Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 17:59
Reklama
Reklama

Poszukiwania zaginionych – kobiety i mężczyzny

Nietypowe zadania dostali strażacy w minionym tygodniu. W minioną środę otrzymali zgłoszenie aby poszukiwać zaginioną kobietę, a potem zaginionego mężczyznę. Tego ostatniego mieszkańcy Strzelczyna zdążyli znaleźć sami. Finał poszukiwań kobiety był tragiczny (o sprawie informowaliśmy tego samego dnia).
Poszukiwania zaginionych – kobiety i mężczyzny

Autor: Straż Pożarna (arch.)

Tak, jak w przypadku niemal każdej śmierci, w takich okolicznościach sprawą zajmuje się prokuratura. Poniżej wszystkie wydarzenia, do których byli wzywani strażacy w minionym tygodniu.

 

21.11.2017

Swobnica – pożar sadzy w przewodzie kominowym;

Gryfino/ul.Kościelna – pożar śmieci w kontenerze;

 

22.11.2017

Borzym – pożar sadzy w przewodzie kominowym;

Banie – poszukiwania zaginionej kobiety;

Strzelczyn – poszukiwania zaginionego mężczyzny;

Mieszkowice/ul.Odrzańska – pożar altanki;

 

24.11.2017

Trzcińsko Zdrój – ściągnięcie kota z drzewa;

 

25.11.2017

Kołbacz – drzewo na drodze;

Mieszkowice/ul.Sienkiewicza – pożar sadzy w przewodzie kominowym, który spowodował rozprzestrzenienie na strop budynku;

 

26.11.2017

Nowe Objezierze – pompowanie wody z piwnicy po intensywnych opadach deszczu;

Lubanowo – pożar sadzy w przewodzie kominowym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wstyd miTreść komentarza: Wstyd! "Wystarczy skarga na ból pleców i 120 zł". I to ma być medycyna? To jest zalegalizowana dilerka w białych rękawiczkach. Lekarz, który wypisuje receptę na "Gorilla Glue" po 5 minutach rozmowy online (nawet z kamerką), nie różni się niczym od dealera na rogu, tylko płaci podatki. Jeśli to ma być lek, to niech będzie traktowane jak morfina, a nie jak cukierki w sklepie. Wstyd dla środowiska lekarskiego.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:25Źródło komentarza: Marihuana medyczna coraz bardziej popularna. Przepisy są bardziej surowe, ale prób ich obejścia nie brakujeAutor komentarza: śpiewak gryfińskiTreść komentarza: Po co Polakom Zenek i disco polo za 120 tysięcy, skoro za tę samą cenę mamy symbol zmian i światową gwiazdę? Cieszę się, że TVP w końcu poszła w jakość (Sting) zamiast w ilość (disco polo). Polsat wygrał rok temu, ale w tym roku Polacy pokażą, że chcą nowej, lepszej rozrywki, a nie biesiady z Thomasem Andersem.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: noTreść komentarza: Świetnie, że Pendolino pojedzie do Zakopanego, ale my w powiecie gryfińskim cofamy się do epoki furmanki! Mówicie o 555 połączeniach, a nam właśnie UBYŁO kluczowe połączenie Intercity, które dawało możliwość powrotu ze Szczecina po północy. Czy mniejsze ośrodki mają być "połączone ze światem" tylko w teorii?Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:22Źródło komentarza: PKP Intercity jedne połączenia likwiduje, ale więcej organizuje. Powiat gryfiński traciAutor komentarza: faktTreść komentarza: A my na uboczu.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:18Źródło komentarza: Nowa ekspresówka ze Szczecina. Rusza budowa pierwszych odcinków
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama