Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 13:16
Reklama
Reklama
Reklama

Atrakcją zagroda mikołaja i renifery

Kiermasz świąteczny przez kilka godzin gościł dziś 9 grudnia 2018 r. w Chojnie. Zaprezentowały się stoiska rękodzielnicze z ozdobami świątecznymi: stroikami, gwiazdkami, lampionami, kartkami, ciastem, tradycyjnymi potrawami, pamiątkami i upominkami.
Atrakcją zagroda mikołaja i renifery

Ponadto na scenie występowali mali artyści z Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie oraz ci, którzy pracują pod okiem instruktorów w Centrum Kultury. Jedną z atrakcji była zagroda mikołaja i jego reniferów.

Kiermasz organizowany był w tym roku pod nazwą "Mikołajki i Jarmark Świąteczny". Organizatorem imprezy było Centrum Kultury w Chojnie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

JanOrien 26.04.2020 14:14
Komentarz usunięty

JanOrien 22.03.2020 19:13
Komentarz usunięty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Juzik Treść komentarza: Piszcie piszcie ludziska co wlewacie w ryło w te czerwcówke piszcie piszcie ludziska błagam was na kolanach błagam błagam błagam piszcie bbbbbłłłłłłlaaaaaaaaaaaaggggggggggggggaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm Data dodania komentarza: 6.06.2026, 13:07 Źródło komentarza: Czerwcówka 2026 w pełni. Polacy stawiają na tańsze i krótsze wyjazdy blisko domu Autor komentarza: Petrus Treść komentarza: Trend na staycation akurat bardzo mnie cieszy i to nie tylko ze względów finansowych. Wreszcie zaczynamy doceniać własne województwa i lokalne agroturystyki, zamiast ślepo gnać do Zakopanego, żeby postać w kolejce na Gubałówkę. Dwie godziny drogi od domu to idealny dystans, żeby nie zmęczyć się samą podróżą i faktycznie wypocząć przez te kilka dni. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 13:05 Źródło komentarza: Czerwcówka 2026 w pełni. Polacy stawiają na tańsze i krótsze wyjazdy blisko domu Autor komentarza: nie polecam Treść komentarza: Mazury w tym roku cenowo to kosmos... Dobrze, że chociaż pogoda dopisała, to na łódce idzie wytrzymać. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Czerwcówka 2026 w pełni. Polacy stawiają na tańsze i krótsze wyjazdy blisko domu Autor komentarza: cytat2 Treść komentarza: W trend wzrostu zapotrzebowania na infrastrukturę gazową wpisuje się Polska. W transformacji polskiego systemu energetycznego gaz ziemny uznawany jest za paliwo przejściowe. W perspektywie najbliższych 10-15 lat będzie ono zastępowało węgiel mający znacznie wyższy poziom emisji CO2 niż gaz. Moc zainstalowana elektrowni gazowych w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym wynosi już ponad 6 GW (6 miliardów watów), a kolejne 6,9 GW jest trakcie w realizacji. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 12:56 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama