Zapraszamy na krótką relację filmową z wręczenia stypendiów nagrodzonym uczniom oraz nagrody starosty gryfińskiego dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie nagrodzono 10 uczniów, w tym 1 absolwentkę:
- Piotra Pośniaka,
- Gracjana Jasnosa,
- Nikolę Hołotę,
- Huberta Kwietnia,
- Oliwię Suger,
- Wiktorię Wiergowską,
- Oskara Klęczara,
- Kamila Bielaka,
- Dawida Piotrowskiego oraz absolwentkę LO:
- Natalię Bylewską.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie nagrodzono 7 uczniów, w tym 1 absolwentkę:
- Julię Gorzkiewicz,
- Martynę Węgrzyńską,
- Ninę Kłopotek,
- Laurę Inglot,
- Michalinę Urbanek,
- Nikodema Mroza (za szczególne osiągnięcia sportowe) oraz absolwentkę LO:
- Martę Narożańską.
W I Liceum Ogólnokształcącym im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie nagrodzono 32 uczniów, w tym 15 absolwentów:
- Wiktorię Budny,
- Wiktorię Drelinkiewicz,
- Paulinę Drożdżewską,
- Mateusza Filutowskiego,
- Izabelę Glonek,
- Paulinę Grabowską,
- Aleksandrę Gugę,
- Hannę Lubowicką,
- Paulinę Micał,
- Maję Młodawską,
- Julię Musielak,
- Wiktorię Puchalską,
- Wojciecha Rzeczyckiego,
- Karolinę Smolińską,
- Martynę Sowę,
- Martynę Sozańską,
- Jakuba Zapałę oraz absolwentów:
- Aleksandrę Bogdanowicz,
- Aleksandrę Kołtek,
- Magdalenę Łuczak,
- Oliwię Micał,
- Maksymiliana Mitrowskiego,
- Marię Nazar,
- Nikolę Ruszczycką,
- Wiktorię Senko,
- Karolinę Staruk,
- Alicję Stelmach,
- Paulinę Swacha,
- Roxanę Thiefs,
- Martę Tomaszewską,
- Katarzynę Urbańską,
- Katarzynę Zacharewicz.
Nagrodzeni nauczyciele:
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie nagrodę otrzymali:
- Adriana Salamończyk – dyrektor zespołu,
- Agnieszka Bylewska – wicedyrektor, nauczyciel fizyki i chemii,
- Małgorzata Limanówka – wicedyrektor, padagog szkolny.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie nagrodę otrzymali:
- Maciej Puzik – dyrektor,
- Urszula Wojtowicz – nauczyciel języka niemieckiego,
- Aleksandra Domańska – nauczyciel języka polskiego.
W I Liceum Ogólnokształcącym w Gryfinie nagrodę otrzymali:
- Sławomir Głuszak – dyrektor,
- Anna Bednarczyk – nauczyciel języka polskiego.
W Specjalnym Ośrodku szkolno-Wychowawczym w Chojnie nagrodę otrzymali:
- Edward Piotrowski – dyrektor,
- Bernarda Pasek-Macyszyn – pedagog.
W Zespole Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie nagrodę otrzymała:
- Justyna Chmielewska – wicedyrektor.
W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gryfinie nagrodę otrzymali:
- Jolanta Majewska – dyrektor,
- Anna Kwaśniak – pedagog w filii w Chojnie.
Napisz komentarz
Komentarze