Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 24 lutego 2026 17:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jechał pijany, ale nie tylko dlatego ukarali go policjanci

Podwójną wpadkę zaliczył 45-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego. Mimo, że już niedawno był na Grunwaldzkiej, to ponownie stanie przed Sądem Rejonowym w Gryfinie po raz kolejny. Tym razem nie tylko za to, że jechał pijany (miał 0,78 promila alkoholu we krwi).
Jechał pijany, ale nie tylko dlatego ukarali go policjanci

-W miejscowości Pacholęta policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Volkswagen ujawnili, że 45 letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości tj. 0.37 mg/l - informuje nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. -Ponadto w toku dalszych czynności służbowych okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie – dodaje oficer prasowy.

Sprawa 45-latka zostanie skierowana ponownie do Sądu Rejonowego w Gryfinie. Do zatrzymania doszło w poniedziałek 9 listopada 2020 r. ok godz. 15.25.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Okoń 11.11.2020 08:52
Wacek go zagonił

Hirek 10.11.2020 16:49
Straszne.

Knagulec 10.11.2020 16:29
Komentarz zablokowany

skoro go ukarali 10.11.2020 15:57
A ile dostał tego mandatu?

nieprawdopodobne 10.11.2020 15:48
Z godziny zatrzymania wynika, że jechał z pracy. Gdzie ten dzban pracuje, że tak chleją?

Knagulec 10.11.2020 17:43
Komentarz zablokowany

Jeździ lupo to 10.11.2020 21:01
W Biedronce pracuje

no nie 10.11.2020 21:44
Czyli co, cisną w sklepie?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LidkaTreść komentarza: Raczej pomoże się zgłosić co zlikwiduje problem.Data dodania komentarza: 24.02.2026, 16:54Źródło komentarza: Przemocowcy domowi znęcali się nad matką i żoną. Szokujące kulisy zatrzymań i zdecydowana reakcja prokuratoraAutor komentarza: cierpliwość kiedyś się kończyTreść komentarza: Kiedy policja zajmie się tą bandą z namiotu ?Data dodania komentarza: 24.02.2026, 16:52Źródło komentarza: Ograniczenie wolności dla Gryfinian. Konsekwencje za incydent na nabrzeżu i przy granicyAutor komentarza: superTreść komentarza: Brawo śledczy!Data dodania komentarza: 24.02.2026, 16:50Źródło komentarza: Finał śledztwa w Gryfinie: Samozwańczy strażnicy przed gryfińskim sądem za groźby i naruszenie nietykalnościAutor komentarza: znam sprawęTreść komentarza: Problem miliardowych długów czynszowych to klasyczny przykład niezamierzonych skutków legislacji. Intencją ustawodawcy przy ochronie płacy minimalnej przed egzekucją było zapewnienie dłużnikowi minimum egzystencjalnego. Jednak gwałtowny wzrost wynagrodzenia minimalnego w ostatnich latach stworzył lukę, którą sprawnie wykorzystują „profesjonalni dłużnicy” w wieku 40-50 lat. Statystyki przytoczone przez Związek Miast Polskich obalają mit o biednym emerycie – najstarsze pokolenie, wychowane w etosie rzetelności, traktuje czynsz jako priorytet. Tymczasem grupa w wieku produkcyjnym dostrzegła, że przy zarobkach na poziomie najniższej krajowej są de facto „nieściągalni”. Proponowana zmiana – umożliwienie potrącenia 25% z pensji minimalnej – wydaje się racjonalnym kompromisem. Pozostawienie kwoty ok. 2800 zł netto nadal chroni przed ubóstwem, a jednocześnie przywraca elementarną sprawiedliwość społeczną wobec tych, którzy pracują i płacą regularnie.Data dodania komentarza: 24.02.2026, 16:50Źródło komentarza: Miliardowy dług czynszowy. Samorządy żądają zmian w prawie, by ścigać nieuczciwych lokatorów!
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama