Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 8 czerwca 2026 03:57
Reklama
Reklama
Reklama

Znamy zwycięskie Zuzie

Mamy sprawozdanie z widuchowskiej ZUZI. To prawdziwe święto piosenki, na które od 11 lat zjeżdżają się młodzi wykonawcy z północno-zachodniej Polski. W tym roku wystąpiło 29 uczestników z 10 miast w trzech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim i wielkopolskim (m.in. Ińska, Koszalina, Choszczna, Bogdańca, Szczecina, Budzynia).
Młodych artystów podzielono na dwie kategorie wiekowe 7 - 9 oraz 10 -12 lat. W każdej z nich jury przyznało wyróżnienia oraz miejsca od I do III. Skład panelu oceniającego: Małgorzata Wieland - pedagog wokalny Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczecinie, Dariusz Chmielewski - trener wokalny z Pałacu Młodzieży w Szczecinie oraz Piotr Ostrowski - pianista i kompozytor z Gryfina. Werdykt wygląda następująco:
 
kat. I:
miejsce 1: Nikola Żelisko (Ińsko)
miejsce 2: Karina Kujawa (Koszalin)
miejsce 3: Daria Zając (Szczecin)
wyróżnienia: Paulina Cholewa (Chojna), Anna Grabarczyk (Koszalin), Alicja Pawlak (Ińsko), Oliwia Juzyszyn (Nawodna)
 
 
kat. II:
miejsce 1: Oliwia Królikowska (Bogdaniec)
miejsce 2: Kamila Górna (Budzyń)
miejsce 3: Julia Zawadzka (Widuchowa)
wyróżnienia: Gabriela Chojnacka, Patrycja Pączkowska, Nicole Trębacz (Koszalin), Wiktoria Pałasz (Choszczno), Julita Tomoń (Ińsko), Julia Zielinkiewicz (Chojna)
 
Całkowity koszt finansowania imprezy wzięły na siebie Urząd Gminy w Widuchowej oraz Zespół Szkół w Widuchowej.  

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: anty_pet Treść komentarza: Założę się, że znowu jakiś inteligentny inaczej wyrzucił niedopałek papierosa z okna samochodu albo zostawił butelkę w lesie. Ludzie w ogóle nie myślą. przy takiej suszy chwila moment i mamy tragedię. Data dodania komentarza: 7.06.2026, 23:45 Źródło komentarza: Groźny pożar lasu. Ogień wybuchł niedaleko stacji paliw Autor komentarza: jak widać Treść komentarza: Burmistrz sam sobie nagrabił. Data dodania komentarza: 7.06.2026, 23:29 Źródło komentarza: Mieszkaniec nie odpuścił. Po miesiącach walki Rada Miejska uznała skargę na burmistrza za zasadną Autor komentarza: volf Treść komentarza: Warto też precyzyjnie rozróżnić, o jakich pojazdach mówimy, bo z artykułu jasno wynika, że taksówkarze czy kierowcy ciężarówek wiozący ludzi już teraz muszą uważać. Oni mogą dostać karę i tam nie ma miękkiej gry. Zwykli kierowcy osobówek mogą na razie odetchnąć, ale czuję, że te przepisy i tak wejdą w życie najdalej za kilka miesięcy, więc i tak warto się zaopatrzyć w coś porządnego z normą DIN. Data dodania komentarza: 7.06.2026, 23:25 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: sportsmen gryfiński Treść komentarza: Czekam na kolejne kroki Biura Rzecznika Praw Dziecka. Proponuję wysłać pilne pismo do organizatorów Biegów Gryfińskich – przecież dawanie medali tylko tym najszybszym na podium to czysta dyskryminacja osób z zadyszką i miłośników kanapy! A w szkołach zamiast ocen od 1 do 6 wprowadźmy skalę: „super”, „ekstra” i „wszyscy jesteście zwycięzcami”. Przynajmniej do czasu, aż te dzieci pójdą na pierwszą rozmowę o pracę, gdzie szef zamiast czerwonego paska pokaże im czerwone światło. Data dodania komentarza: 7.06.2026, 23:23 Źródło komentarza: Koniec darmowych lodów za czerwony pasek. Pismo urzędniczki wywołało burzę i reakcję ministry
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama