Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 19:06
Reklama
Reklama

Rekordowa ilość wieńców dożynkowych. Trzeba było je wieźć na specjalnej platformie [FOTO, WIDEO]

Kilkanaście wieńców dożynkowych wypełniło miejsce przed ołtarzem w kościele, a potem plac przed sceną. Prawdopodobnie jest to dotychczasowy rekord w powiecie. Trzeba jednak pamiętać, że w kilku gminach dożynki jeszcze się odbędą.
Rekordowa ilość wieńców dożynkowych. Trzeba było je wieźć na specjalnej platformie [FOTO, WIDEO]

Święto plonów w Cedyni tradycyjnie rozpoczęło się mszą świętą w intencji rolników i w podziękowaniu za tegoroczne plony odprawioną przez ks. dziekana kan. Michała Kostrzewę. Po mszy św. korowód dożynkowy przy akompaniamencie zespołu Kalina z Dolic, udał się z wieńcami na plac dożynkowy przy amfiteatrze.

Poniżej film przedstawiający korowód dożynkowy w Cedyni.

Kliknij aby odtworzyć



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

robi 05.09.2022 07:41
Jak kaczor i jego banda to widzi to jak jest dobrze to potem rolnicy niech nie pyszczą że mają drogie nawozy itp

WIENIEC Z GÓR HA HA HA AH 05.09.2022 01:24
https://youtu.be/U-P1ICwgDc4 I GÓRALSKA NUTA

CUDACY HA HA AH 05.09.2022 01:17
CZEKAJA NA CUD ROZMNOŻENIA ZIARNA HA HA AH BEZ PRACY HA HA AH

ryba 04.09.2022 14:36
na to kasa jest , ale na węgiel wszyscy o zapomogę się zapisali. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że proboszcz złamanego centa na to dał

wieniec 04.09.2022 07:39
kilkanaście to znaczy tle???

chyba 04.09.2022 16:36
Tyle ilu apostołów.

Kudlata 04.09.2022 07:09
Knagulec z Ajwajem przybyli z eieńcami tak dorodnymi że ledwo w drzwi się mieścili. R.O.G.A.C.Z.E.

Knagulec 04.09.2022 14:38
Oooo szwagier wypełzł pozdrów starą od nas

Knagulec. 04.09.2022 19:55
Nie podszywaj się pod Knagulca frędzlu tępym scyzorykiem ochrzczony

Knagulec 04.09.2022 20:14
Pozdrów starą szwagier bylo po same kule

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MalwinaTreść komentarza: Polsat wie, co robi i dlatego wygrywa oglądalność! W Sylwestra liczy się dobra zabawa, a nie "edukacja" kulturalna. Mają Thomasa Andersa dla starszych, Górniak i Bajm dla tych "klasycznych" i cały wagon disco polo. Mieszanka jest idealna, aby zgarnąć 3 miliony widzów. Czysty pragmatyzm, a nie ambicje.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 18:09Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: tutejszyTreść komentarza: Tez przed telewizorem będę przełączał kanały.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 18:09Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: Prez. Janusz Malinowski mówi o równym takcie i wygodzie. Gdzie ta wygoda, skoro ostatni pociąg do Widuchowej, Chojny czy Mieszkowic odjeżdża o 20:35? Wieczorne wyjścia do kina czy lekarza w Szczecinie są teraz niemożliwe. Trudno to nazwać rozwojem siatki połączeń, jeśli omija się mieszkańców przygranicznych gmin!Data dodania komentarza: 14.12.2025, 18:08Źródło komentarza: PKP Intercity jedne połączenia likwiduje, ale więcej organizuje. Powiat gryfiński traciAutor komentarza: jaTreść komentarza: Ten Jarmark w Moryniu to już nasza coroczna tradycja. Koncert Orkiestry Ukulele był po prostu mistrzowski! Brawo dla organizatorów za taką energię i świąteczny klimat. 🎅🎄Data dodania komentarza: 14.12.2025, 18:07Źródło komentarza: Moryń rozbrzmiewał świąteczną magią. Zapamiętane dźwięki MOU i Ukubanditos
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama