Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:34
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wdrożenie e-ZLA

Dziś odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wicewojewody Marka Subocza na temat harmonogramu wdrażania e-ZLA, czyli elektronicznego zwolnienia lekarskiego.
Wdrożenie e-ZLA

Konferencja odbędzie się o godz. 10:00 w szczecińskiej siedzibie ZUS, przy ul. Matejki 22 (sala 115, II piętro).

W spotkaniu, oprócz wicewojewody wezmą udział:

Dariusz Ruczyński - dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ,

Marek Pogonowski - dyrektor Oddziału ZUS w Koszalinie

i Zbigniew Zalewski - dyrektor Oddziału ZUS w Szczecinie.

Piotr Pieleszek, centrum prasowe wojewody


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama