Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
sobota, 18 lipca 2026 11:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kościelna niczym ser szwajcarski

-Proszę redakcję o interwencję w sprawie ulicy Kościelnej. Po zimie powstawały dziury, ale takich jak w tym roku, to jeszcze nie było. Chodzi o ilość i ich zagrożenie dla samochodów. Krawędzie tych dziur w asfalcie są ostre, a dodatkowo koło wpada głęboko. Gdy stoją samochody po lewej i prawej stronie, to naprawdę nie sposób wyminąć tych dziur - skarży się gryfinianka.
Kościelna niczym ser szwajcarski

Ulica Kościelna w Gryfinie, to droga gminna, za którą odpowiadają władze miasta.

Dziury w asfalcie są nie na całej długości ulicy, więc tym łatwiej je zlokalizować i wyeliminować.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Piotrek z rancha 18.04.2021 10:07
Ser to moja Zośka ma w gaciach tylko trochę śledziami jedzie....

Suweren 17.04.2021 18:42
A gdzie wypalony pan zwolinski odkąd sawaryn załatwił prace w dolnej nie ma czlowieka przejetego gryfinskimi drogami.

Gumowiec 17.04.2021 17:38
Dziury jak u Knagulca w gaciach

wiem 17.04.2021 16:12
Wszystkie dziurawe ulice w gminie mają jeden mianownik - tercet.

Mieszkaniec 17.04.2021 15:52
A Niepodległości? Za progiem zwalniającym naprzeciwko liceum są takie dziury, że nie idzie ich wyminąć po lewej i prawej stronie. Masakra. To też droga gminna? Pytam, bo muszę wiedzieć gdzie w razie czego iść po odszkodowanie.

wiadomo 17.04.2021 17:34
Bo to ulica terecetowa jest.

kałuża 17.04.2021 15:21
Najlepsza jest Łużycka po opadach !

Strateg 17.04.2021 17:39
Co to jest kałuża. Kałuża jest to akwen wodny bez żadnego strategicznego znaczenia

jedz ser 17.04.2021 13:46
A u nas na wsi jaki ser!

obcy 17.04.2021 13:41
Nie jest źle zapraszam do innych miejscowości tam jest armagedon nie patrzeć na Wełtyn bo tam przejazd jest wyśmienity. Chociaż nadaje się do programu Absurdy dorogowe

Gigant DZIURA 17.04.2021 13:37
To jest naprawdę Gigant DZIURKA, kolejna na Rondzie Powstańców Warszawskich, trza uważać !!!

A. 17.04.2021 15:54
Rondo Powstańców jest bardzo reprezentacyjne plus te dziury....

rada 17.04.2021 13:30
Przecież pan Milerowi musicie dostarczyć mapę gdzie to jest. Jak radna Ewa De La Torre mówiła, że są dziury w jezdni koło postoju taksówek to żądał mapki bo niby nie wie gdzie to jest.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: z daleka Treść komentarza: U nas było to samo z tartakiem. Nikt nic nie wie, decyzje zapadają w urzędzie za zamkniętymi drzwiami, a cierpią zwykli obywatele. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 09:43 Źródło komentarza: Strzelnica w Mielenku Gryfińskim pod lupą. Mieszkańcy protestują przeciwko uciążliwemu hałasowi Autor komentarza: Kos Treść komentarza: Apelacja obrony to jakaś kpina. Zwalanie winy na presję medialną? Media pisały o tym, bo sprawa była potworna – koleś jechał 226 km/h w centrum miasta, nagrywając to telefonem i mając promile we krwi! Społeczeństwo musiało się dowiedzieć. Mam nadzieję, że sąd wyższej instancji utrzyma te 20 lat w mocy i nie będzie żadnego taryfy ulgowej. O wyjście może się starać dopiero po 15 latach, oby odsiedział każdy dzień. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 09:39 Źródło komentarza: Maksymalny wyrok za dramat rodziny. Łukasz Żak spędzi 20 lat w więzieniu, ucierpieli też koledzy Autor komentarza: niestety Treść komentarza: Taaa, to modelowy przykład tego, jak nie powinno się prowadzić inwestycji lokalnych. Brak konsultacji społecznych na etapie planowania przestrzennego zawsze rodzi konflikty. Nawet jeśli inwestor spełnił wymogi formalne dotyczące poziomu decybeli, to brak transparentności całkowicie zniszczył zaufanie. Władze gminy powinny natychmiast mediować w tej sprawie. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 09:25 Źródło komentarza: Strzelnica w Mielenku Gryfińskim pod lupą. Mieszkańcy protestują przeciwko uciążliwemu hałasowi Autor komentarza: masakra Treść komentarza: Masakra, współczuję ludziom. Kupujesz dom na wsi, żeby mieć spokój, a pod oknem robią ci poligon. Data dodania komentarza: 18.07.2026, 09:25 Źródło komentarza: Strzelnica w Mielenku Gryfińskim pod lupą. Mieszkańcy protestują przeciwko uciążliwemu hałasowi
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama