Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 02:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moja siostra – rzecz o depresji. W Gryfinie już w piątek

Depresja, to temat filmu szczecińskich filmowców - braci Pawła i Michała Kulików pt. "Moja siostra...". Paweł Kulik to reżyser tego filmu i autor scenariusza. Natomiast Michał Kulik (znany ostatnio z filmów o Cedyńskim Parku Krajobrazowym) zajął się produkcją. Główną rolę w filmie zagrała Eliza Hołubowska z Gryfina.
Moja siostra – rzecz o depresji. W Gryfinie już w piątek

Autor: fot. Kulik

Tancerka Eliza Hołubowska wcieliła się tutaj w rolę osoby zmagającej się z depresją. Paradokument nakręcony został w Gryfinie. W filmie wystąpi jeszcze aktorka Teatru Kana Bibianna Chimiak (gra siostrę głównej bohaterki), Brygida Małyska, Ewelina Tołyż oraz Michał Kuczyński.

Premiera filmu pt. "Moja siostra..." odbędzie się w piątek 19 stycznia 2018 o godzinie 18.10 w Gryfińskim Domu Kultury. Wstęp wolny. Projekcję filmu ma poprzedzić wykład na temat depresji dr Teresy Joanny Andrzejewskiej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama