Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kumulacja na Łużyckiej

Jeszcze w zeszłym tygodniu były dwa wykopy, a w tym już 4 – tak wygląda tranzytowa ul. Łużycka w Gryfinie w trakcie remontu sieci ciepłowniczej. Ale dziś dodatkowo w kilku miejscach blokowała przejazd firma, która montuje włazy do studzienek kanalizacyjnych. To zlecenie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Do tego jeżdżą ciężkie samochody na budowę Lidla. W pewnych godzinach korek jest niesamowity. I w środę będzie prawdopodobnie identyczna sytuacja.
Prace na Łużyckiej przebiegają niespiesznie. Wykonawca elektrownia Dolna Odra ma na to 9 dni. W tym czasie mieszkańcy Gryfina nie będą mieli ciepłej wody. Ciepłownicy zrobili dziury w asfalcie aby dostać się do rur. Barierki zawęziły ulicę Łużycką. I tak będzie co najmniej do 11 września.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama