Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 17:31
Reklama
Reklama

Pomagamy Sarze Łukawskiej, która przeszła poważną operację

W imieniu Sary Łukawskiej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom, którzy wspierają i pomagają chorej. Są to osoby nam znane, ale również anonimowi darczyńcy. Informujemy Państwa, że Sara ma już wszczepiony stymulator bólu. Zabieg odbył się dnia 26 sierpnia tego roku w Bydgoszczy. Wolontariuszka czuje się już trochę lepiej, a pod koniec września jedzie na badania kontrolne i rozpocznie rehabilitację.
Pomagamy Sarze Łukawskiej, która przeszła poważną operację
Pięknie dziękujemy Danielowi, Maćkowi oraz Marcinowi za przekazany dnia 17 września nowy laptop, zakupiony i przywieziony przez nich z Anglii.
Wdzięczni jesteśmy mediom za współpracę i przedstawienie problemu Sary.
Zbiórka środków nadal trwa, dlatego też prosimy o dalszą pomoc. Link do strony: https://zrzutka.pl/rn7s7t. "
- gryfińskie wolontariuszki
Alicja Przepiórka
 
O pani Sarze Łukawskiej pisaliśmy tu:
 
oraz tu:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wstyd miTreść komentarza: Wstyd! "Wystarczy skarga na ból pleców i 120 zł". I to ma być medycyna? To jest zalegalizowana dilerka w białych rękawiczkach. Lekarz, który wypisuje receptę na "Gorilla Glue" po 5 minutach rozmowy online (nawet z kamerką), nie różni się niczym od dealera na rogu, tylko płaci podatki. Jeśli to ma być lek, to niech będzie traktowane jak morfina, a nie jak cukierki w sklepie. Wstyd dla środowiska lekarskiego.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:25Źródło komentarza: Marihuana medyczna coraz bardziej popularna. Przepisy są bardziej surowe, ale prób ich obejścia nie brakujeAutor komentarza: śpiewak gryfińskiTreść komentarza: Po co Polakom Zenek i disco polo za 120 tysięcy, skoro za tę samą cenę mamy symbol zmian i światową gwiazdę? Cieszę się, że TVP w końcu poszła w jakość (Sting) zamiast w ilość (disco polo). Polsat wygrał rok temu, ale w tym roku Polacy pokażą, że chcą nowej, lepszej rozrywki, a nie biesiady z Thomasem Andersem.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: noTreść komentarza: Świetnie, że Pendolino pojedzie do Zakopanego, ale my w powiecie gryfińskim cofamy się do epoki furmanki! Mówicie o 555 połączeniach, a nam właśnie UBYŁO kluczowe połączenie Intercity, które dawało możliwość powrotu ze Szczecina po północy. Czy mniejsze ośrodki mają być "połączone ze światem" tylko w teorii?Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:22Źródło komentarza: PKP Intercity jedne połączenia likwiduje, ale więcej organizuje. Powiat gryfiński traciAutor komentarza: faktTreść komentarza: A my na uboczu.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 17:18Źródło komentarza: Nowa ekspresówka ze Szczecina. Rusza budowa pierwszych odcinków
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama