Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 09:07
Reklama
Reklama
Reklama

Czy dusza, czy ciało? – prowokacyjnie pyta „5. wymiar” [FOTO]

W sali moryńskiego Geoparku w sobotę 12 maja 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie już XI wystawy grupy plastycznej „5. wymiar”, którą tworzą członkowie Klubu Dorosłego Człowieka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Na wystawie zatytułowanej „Czy dusza, czy ciało?” zaprezentowano szkice, obrazy olejne i akrylowe.
Czy dusza, czy ciało? – prowokacyjnie pyta „5. wymiar” [FOTO]

Autor: fot. MOK Moryń

Wernisaż uświetnił występ taneczny Wanesy Gajowej, uczennicy kl. VII SP w Moryniu.

Atrakcją wieczoru był pokaz tworzenia dzieła sztuki zaprezentowany na scenie przez członków grupy. W efekcie procesu twórczego powstał portret pt. „Dama”.

Wystawę można oglądać jeszcze przez tydzień w godzinach otwarcia Geoparku.

 

Jadwiga Fragstein-Niemsdorff

Klub Dorosłego Człowieka



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MS Treść komentarza: To pokazuje szerszy problem z mediami społecznościowymi – ktoś wrzucił info o rozporządzeniu, nie doczytał, że to dopiero etap uzgodnień, i poszła lawina. Z prawnego punktu widzenia Ministerstwo musiało zareagować, bo kierowcy zaczęli szturmować stacje benzynowe. Dobrze, że artykuł przypomina o tej najważniejszej kwestii: nawet bez mandatu, obowiązek udzielenia pomocy ofiarom wypadku i tak na nas ciąży, więc apteczka to po prostu rozsądek, a nie przymus. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: Wacek Treść komentarza: Polecam mieć w samochodzie. Mnie się przydała. Dla innego kierowcy... Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: sercowy Treść komentarza: Po tym meczu lekarz przepisał mi melisę w wiadrze. Maja, błagam, w finale wygraj w dwóch szybkich setach, bo mój kardiolog nie zarobi na wakacje! Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:04 Źródło komentarza: Niesamowity sukces i historyczny awans Polki w Paryżu. Maja Chwalińska z rekordem w Roland Garros Autor komentarza: MN Treść komentarza: Oby tylko te farmy wiatrowe i fotowoltaika dały nowe miejsca pracy po zamknięciu starych bloków. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 08:50 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama