyn
nie wiń ręki, tylko głowę...
nie wiń ręki, tylko głowę... 27.06.2022, 17:38
Nie wiń pogotowia, że tak zorganizowano pisowskie ratownictwo...
JB
JB 27.06.2022, 14:54
Szkoda, że wiecej Gryfinian nie kończy studiów medycznych by móc wiecej karetek obstawić. Wtedy prawdopodobieństwo szybszego dotarcia byłoby wyższe. Wszyscy narzekają a mało kto sie porywa na zawód medyczny i potem zdziwienie, że nie ma komu w Gryfinie pracować. To wspolna odpowiedzialność nas wszystkich, którzy budujemy dzisiejszy lokalny świat.
Polak
Polak 27.06.2022, 20:14
Żeby być lekarzem to z mlekiem matki trzeba wyssać.A jak matka nie lekarz to co.
Taki mamy klimat
Taki mamy klimat 27.06.2022, 19:32
prawda jest taka, że większosc gryfinskich lekarzy wyjechała za granicę sama znam przynajmniej trzech
PiS raj
PiS raj 27.06.2022, 22:17
Szydło ich pogoniła bo nie chcieli swego czasu za 2 tys pracować..Ona ma w Brukseli lekarzy ,a nam pozostają zdrowaśki.
Ryba
Ryba 27.06.2022, 13:16
Przyjechała dawno po strażakach
Knagulec
Knagulec 27.06.2022, 11:52
Kto fiknął
Ola Boga
Ola Boga 27.06.2022, 12:05
Twoja stara
Knagulec
Knagulec 27.06.2022, 17:32
Twoja byla wtedy u mnie
Bożena
Bożena 27.06.2022, 11:52
Straszne! Może to przez te upały?

Pozostałe