Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 kwietnia 2026 11:33
Reklama
Reklama

Sto przysiadów dla Ani Szczudlińskiej. Zapraszamy na charytatywny trening

Gryfińscy trenerzy serdecznie zapraszają 13 października 2018 r. do Szkoly Podstawowej nr 2 w Gryfinie. Organizowany jest tam charytatywny trening dla Ani Szczudlińskiej
Sto przysiadów dla Ani Szczudlińskiej. Zapraszamy na charytatywny trening

Autor: fot. dost.

Zbiórka do puszek przeznaczona jest dla Anny Szczudlińskiej - fajterki, która codziennie robi mnóstwo przysiadów po to aby stanąć na nogi. Jej marzeniem jest utopić wozek w morzu.
Bądźcie z nami i pomóżcie Ani uzbierać pieniądze na potrzebną rehabilitację oraz sprzet, ktory pomoże jej stanąć na nogi.
 
Plan imprezy ?
11:00 Oficjalne otwarcie
11:00 - 11:40 HIIT + wzmocnienie brzucha Joanna Szczupak
11:50 - 12:30 Zumba Paulina Radke
12:40 - 13:20 Tabata Beata Kowalkowska
13:30 - 14:10 Trening funkcjonalny Gabriela Wojciechowska
14:15- 14:30 Streching
14:30 Zakonczenie imprezy
 
Dodatkowo: kiermasz z ciastami, zdrowe koktajle, kącik dla dzieci z animatorem


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DROGOWIEC IGRYFIŃSKITreść komentarza: MALDROBUD W OKOLICACH 2006-07 ROKU REMONTOWAŁ SPORĄ CZĘŚĆ KRAJOWEJ TRÓJKI W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM I DO DZIŚ TRZYMA SIĘ ONA NIEŹLE. BARDZIEJ BYM SIĘ OBAWIAŁ O ZAKRES ZLECONYCH ROBÓT, BO JEŚLI BĘDZIE BEZ WYMIANY PODBUDOWY NA TEJ „DODANEJ” SZEROKOŚCI ASFALTU, TO ZNOWU BĘDZIE SIĘ TO ROZPIERNICZAĆ I OSIADAĆ. MAM TEŻ NADZIEJĘ, ŻE USUNĄ WYPYCHAJĄCE JEZDNIĘ KORZENIE W KILKUNASTU MIEJSCACH, BO TWORZYŁY SIĘ TAKIE WYBOJE.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 11:17Źródło komentarza: Ruszył remont drogi Mieszkowice – Macierz: Kierowcy, noga z gazu i oczy dookoła głowy!Autor komentarza: KKTreść komentarza: Kiedy to kumoterstwo się skończy w tym starostwie szkoda gadaćData dodania komentarza: 23.04.2026, 11:14Źródło komentarza: Wielkie zmiany w powiecie gryfińskim. Roman Michalski nowym wicestarostą i roszady w zarządzieAutor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: Co oni tam uprawiają w tym Sitnie pyr pyr że zasadniczo tak to mocno kopie w te puste łepetyny pyr pyr pyr?Data dodania komentarza: 23.04.2026, 11:06Źródło komentarza: Dziecko zakładnikiem agresywnej narkomanki? Dramatyczny apel ojca o ratunek dla 5-letniego MaksymilianaAutor komentarza: EdekTreść komentarza: Hahahaha to kierowcy sa zagrozeniem dla siebie i ich predkosc prowadzenia pojazdow Drzewa same nie zabijajaData dodania komentarza: 23.04.2026, 11:06Źródło komentarza: Ruszył remont drogi Mieszkowice – Macierz: Kierowcy, noga z gazu i oczy dookoła głowy!
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama