Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 10:23
Reklama
Reklama
Reklama

Przekazali teren pod przebudowę drogi [FOTO, WIDEO]

Jeszcze w tym miesiącu Maldrobud ruszy z przebudową drogi. Dziś 9 maja 2019 r. w pobliżu przejazdu kolejowego w Krzywinie odbyło się spotkanie z udziałem marszałka, władz powiatu, gminy i wykonawcy. Wszystko to w miejscu zakończenia pierwszego etapu inwestycji i rozpoczęciu drugiego.
Przekazali teren pod przebudowę drogi [FOTO, WIDEO]

To zapowiedź przebudowy przejścia drogi wojewódzkiej nr 122 przez Krzywin (gm. Widuchowa). Symbolicznie firma Maldrobud przejęła plac budowy. Prace obejmą odcinek w terenie zabudowanym między początkiem miejscowości od strony Krajnika Dolnego do przejazdu kolejowego w Krzywinie, a także odcinek w kierunku miejscowości Kłodowo.

Oto co o inwestycji powiedział marszałek Olgierd Geblewicz:

Kliknij aby odtworzyć

 

Michał Żuber, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie:

Kliknij aby odtworzyć

 

Ewa Dudar, dziś wicestarosta, jeszcze kilka miesięcy temu popierała inwestycję jako radna w sejmiku:

Kliknij aby odtworzyć

 

Radny sejmiku wojewódzkiego Artur Nycz i Jadwiga Mazur, sołtys Krzywina:

Kliknij aby odtworzyć

 

Wykonawca - Łukasz Malinowicz z Maldrobudu:

Kliknij aby odtworzyć



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Kto zarabia to zarabia pyr pyr ale jeszcze są tacy co tracą zamiast zarabiać. Zasadniczo są biznesy że szop pracz wlezie albo kuna i spustoszenie zrobi pyr pyr a są też biznesy że zamiast klienta po kwiaty to tylko gołębie przylatują nasrać pyr pyr pyr Data dodania komentarza: 6.06.2026, 10:06 Źródło komentarza: Sprawdź ile zarabia się w Polsce. Nowe dane GUS ujawniają wielkie dysproporcje w pensjach Autor komentarza: do propagandysty Treść komentarza: Z ciebie geograf jak z koziej dupy trąbka. Jeśli chcesz patrzeć na statystyki to trzeba to robić całościowo. Owszem wydobycie węgla rośnie, ale dużo bardziej róźnie produkcja energii zielonej. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 10:03 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026 Autor komentarza: lu cyfer 13*52 676 Treść komentarza: teraz mamy najnowsze elektrofiltry w yewropie ha ha ah yewreje zamontowali dymu nawet nie widać ha ha ah Data dodania komentarza: 6.06.2026, 10:01 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026 Autor komentarza: spec Treść komentarza: Prezes Tauronu słusznie zauważył na kongresie, że ludzie chcą zielonej energii, bo OZE jest najtańsze, ale sieć musi działać 24/7. Nowe Czarnowo staje się takim modelowym przykładem racjonalnej transformacji. Łączenie gazu z wiatrakami daje stabilność, której przemysł tak bardzo potrzebuje. Dobrze, że u nas to ruszyło. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:59 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama