Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 19:50
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ukradł komórkę prosto z samochodu

Uważajmy gdzie zostawiamy swoje telefony komórkowe. Wystarczy chwila nieuwagi. W Gryfinie 54-letni mężczyzna zostawił komórkę w samochodzie. Auto było nie zamknięte. Gdy wrócił telefonu marki Uhans już nie było.
Ukradł komórkę prosto z samochodu

Do zdarzenia doszło na ul. Piastów w Gryfinie 23 września 2018 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama