Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 11:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwsze sensoryczne warsztaty Raniutto w nowym roku

W najbliższą sobotę 16 stycznia o godzinie 11:00 wracamy z warsztatami Raniutto Sensorki. W tym roku, dzięki muzyce i zabawie, jeszcze bardziej wpłyniemy na zmysły maluchów. Będziemy smakować, dotykać, wąchać, oglądać, a przede wszystkim słuchać muzyki.
Pierwsze sensoryczne warsztaty Raniutto w nowym roku

Sobotnie warsztaty w foyer Filharmonii zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem Szczecinian. Kiedy byliśmy zmuszeni przenieść warsztaty do sieci i nieco zmienić ich formułę, nasi mali melomani oraz ich rodzice nie zniechęcili się i pokochali Raniutto w wersji online.

Dzieci wraz z opiekunami, przed ekranami telewizorów i komputerów, zaczęły oglądać muzyków orkiestry symfonicznej oraz dwie prowadzące – Natalię Wesołowską i Alinę Krzyżewską, które są specjalistkami w zakresie odbioru dźwięków.

Na naszym profilu na Facebooku i kanale YouTube EduFilharmonii Szczecin dwa razy w miesiącu będziemy publikować nowe odcinki sensorycznych warsztatów, do których można wrócić w każdym momencie. Warsztaty w dalszym ciągu poświęcone będą integracji zmysłów, która jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu najmłodszych. Dzięki nim dzieci nauczą się interpretować bodźce zmysłowe, a co za tym idzie - lepiej odbierać świat.

W najbliższym odcinku zatytułowanym „Kuchnia Rossiniego” dowiemy się jak smakuje muzyka, poznamy dzieła Gioacchimo Rossiniego, a także odwiedzimy Włochy.

Zapraszamy już w najbliższą sobotę 16 stycznia o godzinie 11:00 na nasz profil na Facebooku oraz kanał YouTube EduFilharmonii Szczecin.

A kolejne spotkania z warsztatami Raniutto już 30 stycznia oraz 20 lutego. Bądźcie z nami!

Katarzyna Plater-Zyberk

Rzecznik Prasowy

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

maly 15.01.2021 23:08
Wycięli drzewa aby sensory nie wychwytywały!

pytam 15.01.2021 14:29
A jak tam sensoryczny ogród? Drzewa juz wszytkie wycięte?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KroczekTreść komentarza: Fakt, że aż 73% badanych uważa spadki cen mieszkań za mało prawdopodobne lub nierealne, świadczy o trwałej zmianie mentalnej. Polacy przestali czekać na „pęknięcie bańki” i zaczynają akceptować obecne poziomy cenowe jako nową normę rynkową.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 11:47Źródło komentarza: Portfel Polaka w 2026 roku. Optymizm młodych zderza się z twardą rzeczywistością opłat.Autor komentarza: gmina bez...Treść komentarza: Ostatni tydzień pokazał, jak bezmyślną decyzją była likwidacja autobusów z dworca PKS - jak ułatwiłoby to pasażerom z Gryfina dostanie się do Szczecina (pracy, lekarzy, urzędów itp) i z powrotem (w dodatku oczekiwanie w godziwych warunkach, a nie pod gołym niebem na krzyżówce)...Data dodania komentarza: 1.02.2026, 11:42Źródło komentarza: Koniec paraliżu na torach. Nadodrzanka znów w całości przejezdnaAutor komentarza: IgaTreść komentarza: I to należy promować.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 11:39Źródło komentarza: Zjednoczyli się w pomocy. Charytatywny kiermasz ciast dla strażakaAutor komentarza: ANDRZEJ TUMANOWICZ HA HA AHTreść komentarza: DENNIS MOORE WCIĄŻ CIAGA PO POLINIE TEN *** WÓR ZABIERA JEDNYM ŻEBY DRUGIM DAĆ HA HAAH TAKI SATANIC MILLS REUM NOVARUM REDYSTRYBUCJA DÓBR HA HA AH LEONSJA 13 NASTEGO AH HAA HAData dodania komentarza: 1.02.2026, 11:38Źródło komentarza: Portfel Polaka w 2026 roku. Optymizm młodych zderza się z twardą rzeczywistością opłat.
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama