Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 14:19
Reklama
Reklama

Duże zainteresowanie lekarzy „Białą sobotą”

W Zachodniopomorskiem aż 262 lekarzy, a w całym kraju 2036, odwiedziło w ostatnią sobotę, 19 maja, placówki ZUS.
Duże zainteresowanie lekarzy „Białą sobotą”

Przez cztery godziny, od 9:00 do 13:00, pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych służyli radą i pomocą w sprawach dotyczących e-zwolnień. Specjaliści ZUS zakładali lekarzom profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, który jest niezbędny do wystawiania elektronicznych zwolnień. Pomagali też pobrać specjalny certyfikat elektroniczny do podpisywania e-ZLA.

Największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przetestowania systemu wystawiania elektronicznych zwolnień. Krok po kroku lekarze mogli przejść cały proces. A w razie potrzeby pracownicy Zakładu służyli pomocą. Wiele osób skorzystało również ze szkolenia specjalnie przygotowanego na potrzeby „Białej soboty dla lekarzy”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: moim zdaniemTreść komentarza: głupie ankiety - jedno to pytania, drugie rzeczywistość - niby wiedzą, co jest zagrożeniem - ale wciąż zachowują się ryzykownie. A w szkole nie chodzi wcale o to, żeby uczyć "tego, co jest modne w tym momencie" - tylko podstaw, które pozwolą reagować na wiele wyzwań życia. Zresztą - nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak rozwinie się świat (ALBO SIĘ "ZWINIE") w najbliższych latach - więc czy wiedza o dzisiejszej sztucznej inteligencji nie będzie już przestarzała, zanim uczniowie skończą szkołę...Data dodania komentarza: 28.04.2026, 13:11Źródło komentarza: Rewolucja AI w szkołach. Dlaczego uczniowie wolą płatne kursy od zajęć lekcyjnychAutor komentarza: BBCTreść komentarza: Wywiadówki sa rzadko a tu trzeba reagowac na bieżąco. Może wprowadzić zasadę,że beda presyłane na prośbę mailową z klauzulą poufności więc bedzie wiadomo kto o to prosiłData dodania komentarza: 28.04.2026, 12:46Źródło komentarza: Afera o klasówki w szkołach. Czy nauczyciel może zabronić rodzicom zabierania sprawdzianów do domuAutor komentarza: krossTreść komentarza: Zadzieram kiecę i lecęData dodania komentarza: 28.04.2026, 12:17Źródło komentarza: Patriotyczny marsz przez historię. Zapraszają na Rajd Pamięci Podziemia NarodowegoAutor komentarza: KuchniaTreść komentarza: Lepiej w spokoju.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 11:59Źródło komentarza: Śmierć gasi światło życia, ale nigdy nie gasi światła miłości
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama