Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 09:28
Reklama
Reklama
Reklama

Rozbroją tykającą bombę [WIDEO]

Burmistrz na ostatniej seji oznajmił, jakie obecnie są priorytety inwestycyjne w gminie. Wymienił dwa: termomodernizację szkoły oraz budowę drogi rowerowej.
Rozbroją tykającą bombę [WIDEO]

Z uwagi na duży koszt obu przedsięwzięć, ich realizacja będzie odpowiednio zaplanowana.

Jeszcze w 2019 r. zakończone zostanie przygotowywanie dokumentacji na termomodernizację Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni. W przyszłym roku rozpocznie się remont.

- To tykająca bomba na wzgórzu - odniósł się do stanu technicznego budynku szkoły burmistrz Adam Zarzycki.

Na nagraniu przedstawiamy pełną wypowiedź burmistrza Cedyni zaprezentowaną na sesji Rady Miejskiej 18 lipca 2019 r. na temat obu priorytetowych inwestycji:

Kliknij aby odtworzyć



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MS Treść komentarza: To pokazuje szerszy problem z mediami społecznościowymi – ktoś wrzucił info o rozporządzeniu, nie doczytał, że to dopiero etap uzgodnień, i poszła lawina. Z prawnego punktu widzenia Ministerstwo musiało zareagować, bo kierowcy zaczęli szturmować stacje benzynowe. Dobrze, że artykuł przypomina o tej najważniejszej kwestii: nawet bez mandatu, obowiązek udzielenia pomocy ofiarom wypadku i tak na nas ciąży, więc apteczka to po prostu rozsądek, a nie przymus. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: Wacek Treść komentarza: Polecam mieć w samochodzie. Mnie się przydała. Dla innego kierowcy... Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Apteczka w samochodzie od 1 czerwca – czy jest obowiązkowa i co na to Ministerstwo Infrastruktury Autor komentarza: sercowy Treść komentarza: Po tym meczu lekarz przepisał mi melisę w wiadrze. Maja, błagam, w finale wygraj w dwóch szybkich setach, bo mój kardiolog nie zarobi na wakacje! Data dodania komentarza: 6.06.2026, 09:04 Źródło komentarza: Niesamowity sukces i historyczny awans Polki w Paryżu. Maja Chwalińska z rekordem w Roland Garros Autor komentarza: MN Treść komentarza: Oby tylko te farmy wiatrowe i fotowoltaika dały nowe miejsca pracy po zamknięciu starych bloków. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 08:50 Źródło komentarza: Lokalny wymiar wielkiej gry. Nowe Czarnowo na froncie transformacji EKF 2026
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama